Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 11.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нощувка?  
Автор vanio_l ()
Публикувано01.03.07 21:34



Здравейте всички габровци и честита ви баба Марта


Очертава се събота и неделя да посетя града ви, но ... не съм си уредил спането
Най вероятно ще дойда следобед или привечер и предпочитам да поразгледам града вместо да обикалям да търся достъпен хотел
Та моля ви, препоръчайте ми прилично място за спане на достъпна цена (за двама или трима, не зная още колко ще сме със сигурност). Не търся лукс (идвам за една нощувка все пак, главната ми цел е да разгледам Етъра ).
Моля на тези които проявят съпричастност и решат да ми помогнат ...пишете доколкото е възможно не само адреси, но и описание как да стигна до заветния подслон, тъй като града ми е непознат
Благодаря Ви предварително



Тема Re: Нощувка?нови [re: vanio_l]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 21:42



На "Етъра" има един голям хотел, а близо до него (в къща) и един малък, частен.Но какви са цените, не знам.Аз си нощувам у дома, когато съм в Габрово!





Тема Re: Нощувка?нови [re: Heли]  
Автор vanio_l ()
Публикувано01.03.07 21:56



Е, то по принцип и аз си нощувам у дома ...с редки изключения


ама не ми се иска да ми пропадне плана да разгледам Етъра
Пък цените на хотелите и вилите дето ги виждам в нета са малко ... стряскащи
Не ме интересуват никакви екстри, просто търся място за нощувка за двама или трима



Тема Re: Нощувка?нови [re: vanio_l]  
Автор KurtiCatA (zatova-zashtoto)
Публикувано02.03.07 02:36



20-30 lv nai-mnogo.
Na etura xotela si e skup,a ina4e hotel Balkan na centura,mizeriq ama stava nali vse pak samo 6te prespish s 2 ili 3-ma ne se znae o6te

Sheguvam se

Скандали варгали надути кавали-грабежи палежи пиянство разврат

Тема Re: Нощувка?нови [re: KurtiCatA]  
АвторRiki (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 09:54



Хотел Панорама до техникума по обществено хранене 8-10лв. или хотел Балани,на 5км от центъра 20лв. за двойна стая



Тема Re: Нощувка?нови [re: Riki]  
АвторPoko (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 10:23



Балани е на 10-12 километра от центъра




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.