Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 16.06.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Кой взриви магазина до Любовната Чешма?нови  
Автор Brutal Truth (!!!)
Публикувано22.10.06 20:31



През лятото се разбра, че Хлебозавода имал нов собственик и отлюспили един от бившите съдружниците на Веско Песа - Митко Францията. Дали му хлебарницата в Дома на Книгата.
Само месец след това се подпали най-конкурентния му магазин - до Любовната Чешма.
Становището на Пожарната е, че някакси от климатика магазина се самозапалил.
Съществуват обаче още две версии, които гражданите споделят:
- Едната, че Митко помогнал за това. В подкрепа на това напомнят, че преди време така се самозапалил друг негов конкурент в кварталите на Габрово.
- Другара е, че самият магазин се е запалил, ползвайки славата на Митко. Даже може да са ползвали предимствата на някоя застраховка - нали после веднага смениха дограмата и хладилните витрини - за една седмици и бяха пак в крак.
Но кой в действителност е запалил магазина?



Тема Re: Кой взриви магазина до Любовната Чешма?нови [re: Brutal Truth]  
АвторOO (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 23:38



Приятел, не знам кой си но явно никак не си в час. Лично познавам собственниците на магазина и сме приятели от 15 години, а веднага след пожара и аз бях там и им помагах да разчистваме. Застраховка изобщо нямаха, а дограмата и ремонта като цяло им го направиха на изплащане а и старата дограма така се беше напоила с миризми от пушека че колкото и да я бяха чистили щеше да си мирише с години.Не съм и сигурен че споменатия от теб човек му го е подпалил, обаче така и така е повдигната темата ще ти кажа кой има апетити към този магазин. Не му знам точно името но държи Банкера - срещу ДСК и магазин Марк насреща. на няколко пъти се обажда на собственика на помещението и предлага по-висок наем, ремонт и т.н абе измикярски номера общо взето. В деня след пожара пак се е обаждал с подобни оферти. Не искам да правя изводи, които иска да си ги прави за него.



Тема Re: Кой взриви магазина до Любовната Чешма?нови [re: OO]  
АвторeдинГaбpoвeц (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 12:53



Въпросният който държи Банкеръ се казва Мирослав Бочевски и е голямо лайно.
Не знаех че има апетити към магазина на Грасилда и се чудя защо ли точно към тях?



Тема Re: Кой взриви магазина до Любовната Чешма?нови [re: Brutal Truth]  
АвторMi6o (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 23:51



Tia pyk Grasildata sa edni lainiari, osobeno DANIEL kato 4e li se kazva6e - star mo6ennik, nadmemen i mnogo prost! Sega go gledam s niakakva cisterna za mliako se razhojda - sigurno mnogo pe4eli:) ... ama mi se struva 3e skoro i tia 6te grymne





Тема Re: Кой взриви магазина до Любовната Чешма?нови [re: Mi6o]  
Авторdido li (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 00:51



dido e takav gaz che da go ubies mu e malko doskoro si frazkal dupeto na garcite manafi za drahmi i stotinki a dnes vozi mleka ot kostenkovsi i boklusi dolni da gi e samo zena my i baldazata my stavat za po idin pat



Тема Re: Кой взриви магазина до Любовната Чешма?нови [re: Brutal Truth]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано25.10.06 10:57



Почнахте да задълбавате в мафиотските дела, а който много знае...................................... нали се сещате!



Тема Re: Кой взриви магазина до Любовната Чешма?нови [re: Andy.]  
АвторHEЩACTHИЦИ (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 14:40



Абе Ми6о и другото там ******* под тебе дето не си казва името не знам кво имате против това момче Дидо но той е мъжкар и ако има да казва нещо на някого се изправя лице в лице срещу него и му го казва, а не като вас под фалшиви имена и от БЕЗОПАСНО РАЗТОЯНИЕ да се прави на смел мъж. И двамата с това си изказване само показвате какви сте МИШЛЕТА и завистливи *********. Ами знаете къде е магазина му, защо не отидете и да му кажете в лицето какво мислите за него ( и между другото втория разбирач, не знам за какви драхми говори, но доколкото знам Дидо в Гърция не е стъпвал )

Редактирано от Andy. на 29.10.06 13:58.



Тема нещастник!нови [re: HEЩACTHИЦИ]  
Авторrъз (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 18:57



че ти пък кой си бе нещастник, я се представи! кво се прайш на смел!



Тема Re: нещастник!нови [re: rъз]  
Авторзa rъзът (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 19:26



Ами слушай бе гъз ( много ти отива тоя nick ) представи се ти и кажи къде да те намеря и ще дойда лично да ти се представя, ще ти донеса и букет цветя и кутия бонбони.



Тема Re: нещастник!нови [re: зa rъзът]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 12:29



Що не питаме пожарникарите или полицаите, мене ми се струва че сами си подпалиха магазина???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.