Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 10.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Защо габровеца не се интересува от нищо?нови  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано17.01.07 11:16



Защо няма обществен и културен живот в Габрово?Когато отидеш на театър вътре срещаш само побелели пенсионери въздишащи по отминалата си младост и подхранващи поизвехтялта си интелигентност. Когато в залата има спортни състезания по столовете има само родители и приятели на спортистите, които се състезават.Защо е така?Защо хората не се вълнуват от нищо.Защо ще си счупят краката след работа да се приберат в къщи и жените им да им сложат ракията и салатата още в 6 часа?

Редактирано от Andy. на 17.01.07 11:17.



Тема Re: Защо габровеца не се интересува от нищо? [re: Andy.]  
Авторkъци (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 12:41



Защото хората нямат пари.Елементарно!



Тема Re: Защо габровеца не се интересува от нищо?нови [re: Andy.]  
Авторflika (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 22:51



Много добър въпрос Анди и аз винаги съм се чудила зашо в Габрово няма културен живот.Не мисля ,че е заради липсата на средства,все пак един билет за театър не струва толкова много ,щом пенсионери могат да си го позволят....Мисля ,че е просто от ниското културно ниво на повечето ни съграждани,които не се интересуват от театър,спортни събития и други такива мероприятия обогатяващи човешкия мироглед...

Ако е липсата на средства, защо тогава кафенцата са пълни и постоянно никнат нови и нови барове.



Тема Re: Защо габровеца не се интересува от нищо?нови [re: flika]  
АвторVALCHEV (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 23:47



ANDY , flika, dosta chesto poseshtavam grada vi na gosti na mi priqteli ! Tova koeto oshte predi godini mi praveshe ogromno vpechetlrnie e , che ulicite i patehodnite zoni se oprazvat mnogo rano, dori samiq centar pustee vecherta !



Тема Re: Защо габровеца не се интересува от нищо?нови [re: VALCHEV]  
Автор eceo (луд)
Публикувано18.01.07 01:46



Как да не ходят габровци на театър и на спортни мероприятия? Стига глупости!!! Я вижте събота вечер какво е под тетаъра и под залата. :))))

и то само младо поколение 13-14-15 годишни най-вече!



Тема Re: Защо габровеца не се интересува от нищо? [re: VALCHEV]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано18.01.07 09:10



Да бе и аз това съм се чудил?В другите градове по центъра има навалица чак до 12ч. а тук в 7 вече няма никой.Как да се оправи града?Кои хора да го оправят?Нали хората които живеят в него,няма кой друг.А как да стане като са толкова заспали? Много хора плюят по мутрите, но комай само те останаха инициативни.Добри -лоши това е.
Поздрави



Тема Re: Защо габровеца не се интересува от нищо?нови [re: Andy.]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 18:23



Често ми се налага да посещавам други градове.В тези, които са бедни живота замира след залез слънце и това е обичайна картина.
Театрите, кината, коцертите са полупразни, защото хората нямат изградени културни навици, а не че нямат пари. А тези навици се придобиват до 16-18 год. възраст - къде и кой да научи нашите деца на култура. Нали 80% от учителите нямат нищо общо с учителската професия, защото я ненавиждат!



Тема Re: Защо габровеца не се интересува от нищо? [re: kиko]  
Автор eceo (луд)
Публикувано18.01.07 23:44



Напълно съм съгласен с Кико





Тема Re: Защо габровеца не се интересува от нищо?нови [re: Andy.]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано19.01.07 22:00



и на мен ми прави впечатление това, че вечер по улиците е пусто ... прибирам се доста рядко и обикновено по празници ... не искам и да си представям какво е през другото време. Не знам защо се случва така, но имам съвсем други спомени от времето, в което живеех в Габрово. Излизахме често, улиците бяха пълни. Ходехме редовно на театър, концерти и всякакви подобни мероприятия .... а не е било кой знае колко отдавна, само 7 години са минали !




Тема Re: Защо габровеца не се интересува от нищо?нови [re: angel_sin]  
Авторpero (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 09:09



Наистина градът линее. Най-жалкото е че младото поколение потъва все по-дълбоко в дебрите на простотията, единствените заведения в които можеш да видиш хора са чалгариите, единствените "културни" мероприятия са чалга концерти. Жалка картинка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.