Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 26.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Miraj_Konsultнови  
АвторVankata (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 14:19



abe na niakoi ot vas da sa namerili rabota ot onazi tapa agencia Miraj Konsult deto dve ovce se 4udiat kak da izlajat horata? черпя по бира после в Глинажа,ако някой ми каже



Тема Re: Miraj_Konsultнови [re: Vankata]  
АвторИвaн_Ивaнoв (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 14:45



Здравейте пичове, кой ще ме води на бира,на мене ми намериха ония скубли работа, ама оная русата освен да я опънеш за нищо нестава.пък с мене кво стана,пратиха ме на тъпо място с ниска заплата и си измиха ръцете, беше още миналата година.та да си.................................е..............майката мираж консулт.В габрово няма платена работа.



Тема Re: Miraj_Konsultнови [re: Vankata]  
АвторГюзмeнa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 14:48



бе тя не е руса , тя черна. има и една дебеличка, тя по -възпитана.аз не се регистрирах,щото на баща ми не му намериха нищо за три годинихалал да са им десетте левчета



Тема Re: Miraj_Konsultнови [re: Гюзмeнa]  
Автор eзepo (само жива)
Публикувано13.04.06 15:23



Сега промениха закона и нямат право да вземат пари от търсещия работа- само от работодателите и то след като намерят съответния човек за търсената от тях длъжност.

"Като порасна искам да стана малко кученце."


Тема Re: Miraj_Konsultнови [re: eзepo]  
АвторVankata (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 15:35



Ha,6te ida da gi pobarkam,vseki den



Тема Re: Miraj_Konsultнови [re: Vankata]  
Авторanonim (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 18:22



otnosno wuzmojnostite na miraj.bg-wyob6te nemi goworete.zapisah se fewruari s obe6taniq da mi namerqt ne6to dori i na 1 interview dosega ne sa me pratili.samo obe6tawat!wupreki 4e imam 2wis6i obrazowaniq to se e widqlo 4e w gabrowo i wuob6te w bg rabota nqma da se nameri!
wse obe6tawat onq ne se obadil,onq otlojil,onq ne mu trqbwat i t.n.to oprawdaniq nai lesno se namirat ama nqkoi da se zatiri ne6to da ti nameri/da be da na kukuwo lqto!su6toto e i s agenciq lider,elit i 6ans-samo parite ti wzemat!



Тема Re: Miraj_Konsultнови [re: anonim]  
Авторlago (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 14:47



А ти поиска ли им да ти покажат техните тапии за образование и дали са квалифицирани да те преценят като кадър и да ти намерят работа?



Тема Re: Miraj_Konsultнови [re: Vankata]  
АвторToci (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 21:56



Elit sa to4ni pi4ove
Az ve4e si namerih rabotaa tam
sega sum regionalen menidjar za turnovo



Тема Re: Miraj_Konsult [re: Vankata]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 11:31



Jogata kaZa, che sa mu namerili, pyk i toi obicha bira



Тема Re: Miraj_Konsult [re: mutant]  
АвторБивш Гaбpoвeц (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 17:46



Кой е този Йогата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.