Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 11.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Браво кмете  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 21:00



Стига сме плюли кмета...
Време е да го похвалим!
Браво кмете!Управляваш Габрово,браво!Молко не можеш да го оправляваш ама браво!Направо си супер неспособен да оправляваш града,нищо,браво!
Цялото кмество сте способни и достойни само да метете улиците на Габрово,браво!
Подкрепя те БСП и червените пенсии,браво!
Виж центраслната улица каква е хубава-прекрасна.Браво!Така се управлява град!Всички улици са дупка до дупка,браво!Голяма си работа!Ще гласуваме за теб!Ти си супер!
От бившите хали до малина-гум улицата е като преживяля войната,браво!
"Проектстрой Петър Перров" и е майстора,браво и на него!Преди две години я ремонтира,браво!Отново е за ремонт,браво!
Вие двамата с него сте си като роднини!
Колко добре се грижим за вас!И вие се грижите за нас,браво!
В града няма много млади,браво!Всичко което може да работи бяга по чужбина,браво!Пенсиите ще гласиват отново за бесепе,браво и на тях!



Тема Re: Браво кмете [re: xи]  
АвторCиc (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 21:35



Явно не си идвал в София скоро, за да говориш така



Тема Re: Браво кмете [re: Cиc]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 16:47



E nali tre da se lae meseca....



Тема Re: Браво кмете [re: xи]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 11:00



Не знам до колко е виновен кмета за западането на нашия град, но вижте общинския съвет. Какви възмутителни решения вземат и колко пъти отхвърлят предложения на кмета. Нека той, ако чете тук, да си каже.
Кажи си, кмете!



Тема Re: Браво кмете [re: Cтeфaн]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано04.10.06 11:16



То така и баба знае,да се говорят общи неща.Кажи някое безумно решение на общинският съвет че та видим какво ще коментираме.



Тема Re: Браво кметенови [re: Andy.]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 12:48



Ето пример - наемите. С решение на общ. съвет от 2005г. наемите за временни постройки на общинска земя се увеличават над 10 пъти !!! /не процента, а пъти/. След постъпили молби на много засегнати граждани кмета предлага преразглеждане на решението и връщане на старите наеми, но общ. съвет отхвърля предложението. Малко след това наемите се качват с още 10%. Доколкото знам, реакцията на кмета е била, че тези взимания в голяма част ще станат несъбераеми. Не съм сигурен точно в хронологията на тези решения, но общо взето нещо такова се е случило.
Написах това като пример, но ще бъда доволен ако някой компетентен ме поправи ако не съм точен или ме осветли по въпроса.



Тема Re: Браво кметенови [re: Cиc]  
Авторшoфьop (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 15:35



в Софиата си псувайте бате Бойко... ама той оправя град с над милион и половина население, къде-къде да оправдавам кмета на град, имащ 2-3 улици на кръст...



Тема Хайде де!нови [re: Cтeфaн]  
Авторxaйдe-дe (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 15:43



Нали съм ходил по общински съвети и знам какви лайна само серат в сряда...
Хич не ми го оправдавай!
За "Пазари" АД какво ще кажеш?
На ги ли подари на Асен, после пък взе да го плюе за да е света вода не напита - а пък си получава десетте бончета на месец?
Всичко знам, ами защо няма НАРОДЕН СЪД, както след Девети Септември!



Тема едно безумно решениенови [re: Andy.]  
АвторШyмaxep (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 15:49



Ето Ви Господа едно безумно решение! ПАЯКА! Решиха да има паяк, вместо да оправят улиците и вместо да застроят няколко безплатни и няколко платени паркинга, и какво стана? Наеха паяк! И понеже са много умни, не предвидиха, че паякът като надигне колата и ще скъса тролейбусните линии горе, че може и да ги скъса... Браво Кмете! И сега къде е паяка? Няма го! Браво Кмете!



Тема ВИЖТЕ СИ ГО БЕ!!!нови [re: Cтeфaн]  
АвторГaдния (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 00:39



ВИЖТЕ ГО БЕ, ВИЖТЕ ГО ТОЗИ ДАРТ ВЕЙДЪР НА ГАБРОВО!!!
ВИЖТЕ ГО ТОЗИ СЛАДУР БЕ!!!
ВИЖТЕ ГО НА ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ОБЩИНАТА БЕ!!!
КОИТО СТЕ ГЛАСУВАЛИ ЗА НЕГО, ИЗПАПКАЙТЕ СИ ГО ЦЕЛИЯ БЕ!!!
И ДА ВИ Е СЛАДЪК!!!

Ето ви го бе:
http://www.gabrovo.bg/Files/Pictures/data/Bel4ev_slovo.jpg

ВИЖТЕ КАК ВИ ГЛЕДА БЕ!!! ОЧИЧКИТЕ ДА МУ ИЗПАПКАШ ПЛАЧКОВСКИ!!!
БУЗКИТЕ МУ ДА РАЗКЛАТИШ...
СЛАДУРКО СИ Е ТОЙ!!!
ГЛЕДАЙ КАК ТИ ПЪЛНИ ОКОТО И ЕКРАНА - КАК ДА НЕ ГО ЦУНКАШ...
РЪЧИЧКИТЕ МУ ДА ОБЛИЖЕШ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.