Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 18.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Срам ме е !  
АвторИчoн (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 13:18



Вече ме е срам, че съм габровец! Като прочета темите и писаното в тях, разбирам, че Габрово наистина се превърна в село, защото такива хора живеят тук. Няма ли здравомислещи хора, които да променят този факт! Бих помогнал и аз. Дано хора от други градове не четат какво пише в "Габрово", съвсем ще ни отпишат. Ама то с кмет селянин, избран от селяни- до тук стигнахме! Наистина съжалявам много.



Тема Re: Срам ме е ! [re: Ичoн]  
Авторkopeleto (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 20:30



Може да сме селяни ама кмета ни е гражданин...
Не се вълнувай батка,ще дийдат студентите...Ще се върнат от запад(ама други път)...Ще доиде зима,а след заимата пролет...Който чуе европейската кукувица,той ще бъде!





Тема Re: Срам ме е ! [re: Ичoн]  
АвторStran (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 13:08



Открай време сме си селяни в Габрово.Като не ти харесва - бегай надалеч.



Тема Re: Срам ме е ! [re: Ичoн]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 17:47



Така е във всички по-малки градове.Справка другите клубове!Например в "Ловеч" със седмици няма мнения по отделните теми.Животът, (парите) вече се съсредоточава само в няколко по-големи града, в които Габрово не е между тях. Ако не е Техническия университет Габрово ще е глуха провинция - вижте какво беше в празничните дни през лятото в кафенетата по главната улица-мъртвило!!!



Тема Re: Срам ме е ! [re: kopeleto]  
АвторИчoн (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 19:17



Пардон! Плачковци е град, обаче, когато той се е раждал и живял там си е било село.



Тема Re: Срам ме е ! [re: Stran]  
АвторИчoн (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 19:20



Е това е най-лесното, но дали е най-правилното?! Градът ни не винаги е бил такъв. Бягството не е решение.



Тема Re: Срам ме е ! [re: Ичoн]  
АвторStran (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 20:14



А кое е най правилното?А кое е решение? Я малко си отворете очите.



Тема Re: Срам ме е ! [re: Stran]  
Авторlowenbrau (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 01:43



стран ти си страхлив ***

и искаш всички да са страхливи ****** като теб

презирам те

Редактирано от Andy. на 08.09.06 11:26.



Тема Re: Срам ме е ! [re: Stran]  
АвторИчoн (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 17:45



Няма "правилни" или "неправилни" решения по принцип. За всеки човек те са в различни диапазони, ако за теб е правилно решението да напуснеш града, за вен или за друг то може да не е правилно, така че остави всеки да си решава сам, не давай съвети. Аз не съм ти и мисля, че по- правилно за мен е да остана ида се мъча да променя нещо в този град. Такова е моето решение, а дали е "правилно" или не, времето ще покаже.



Тема Re: Срам ме е ! [re: kиko]  
АвторГyrълa (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 22:17



Някак си загуби колорит града през лятото......сега обаче като се върне Йогата всичко ще си е наред!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.