Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 11.06.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВА  
Автордидo (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 14:59



Чух, че в Габрово е основана забранената от закона секта Свидетели на Йехова, която разпростира влиянието си главно върху подрастващото поколение. Не ни ли стигат наркотиците в нашия град, та сега и тази напаст, която е антидържавна, антихуманна и антиправославна. Знае ли някой нещо за нея, къде се подвизава, за да пропъдим тия изроди докато е време?



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: дидo]  
Автормимa (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 13:10



И аз съм за това да се прогонят, обаче не знам къде се подвизават. Имам съседка, която е, мисля, от тази секта - та дъщеря й е много болна и тя не я води по доктори, а я кара да се моли, че господ щял така да й помогне.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: дидo]  
Автор puma777 (непознат )
Публикувано11.06.07 15:45



Мисля че се събират в "Културният дом" имам едни колеги дето са луднали..... но не съм много сигрен........с вас съм изгонете тези откачалници ,а и не само тях всички подобни...



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: дидo]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано11.06.07 21:26



Те ходят по домовете на хората.


Много са нахални!
Уж културно и смирено го раздават, обаче няма отърване от тях.
Веднъж заговорят ли те, трябва много твърдо да ги отреже човек, което въобще не им е достатъчно. Идват отново и отново. Пускат в пощенските кутии разни книжлета.
Не знам защо си мислите, че тези сектанти са отскоро тук.
С години идват при нас.
Все ги гоня, но те явно не разбират от дума или се правят.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: дидo]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано11.06.07 21:27



И още нещо.
Като им кажеш, че са забранени, започват да отричат.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: дидo]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 14:21



Точно както в Средновековието са преследвали учените (не че понякога е било без основание), такива сте и вие.

Интересно е, че обикновено защитниците на "доброто" сте истинските насилници, изверги, без морал и крайно опасни. Като разярени лъвове, сами признавате, че нищо не знаете, не сте запознати, но искате да убиете, да прогоните, да нападнете...
Така както едно време най-перверзните хора САДО-мазохисти, нарекли себе си Пуритани и се гаврели с децата си, под предлог, че съблюдават за морала.

Впрочем, кое е православно ?!
Поповете, които пеят нещо, мрънкайки под носа си в мрачни и задимени черквички, облечени в черни раса, а бабички целуват стари рисунки, при условие, че Бог в Първата си заповед е писал точно да не се покланяш на изображения??!
Поповете педофили???!
Поповете, продаващи свещи и имоти за пари???!
Пияните попове и предатели, възпявани от така обичното турско, опс, българско народно творчество???!
......................................................................................

Да сте чули за вреди нанесени от сектите в Бълг-я???!
Не всеки ден чуваме, как:
- Родители убили децата си!
- Училищата са разбойнически вертепи!
- Лекари убиват от незнание и за пари!
- За другите истинските виновници, които са коренът на всяко зло тук вие-знаете-кои.....

Истината е, че се гневите на Бог, защото разюздани искате да следвате собствената си порочност и жажда за кръв!!!



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Иcтинaтa]  
Автормимa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 16:22



Хубаво, Истината, само ми кажи защо Свидетелите на Йехова казват на майката на болната жена да не я води на лекар, а да се моли, че Господ ще й помогне. Как Господ би помогнал на една млада жена, болна, доколкото съм запозната, от множествена склероза и с всеки изминал ден се влошава? То е ясно, че тя не може да се излекува, но поне може да води нормален живот без придружител, ако взема съответните поддържащи лекарства. Но майка й не я завежда при лекарите, защото Свидетелите така казали.
Ей това нещо можеш да ми обясниш сега.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: мимa]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 17:34



Веднага обяснявам.

Значи, понеже хората не могат да излекуват множествена склероза, то и Бог не може?!

Добре, ако за вас Бог е развлекателна модна марка за разни представления по Коледа и Великден, то за вас си сте прави.
И в Библията е писано, че ако не си Вярващ, Бог не може да ти помогне.

И така, ако не си християнка, тогава не се уповавай на Бог, иди на лекар. Той поне ще ти вземе пари и това ще те държи на крака...

