Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 14.06.24 
Градове
   >> Габрово
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Клуб Габрово  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано08.09.06 17:06



Привет на всички. Аз съм от Габрово но нямах навик да влизам в този клуб.Влизам в клубовете на Дира от доста време,може би 7-8 години.Можете да видите че присъствам в първите теми на този клуб,но така или иначе не съм се задържал много много тук.Модератор съм на един друг клуб в Дир.БГ.
Напоследък е направило впечатление на Администраторите че тук атмосверата е леко казано отблъскваща и попитаха дали някой модератор ми се заел с този клуб.Само аз съм от Габрово и затова приех да наглеждам клуба и ако мога да съдействам за по-ползотворна и дружеска атмосвера в клуба.Бих поколил всички влизащи тук да се опитаме да превърнем клуб Габрово в място където да можем да се срещаме и да и прекарваме приятно времето.Да се запознаваме с нови хора.На разменяме мнения и идеи.Да бъдем приятели.
За да се случи всичко това бих ви препоръчал:

1.Избягвайте нецензурните изрази.
2.Не обиждайте хората влизащи тук.
3.Нека се уважаваме.
4.Направете си труда да се регистрирате, така ще покажете че имате сериозно намерение да бъдете участник в клуба.
5.Пишете интерестни теми за Града и хората в него ,който биха представлявали интерес на останалите и биха довели до интерестни дебати.

Модератора не е човек който налага своите мнения и разнирания на останалите.Той не е тук да ви дебне постоянно и да ви трие мненията.Неговата цел не е да ви налага контрол. Модератора е един посредник ,стремящ се да стимулира доброто общуване.Така че не се нахвърляйте срещу мен от първият ден.Искам да бъдем приятели и да си направим един добър клуб.
Поздрави



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
Автор Гинec (G.G.)
Публикувано08.09.06 17:40



Добре дошъл.



По принцип съм против поставяне на модератори, но някои ситуации го изискват. Айде успешна работа.



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Гинec]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано08.09.06 17:52



Добре заварил:)
Чета тука и се чудя колко ли габровци влизат тука? Познавате ли се помежду си.Срещате ли се?Щото в другите клубове така правят.
Разправяй



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
Автор Гинec (G.G.)
Публикувано08.09.06 18:19



Аз съм се виждала само с "Езеро". Не е правена клубна сбирка, поне откакто влизам тук, а това е някъде около година. Има интересни и умни клубари, но рядко се обаждат поради присъствието на...ти знаеш кои.





Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
Автор luter (непознат)
Публикувано08.09.06 19:01



Аз пък бих ти препоръчал да пишеш малко по грамотно.Като си модератор, бъди взискателен първо към себе си.



Тема Re: Клуб Габровонови [re: luter]  
АвторMK8 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 12:52



Какво ще кажете г-н Модератор за явлението "Йогата " в нашия форум?



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
Автор eдинПeтъp (...не повече)
Публикувано10.09.06 17:19



Най-после!!!
Привет и от мен.
Търкай на ред, че само помия стана тук.
Иначе съм навит за клубна среща.



Тема Re: Клуб Габровонови [re: MK8]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано11.09.06 10:49



Не го познавам този Йогата.Що не ми разкажеш за да не се връщам назад в темите?:)



Тема Re: Клуб Габровонови [re: luter]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано11.09.06 10:54



Приемам препоръката ама няма как да стане.В работата с комютър съм самоук,пиша с два пръста и често бъркам буквите.Когато пиша гледам в клавиатурата а не на екрана, така че постоянно правя грешки.Но ти си интелигентно момче и ще гледаш какво казвам а не как съм го написал,това е по-важно според мен.Съгласен ли си?



Тема Re: Клуб Габровонови [re: eдинПeтъp]  
Авторamatjora (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 10:08



Хайде сега, да не се заяждаме с човека, мисля, че ще свърши добра работа в този клуб. Има доста неща за прочистване, а и ще действа възпиращо на разни олигофренчета да изливат словестната си помиия тук.





