Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 28.04.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема търся работа като фитнес инструкторнови  
Авторanna andreeva (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 13:56



обичам здравословния начин на живот-занимавам се с лека атлетика,фитнес,плувам,карам колело,спорта е живота ми.Намирам време за вси4ко-за семейството,личния ми живот,..!Искам да работя като фитнес инструктор за да мога да науча и покажа на колкото се може повече жени и мъже, че спорта е велико нещо, и в частност фитнеса допринася много за доброто самочуствие и по добрия начин на живот!
Ако някой прояви интерес от обявата ми,нека ми пише на ел.ми поща-sheker4e@abv.bg



Тема Re: търся работа като фитнес инструкторнови [re: anna andreeva]  
Авторroшo (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 14:27



така ли си го търсиш



Тема Re: търся работа като фитнес инструкторнови [re: anna andreeva]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 15:17



Are nekoi slynchev den da pokarame bikeZ Zaedno. Za rabota ne moga da ti obeshtaia, ama moga da ti pokaja dosta jivopisni mesta v okolnostite na grada :)



Тема otgovor [re: mutant]  
Авторanna andreeva (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 18:47



emi da ti kaja moje no ve4e vremeto ne pozvolqva.ako se postopli malko,sega samo xodq na fitnes i bqgam.



Тема otgovorнови [re: roшo]  
Авторanna (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 18:51



ne6to mai iska6 da mi kaje6,a?



Тема Re: otgovorнови [re: anna andreeva]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 13:35



Toia weekend go davat da e dobre, moje da pokarame. Ako si navita pusni edno SMS-che na 0888816823 i shte go osyshtestvim. Fitness-a sym go poZanemaril i vse se kania pak da go pochna, tai che moje da si mi poleZna sys saveti v sluchaia.



Тема Re: търся работа като фитнес инструкторнови [re: anna andreeva]  
Авторпpeдпpиeмaч (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 14:28



Много се чудя когато някой така поставя нещата в сферата на услугите - търся работа. Много ми е странно.
Защо не станеш ти работодател, вместо да търсиш работа?
Колко му е човек да си направи собствен фитнес-салон, щом е професионалист в тази област? Дават толкова изгодни кредити от банките, винаги има и приятели, които помагат? Какъв е проблема всъщност? Освен в мисленето на българина-роб на обстоятелствата, жертва на държавата, на всластта, на турците, на арабите, на циганите, на гърците, на богатите, на бедните и на всичко около себе си? Докога с такова мислене? Докога ще те газят всички хора и обстоятелства?



Тема Re: търся работа като фитнес инструкторнови [re: пpeдпpиeмaч]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 15:00



Ave pich, momicheto prosto pita Za rabota, shto taka ia nastypash ili i aZ da Zema da napusna Zavoda i da si postroia moi a?



Тема otgovorrнови [re: пpeдпpиeмaч]  
Авторanna (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 19:19



az ne ti se sardq da ti kaja no sam pusnala tova saob6tenie ne 4e se nadqvam 100% 4e 6te si namerq rabota ot tuk a za6toto pove4eto xora sa ve4e v internet mnogo pove4e vreme i ako slu4aino nqkoi ima fitnes i si tarsi instruktor.a otnosno za6to da ne si napravq moi fitnes-moje,no po natatak,i da ti kaja mnogo e lesno da kaje6 otstrani-abe 6to ne si napravi6...taka 4e......



Тема Re: otgovorrнови [re: anna]  
Авторпpeдпpиeмaч (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 23:30



Разбира се, че не исках с нищо да те обидя! И няма с какво! Нали не се познаваме, няма начин. Не мога да преценям хора, които не познавам. Но исках да насоча мисленето ти в друга посока. Човек с твоята професия и интереси трябва да има силна воля, боеспособност и способност за собствено оцеляване. Трудните ситуации са само едно стъпало напред.
Лично за мен и моето мислене ще е обидно да ти кажа, че имам фитнес-зала и искам да те наема. В твоята област способните инструктори правят бизнеса и залите, а не уредите и помещението. Този, който би искал да те наеме, би трябвало да се страхува от теб - да не му вземеш хляба.
Пазарът на твоите услуги не е преситен, както ти се струва. Има много хора, които ще тръгнат на фитнес след като има инструктор освен уреди и зали.
Всеки професионалист има място под слънцето.
Ти можеш сама, ако пожелаеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.