П.С.
Не съм от Свидетелите на Йехова, но съм Християнин. Днес се смята, че българин (бял човек) значи християнин. Но то всъщност значи да Вярваш в Бог, т.е. на Словото Му - Библията. Там пише и това, че Той е наш изцелител. Ако истински вярваме, ще се излекуваме. Ако се колебаем - отиваш на лекар, поне да правиш нещо.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Иcтинaтa]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано13.06.07 19:14



Не може да е истина!
Проблем ли е да се съчетае вярата с медицината?
Пациентът може да се моли Бог да го излекува чрез ръцете на д-р Х. Не е ли така?



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Иcтинaтa]  
Авториcтopиka (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 19:23



Тази секта и нейното учение е измислено в края на 19 век в САЩ от някой си Чарлз Ръсел.Най - характерното за нея е изключителната агресивнист на нейните членове. В БГ се прикриват чрез фирмата "Пролетна природа" с предмет на дейност-търговия с картини.
Къде обаче им е свърталището в Габрово не мога да кажа.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Jennifer:)]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 22:11



Абе малко коварна заблуда... Ай да не ти казвам какви ги вършат лекарите само при обучението си даже... Всеки нормален човек ще разбере защо са ги преследвали в средновековието...
Дали тоя лекар е християнин???
Още повече, че сега даже не са лекари ами търговци.
* * *
Аз много недолюбвам историята, защото обикновено е съвкупност от ненужни изкривени спомени, които нямат никакво значение. Както казах днес чуваме за какви ли не извергства, извършвани от най-уважаваните от народа институции и нито едно вярно съобщение за секта.

Така че, мъдрия не се пали и гневи срещу неща дето не разбира, защото истинските разбойници ще ни погубят през това време. А нещо още по-лошо е самите ние да се превърнем в разбойници.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: иcтopиka]  
АвторXpиcтo (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 23:02



Хи!
Коя е майката на болната дъщеря?
Имат ли си имена?
Свидетели на Йехова не се признава за секта!
Свидетели мна Йехова разпространяват списание "стражева кула".
Свидетели на Йехова се управлява от бетел в София-телефон-029559590.
Свидетели на йехова изучава библията и се ръководи по божието слово-библията.
Свидетели на йехова изучава библията всяка неделя от 14 часа в културния дом.
Свидетели на Йехова изучава,разпристранява,свидетелства и проповядва божието слово библията.

Аз съм Христо Христов.Бог няма мобилен телефон-
Моя е 0895606794.
На телефона ще отговаря жена ми Криса!



Името на библейския бог е иеова!



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Иcтинaтa]  
АвторXpиcтo (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 23:04



И аз не съм свидетел на иехова,но никога не е късно да станем!





Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: дидo]  
АвторXpиcтo (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 23:11



Може ли да уточним кога е забранена?
Ти се шегуваш?!-нали сме от Габрово!!!
В теб живее изрода на отрицанието.За да победиш-изпъдиш накого,трябва първо да го опознаеш!





Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Xpиcтo]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 06:42



Браво, Христо!



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Иcтинaтa]  
Автормимa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 08:57



http://www.religia.hit.bg/svideteli.htm

http://www.pravoslavieto.com/books/Svidetelite_na_Yehova/3.htm



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: мимa]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 09:18



Драга, Мима,

от първия ти link:

"Последователите на Йехова отказват военна служба, не почитат националните символи, не позволяват на себе си и на близките си кръвопреливане. "

Така е според Библията.
- Извратен е народът, че възвишава обучението "професионален убиец" - военен.
- Както видяхме особено в Б-я, няма нищо по-извратено от това да се кланяш на измислени богове-кръвопийци на народа.
- Кръвопреливането е един от най-извратените бунтове срещу Бог. Вие какво, искате като Сатана сами да сте си богове???! Какво ще си ти ако се кръвосмешаваш с разни хора в съвсем буквален смисъл. Даряване на органи???! Не ви ли учи самото естество, че това е нещо отвратително. Ще кажеш, че ако опре до теб? Ами знам ли, може и аз да се разбунтувам срещу Бог заради любовта си към близък :(.
Просто всичко е до знание и вяра...

А относно сектите, кое не се харесва на държавата, респективно народа /тълпата без Ум!/ ???

Това, че се разрастват. Особено това, че карат безумната тълпа да стане Разумен народ. Дори това, че според Библията наш дълг е да даваме десятък. Е управниците си викат, защо да не вземем и този десятък ние, ами да отива за бедните...