Тема Re: Клуб Габровонови [re: eдинПeтъp]  
Автор Гинec (G.G.)
Публикувано12.09.06 20:51



И аз съм навита за клубна среща. Казвайте кога и къде. Само да не е на 17-ти, че ще ходя на кръщене на 150 км. оттук. Готино място: Клубът на архитекта. Има навес на открито за хубаво време и мазе за скапано време. Ще запазя маси. Само казвайте кой ще дойде на 22 септември - петък 19 часа. Правят страхотни чушки бюрек, свински ребърца, пилешки крилца и разни и разнообразни вкусотии. ето и карта:

Редактирано от Гинec на 12.09.06 21:12.



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Гинec]  
Автор raбp- (овското)
Публикувано30.09.06 21:14



Безплатна реклама!



Когато се роди човек без любов,вечно ще търси любовта!!!

Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
Автор raбp- (овското)
Публикувано30.09.06 21:25



Добре дошъл и успехи!
Чесно мразя всякаква форма на власт,но нека има малко ред!


Поздравявам те с:
http://www.vbox7.com/play:fcfc7b2a?collid=4912
Любимо парче ми е,не че нещо имам да ти кажа!

Малко съм грозен и не ходя на срещи!
Може да съм све срещал с някого,но това е тайна!

Когато се роди човек без любов,вечно ще търси любовта!!!

Тема Re: Клуб Габровонови [re: raбp-]  
Автор Гинec (G.G.)
Публикувано04.10.06 00:15



Баси. Що си мислиш че само ти си грозен? Ега ти самолюбеца.





Тема Re: Клуб Габровонови [re: Гинec]  
Автор Гинec (G.G.)
Публикувано04.10.06 00:18



Просто ми е по-лесно да запазя места, щото ми е под гъза. Дайте нова дата за срещата. Утре отивам в София и се връщам в петък привечер. Дотогава да сте решили, моля.





Тема Re: Клуб Габровонови [re: Гинec]  
Автор raбp- (овското)
Публикувано04.10.06 22:18



Миии!


Никои не ме ще!
Егоизма си е движеща сила!После се влюбих...

Посе ми мина...
Сега отново мога да твърдя "Обичам да съм егоист!!!"
Да не се занимаваш с врачуване,че позна че съм самовлюбен???
Просто няма кого да обичам иии!

Когато се роди човек без любов,вечно ще търси любовта!!!

Тема Re: Клуб Габровонови [re: raбp-]  
Автор Гинec (G.G.)
Публикувано07.10.06 20:31



Обичта към себе си е първата крачка. Щом се осъвършенстваш в това, ще си готов и да обичаш ближните си.





Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 16:44



КВО СТАА



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Гинec]  
Авторayy (Нерегистриран)
Публикувано14.10.06 23:19



Изкаш да ми кажеш.че е време да те обичам?





Тема компаньокинови [re: xxx]  
Автор333 (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 21:51



Кажете има ли някъде в Габрово компаньонки,клубове, дайте телефони,отзиви,ако сте ходили ;)И цени естествеено





Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
АвторDido (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 14:07



Ами аз мисля че вьв вас е причината,бяхме ваши клиенти и си плащахме за клубовете,мненията в тях и електроната поща.Сега вьв вашия клуб,който вече е само един-в бившия телевизионен сервиз вьобще не се намират карти за Дир.бг а дори има такива за пазаруване там,които не могат да се ползват.В абв.бг предлагат кредитни карти за заплащане,това можело да става и сьс други подобни от банкомат.

Е ама в форумите на радиотата са се оляли искат да имаш Емаил в Яху или МСН имаче не може и няма да получите потвьрждение на регострацията си. Телевизията можела без емотикони и т.н. Не се одьржам,одобрявам клуба,но не разбирам защо го няма града ни на прогнозата за времето,кога ще имаме нашо Яхо или МСН и така и нататьк-т.н.



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Dido]  
АвторArmeec (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 18:01



Бахти тъпия клуб
мухахаха



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
Автор OPONENT (непознат )
Публикувано06.01.07 13:24



Като си от Габрово защо не уважаваш родния си град и не си влизал в клуба.
Аз нямах комп. но при тебе работата е друга.
Това въпрос.Не е критика



Тема Re: Клуб Габровонови [re: OPONENT]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано06.01.07 17:59



Влизам всеки ден.Защо не пиша обаче е друг въпрос:) Просто нямам вдъхновение.
Това не е оправдание -просто отговор на въпроса:)



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
Автор Гинec (G.G.)
Публикувано06.01.07 23:05



Нямаш вдъхновение, защото не си от Габрово.