Иначе, не съм адвокат на Свидетели на Йехова. Пак казвам аз съм Християнин, истински! Ето тази секта действително греши, като казва, че няма Рай и Ад, т.е. че отрича факта, че ВСЕКИ Човек, повярвал в Исус Христос, може да се спаси...

Абе всичко е мнооооого просто. Просто чети Библията и всичко ще ти е ясно. Бог е дал възможност да се спасят и най-простите.

Без да имаш знание, гневът и омразата, желанието за мъст, те превръщат в Чудовище, загубило всичко човешко в себе си. Тълпата е склонна на това. Винаги иска кървави зрелища, линчуване... както на забавленията с роби и лъвове в древен Рим, така с коридата в Испания, така с изгарянето на вещици и учени в Средновековието, така и днес - нищо не се е променило. Тълпата, грешната, мръсна, гнусна тълпа вика "Разпни го!" и никой не се сеща да издигне глас "Милост".

Мъчно ми е за погиващата Земя..., но това се случва и то е неизбещно.
Покайте се и бягайте за спасение на душите си!



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: дидo]  
Автормимa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 10:16



http://www.novzavet.net/main2.php?RID=15&AID=83



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Иcтинaтa]  
Авторjotunheimr (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 12:19



абе я се разкарайте средновековни пъпки такива!

откачалките нямат свършване!

първо всичките форми на християнство са чужди на нашите европейски народи!
наложени са със сила и промиване на мозъци и са донесли само злини
всичките християнства са еврейски измишльотини също като исляма и юдаизма!

европейците имат собствени богове и религии които са много близки!

и славяните и викингите и германците имат обща религиозна основа далеч по истинска и близка на народната душевност от извратените юдейски пропаганди



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Иcтинaтa]  
Авторjotunheimr (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 12:26



и ти много добре знаеш защо евреите ритат срещу Асатру, Один, Тур(Тор) Вотан и сагите

защото и славяни и викинги и германци идват от страната на арийците!
и това не са хитлеровите арийци а истинските такива!
тези които са имали държава преди повече от 12000 години и са населявали сегашна Индия

за истината ли ще си говорим?

знаеш ли колко е стара тази истина?
толкова стара че не си чувал за нея

но дори и след хиляди години ценностите на арияварта показват пътя на хората
от къде идват, какви са и в какво са се забъркали в момента



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: jotunheimr]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 14:42



Да :) нямаш идея колко и какво знам... но ти не демонстрираш много знаия.

Първо главните врагове на Християнството са точно евреите, те не повярваха в Него (Исус Христос), те Го отхвърлиха и убиха, нищо че от тях излезе.

Че са един от най-грешните народи е ясно от Библията, защото макар и "Божи народ" именно от тях ще бъдат спасени само 144000 човека (а не както Свидетели на Йехова погрешно си мислят, че от цялата земя са толкова ;)).

Да, арийците са носители на хуманизма, на науката и културата. На тях е даден Умът. Биха били съвършен народ, ако имаха и Сърце.
ДА! Защото Сърцето (Духът, Чувствата) избират Пътя, а Умът - как да вървим по него.

Но днес няма съвършен народ. Величието на арийците пропадна с неуспешният им опит да властват над света. Вярно е, че от тогава пропада цялата цивилизация. И слепец безумен е оня, който отрича това!

Проблемът на човечеството е, че отричат Духа, затова и всички погиваме...

Форумът не е мястото и не е възможно тук да се излага Учението, единствената абсолютна ИСТИНА, която е от преди Сътворението древна...

Христос е Истината и няма друг Бог освен Него.
Той умря на кръста заради нашите грехове и Възкръстна. Сега всеки, който Вярва в Него и се покае, е Спасен!

Дете би разбрало истината.
Езическите богове (древни и съвременни) са преобрази на обикновени земни тирани, носители на демони (защото "Князът на тоя Свят е Сатана").
Това е и причината тия "богове" да се избиват по между си, да са пълни с пороци... При това те не са помогнали никому, ако действат, то те убиват...

Не говорете неща, които не знаете и не разбирате!

Один... чувал ли си за силата на руните... не знаеш ли, че тяхната енергия се черпи от енергията на душата на тоя, който ги използва... не знаеш ли че Валхала не е "място на почивка" като християнския Рай, а "вечно бойно поле" - мястото на вечни мъчения - Ада...

Да не продължавам...



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Иcтинaтa]  
Авторjotunheimr (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 15:53



бахти колко си ПРОСТ!

повръщаш същите бълвочи на каквито са те научили твоите господари...



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: jotunheimr]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 16:05



Всеки си има господар.
Има двама Господари - Христос и Сатана.

Сатана е насилник, ако се правиш сам на бог ставаш прост слуга на дяволът, което си проличава дори по езикът, който използваш.

Да, и аз си имам Господ и Той е Исус Христос.

Ако ще пишем нека да е аргументирано.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Иcтинaтa]  
Авторjotunheimr (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 16:10



виж - разговор протича между двама ЧОВЕКА

нямам намерение да си говоря с телефонен секретар

ти си промит мозък и "разговора" с теб не е скучен - той е нещо много повече от скучен

не се стърпях първият път да ти пиша но сега те оставям в собствен сос



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Xpиcтo]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано14.06.07 21:26



Горе са ти дали линкове, ето от мен един





И моля те, не живей в заблуда!

Редактирано от Jennifer:) на 14.06.07 21:27.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Иcтинaтa]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано14.06.07 21:31



В отговор на:

Ай да не ти казвам какви ги вършат лекарите само при обучението си даже...




Естествено, има добри и лоши лекари, а и никой не е застрахован от грешки.

В отговор на:


Дали тоя лекар е християнин???




Няма значение дали е християнин или не.

В отговор на:

Аз много недолюбвам историята, защото обикновено е съвкупност от ненужни изкривени спомени, които нямат никакво значение.




Добре е да се чете историята. Можем да научим доста неща. Вкл. и по религиозни теми.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Иcтинaтa]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано15.06.07 09:21



Немога да разбера само едно: Защо християните пренебрегват Бога и издигат на първо място Месията Христос?Защо предпочитат да се поклонят на пратенника а не на Изпращача? Защо боготворят посредника а не Главният?Нали първата Божия заповед гласи: "Да нямаш други богове освен Мене!"
Има Един БОГ ,защо е нужно да му създаваме заместител?По-добре е да се молим направо НЕМУ!
Поздрави



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Andy.]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 10:56



"Някои от незнание ще погинат" - пише в Библията.

Има Един Бог - Светата троица, три лица - Бог Отец, Бог Син - Исус Христос и Святия Дух.

Те са ЕДНО, няма пратеници, няма преди и след. Трите лица нямат начало и край, те са вечни.

А иначе, защото Бог се жертва за нас в лицето на Сина, то Исус казва да се молим на Отца в името на Исус.

Т.е. важно е да се молим на Бог, защото в Него е Силата и Милостта...

Аз никога няма да проумея как работи мозъкът на православните, които въпреки че четат Словото (особено заповед номер 1), пак не искат от Бог, а от рисунки (икони) и починали хора (светци). Така не е ясно и защо католиците се молят на Дева Мария, също човек...

Ама така е, човекът е видим, близък,... какво като е само човек и не може да направи чудо, така е по-лесно на Невярващите отколкото да молят Истинския Бог.
...



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Jennifer:)]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 11:06



Виж, за лекарите - ако не вярваш в Бог, винаги можеш да си дадеш парите на лекар.
Никой не може да те кара насила да вярваш.
Всеки със Свободната си воля прави избор.

Така, че ако не ти се занимава с Бог, в когото не вярваш, никой не ти говори да не ходиш на лекар... то какво друго да направиш.

А за историята - ами да вярно е, че от грешките си трябва да се учим. Но точно историята показва, че грешките човечеството си ги повтаря отново и отново и във все по-тежък вариант. Това е печалната истина.

Иначе всеки сам носи отговорността си и се стреми да израства духовно, ако поне има малко разсъдък (но и такива Хора днес почти не останаха :().



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Иcтинaтa]  
Автормимa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 17:12



Католиците почитат Дева Мария като МАЙКА на Христос, т.е. ако я нямаше нея, нямаше да го има и Христос.
Ей това знам аз, за да не кажеш, че нищо не знаем.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Иcтинaтa]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано15.06.07 17:30



Но пък не е проблем да си вярващ и пак да отидеш на лекар, нали?
Дето се казва Господ дава, но в кошара не вкарва. Т.е. така даваш възможност на Бог да те изцери.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: мимa]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 17:47



"ако я нямаше Мария, нямаше да има и Христос"

Не, Христос е преди Сътворението, той е Бог и винаги е съществувал.
А това, че й е оказана чест Той да слезе на Земята в плът чрез нея, не я прави богиня и НЕ й дава никакви свръхестествени сили.