Тема Re: Клуб Габровонови [re: Гинec]  
Автор OPONENTA (непознат)
Публикувано07.01.07 00:02



Ми то аз като съм от Габрово какво да ме вдъхнови.
То е като мъртвило канала .Само оплаквания ипретенции.
Абе хора даите и да се посмеем малко де.


Съдят жена, че пребила мъжа си.
- Защо го бихте? - пита я съдията.
- Представете си, господин съдия, звъни ми по телефона, кара ме да изляза по-рано от работа, разтурил спалнята, съблича ме гола, поваля ме на чаршафа и вика: "Честит първи април, скъпа!



Тема Re: Клуб Габровонови [re: OPONENTA]  
Автор eдинПeтъp (...не повече)
Публикувано07.01.07 22:08



Какво е смешното тук?
Заради такива фалшиви тревоги стават направо бедствия.
Дето се вика, като извадиш оръжие, трябва да го ползваш.



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
АвторДa (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 01:04



Анди, няма ли да е добре да пускаш от време на време нови теми, че да не те забравяме? Влюбих се в теб от пръв поглед.





Тема Re: Клуб Габровонови [re: Дa]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано13.03.07 09:08



Брех, ами какво ще правим сега?Любовта е страшно нещо:)
И кой е този дето се е влюбил в мен от пръв поглед???



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
АвторKiro (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 09:20



Абе и аз сим от габрово,наскоро участвах в CeBit. Изложението премина добре,но имаше и там проблеми:липса на свьрзаност или по различна от очакваната,енергийни и финансови разходи. Доскоро посещавах форума на www.bumerangfm.net ,но сега разбирам че не мога да се регистирам или това за мене не е одобно и се чудя защо Радио Фаборит или др. слушано радио от саседен град нямат форум,там може да е по-полезен? Пожелавам ви весело посрешане на пролетта но виждам че на вьн заваля и отново спират тока в клубовете,кьдето си плашам. Кога ще може да се посешават по-лесно руските сайтове които все оше са атрактивни,не говоря за дизайна и оформлението.



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
АвторPach (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 09:57



Аз сьм доволен от клуба,радва ме и града в който има колездачни и авто сьстезания.Не мога да разбера кога ще завьрши ремонта на улиците до Шеваров мост и защо движението преминава прае града а не по околоврьсния пьт?





Тема Re: Клуб Габровонови [re: luter]  
Автор Martin4eto (art girl)
Публикувано04.07.07 12:15



hahaha luter ne e li malko smeshno da nalagash na horata da pravqt nshto koeto ti sam ne mojesh? q pak si pomisli - "по грамотно" ili "по- грамотно"



Here I go again on my own...goin' down the only road I've ever known!

Тема Re: Клуб Габровонови [re: eдинПeтъp]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 10:43




Това е то- оптимист.



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
АвторH-a-T-e-R-s (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 22:41



tursq edno mom4e ot gabrovo kazvase Atanas Lalev
nqkoi ako go poznava da pi6e na heitara@mail.bg
toi e na 22 - 23 godini



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
Авторaлekc (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 16:30



Тема: Ромите населени от Общината в кв.Сирмани
Г-н Кмете,кой Ви даде идеята да групирате циганите в 4 къщи една до друга-нито наем ще получите,само неприятности.Една идея-обявете парцелите на търг,продайте ги,вземете им парите,циганите/те не са месни/-кой от дето дошъл там отишъл.





Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
АвторDiDa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 12:35



Аз ми прави впечатление,че при вас се повтаря едно и също с едни и същи хора.Аз сега съм в www.dir.bg за да си търся работа,не защото съм некадърник ами такава няма дори и на български език.Не ми харесва модератор съм на един друг клуб,не се претеснявам че е безплатно,аз съм и в www.hotmail.bg и в www.abv.bg където също не ми е интересно.Не ми е интересна и темата за "Еврокам Кабел Мениджмънт България" които били ЕООД и купили "Габрово Кабел" това няма нищо общо с блога и My Space.Надявам се че сте си сверили часовника вашия не е съвсем точен.Пожелавам ви успехи и по интересни мнения в форума ни!





Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
Автор Rumy (непознат )
Публикувано02.04.09 22:53



Моля да ми кажете как мога да предложа нова тема за обсъждане! Става въпрос за това, че един от живеещите в нашата кооперация, е поставил на стената на таванската си стая излъчвателна антена (и две приемащи също) - предполагам, че е нещо свързано с интернет, защото този човек ни снабдява с интернет. Не ми е удобно да го разпитвам много, а и не разбирам от антени, но се страхувам дали излъчването не е вредно, защото , ако е интернет, е доста високочестотно. Впрочем, човекът каза, че излъчването на антената било с много малка мощност. Но все пак!Монтирана е направо върху стената на сградата. Не би ли трябвало да иска съгласието на съкооператорите за монтиране на антената? Кой дава разрешителни за такава дейност и монтаж на антена?Той твърди, че има лиценз, но дали е така?Към кого да се обърна, за да проверя всички тези неща?Може би някой от форума има опит и знае нещо по въпроса? От Габрово съм, живея на Баждар.Ще Ви бъда много благодарна за всякаква помощ.



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Rumy]  
Автор Tomasz ()
Публикувано03.04.09 00:02



Излъчването от такъв тип техника едва ли надвишава 100mW (най-вероятно 63mW) и като приемем че е насочено навън ... съвсем не застрашава живеещите в сградата ... да използваш лаптоп в къщи (с безжичен интернет) е много по-вредно защото излъчването е във всички посоки (мощността е същата).

За сравнение 1 GSM излъчва с мощност 1~2W, а една GSM станция с до 40W.

mW - миливат (да не се бърка с мегават

)
1W=1000mW





Тема Re: Клуб Габровонови [re: Tomasz]  
Автор pamporo (непознат)
Публикувано03.08.09 13:33



аз съм съгласен със вас



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
Автор dudulinasss (непознат)
Публикувано18.09.09 16:47



Здравей честно казано за първи път попадам тук и то съвсем случайно. Просто влязох в градове и се учудих че и тук в Габрово има такъв клуб. Аз също съм от Габрово и бих желала да се запозная с членуващите в него. Приятно изкарване на празниците на всички членуващи



Тема Re: Клуб Габровонови [re: raбp-]  
Автор dudulinasss (непознат)
Публикувано18.09.09 16:52



габровче що за реклама си правиш.Няма грозни хора има само особняци и това е.Може би си един от тях?????????



Тема Re: Клуб Габровонови [re: dudulinasss]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано18.09.09 19:49



Габровче, добре дошло. А дано ти пооживиш клуба, че нещо напоследък замря.





Тема Re: Клуб Габровонови [re: Гинec]  
Автор dudulinasss (непознат)
Публикувано23.09.09 14:16



БЛАГОДАРЯ ЩЕ СЕ ПОСТАРАЯ АКО ТОВА СЕ ОТНАСЯ ЗА МЕН РАЗБИРА СЕ



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Гинec]  
Автор dudulinasss (непознат)
Публикувано26.09.09 13:18



КЪДЕ СТЕ БЕ ГАБРОВЦИ НИКОЙ ЛИ НЯМА ТУК



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
Автор Пeтcтoтинkи (500 грама)
Публикувано04.10.09 18:26







Тема Re: Градим Габрово-ето какнови [re: Гинec]  
Автор vladimir1974m2 (минаващ)
Публикувано29.10.11 20:37



Привет на всички.Тези дни си направих една разходка, до една част от Габрово, в която съм бил като дете.Ето какви снимки сътворих затова, как изглежда този парк сега.Нека всеки, който си го спомня как е изглеждал преди, да сподели:).Ето ви линка:

http://www.album.bg/gradimgabrovo



Тема Re: Градим Габрово-ето какнови [re: vladimir1974m2]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано31.10.11 18:17



Най-после се появи някой в този затихнал клуб.


Защо не отвори нова тема? Верно, че Габрово не е това, което беше. Хубави снимки си направил. Заболя ме сърцето за тези хубави места от детството.



Тема Re: Клуб Габровонови [re: Andy.]  
Автор vladimir1974m2 (минаващ)
Публикувано09.08.13 05:09



Първото ми впечатление за " модератора "е, че му са твърде много правописните грешки още в първите редове, а това прави лошо впечатление.Иначе подкрепям идеята:)



Тема Re: Клуб Габровонови [re: vladimir1974m2]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано13.08.13 22:31



Здравей! Ти от Габрово ли си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.