Бог е Тоя, който върши делата си, хората сме само инструменти.

***

Това ме подсеща за друга тема.
Това, че някой е родил физически някого, не го превръща автоматично в специално същество, на което всички са длъжни да се прекланят и да отдават чест и уважвение!
Има толкова много случаи (и обикновено е така), на деца постигнали много в живота си, а имат недостойни физически родители.
Съжалявам, че в Б-я е разпространено лицемерното следване на измислени добродетели по ТРАДИЦИЯ (като "почитай родителите си") без мисъл, а изпълнени с ненавист и желание да линчуваме отклонилия се от традицията.

По-добре е справедливото отношение, а не подмазването по ранг!
Бог се гнуси от лицемерите и подмазвачите.

***

И още нещо, феминизмът поради глупостта на безумните доведе до извращаване на западното общество по начин, който не е по-малко отвратителен от оня, по който се отнасят с жените изостаналите народи на изток и юг...



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Jennifer:)]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 17:53



Драга, Jennifer,

не мисля, че е грях да ходиш на лекар. Знанието е ценно и както много други неща може да се използва както за зли така и за добри дела.

И все пак, ако човек има болест, то често нещо му куца в духовния живот - или грях или липса на вяра...
Всеки трябва да побърза да се справи с проблемът си с молитва и мъдрост от Бог.
Може да е изпитание.
Във всеки случай трябва да се постъпва Мъдро, за да не извършим бунт срещу Бога.

Такава е и отвратителната поговорка:

"Господ дава, но в кошара не вкарва"

Вярно - насочена е срещу мързелът. Сам Бог в Библията казва, че "Вяра без ДЕЛА е мъртва вяра".
Но ВСИЧКО дължим на Бог, защото първият грях е гордостта и който мисли, че сам върши работата си и не се нуждае от Бог, то той е безумец и строеното от него е върху паващи пясъци!



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Иcтинaтa]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано15.06.07 21:37



Не искам повече да споря с тебе, няма смисъл просто.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Иcтинaтa]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 21:58



Мое "лирично" отклонение:

Нито аз ще разбера хората защото никога не съм бил човек...

Нито те ще ме разберат, защото никога не са били като мен...

------------------------------------------
Любовта е смисълът на живота.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Jennifer:)]  
Авторbohich (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 22:39



Хич няма да ги питам дали са забранени или не. Да имат късмета да дойдат у дома - само на свидетели ще ми станат!...





Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: дидo]  
АвторCepбeзoв (Нерегистриран)
Публикувано17.06.07 14:07



Свърталището на сектата е на бул. Априлов 74. Това е една хубава къща, точно на гърба на автобусната спирка в посока Смирненски. Казах!!!



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Cepбeзoв]  
АвторJANl (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 11:16



О ДА СЕРБЕЗОВ КАКВО СТАНА НАЛИ МЕ ЧАКАШЕ В РАЙОННОТО.КАКТО ВИЖДАМ ОСВЕН С ******* СНЕЖАНА СТРАЙЧЕВА СИ ЗАПОЗНАТ И СЪС СЕКТАТА.КАТО ТЕ ПОЗНАВАМ СИ СМОТАНИЧЪК



Редактирано от Andy. на 21.06.07 12:54.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: дидo]  
Авторcepбeзoв (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 14:04



Така е! Нашата работа е да знаем всичко и за всеки!А ти искаш ли да погостуваш на т. н. Пешо от Велико Търново?



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: cepбeзoв]  
АвторXpиcтo (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 20:50



Всички ченгета са *********,защото не вярват в бог и носят оръжие!

Редактирано от Andy. на 21.06.07 12:56.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Cepбeзoв]  
Авторxpиcтo (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 20:53



Голям си ***********


Ще взема да ти пратя някоя сестра да те утеши!

Редактирано от Andy. на 21.06.07 12:55.



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: Xpиcтo]  
Авторcepбeзoв (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 11:10



Радвам се, че ти се дръпна лайното!Казах!



Тема Re: СВИДЕТЕЛИ НА ЙЕХОВАнови [re: cepбeзoв]  
Авторhristo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 22:16



Много е хубаво да имаш мечти!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.