Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:55 26.09.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема майстор за ламинат  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 13:50



Някои може ли да ми препоръча майстор за ламинат-тел. и др.



Тема Re: майстор за ламинатнови [re: Гocт]  
Авторxa (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 18:35



Много си намръщен?
Намръщените клиенти не фърфят!


Колко квадрата е работата?
Ще попитам тук там!



Тема Re: майстор за ламинатнови [re: xa]  
Авторнaпaтил ce oт пapkeтaджии!!! (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 22:23



Ще се намръщи човека, ами как няма да се намръщи, щото се е напатил от т.нар. майстори - всички питат първо като теб - колко квадрата е, за да сметнат бързо колко ще гушнат, ....а не в какво състояние е или други подробности.....
И аз си търся майстор , но за циклене и лакиране, и от всичките телефони които съм навъртял останах с впечатление че трябва да се моля на някой да дойде и да свърши работата, и имам впечатление че 100-те лева на ден май не се и навеждат да ги вземат, толкова са се надули....
И ако нямаш поне 40-50 квадрата за циклене направо ти затвярят телефона....
Знам че е сезона на ремонтите, ама ......



Тема Re: майстор за ламинатнови [re: Гocт]  
АвторPif (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 08:33



Малко късно се включвам но все още ако търсиш мога да ти препоръчам един .
Казва се Иво и поставя ламинат,цикли и лакирва паркет тел.- 0898923807.
Аз лично съм доволен от работата му и наистина ако е свободен моще да се разберете.
Приятен ремонт



Тема Re: майстор за ламинатнови [re: Гocт]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 15:28



Не е толкова трудно да си монтираш ламината сам/а, ако си го имаш. Ако тепърва ще го купуваш, се обърни направо към някоя фирма, не се занимавай с глупости да купуваш, че да търсиш майстор, че той пък, ако е някой некадърник....А фирмата, отиваш, харесваш си, идват и ти го правят.



Тема Re: майстор за ламинатнови [re: Гocт]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 16:27



Nai-golemia maistor na laminat v Gabrovo, pyk i mai v ciala severna Bulgaria e Jogata. Za poveche info vij syotvetnata tema vyv foruma - ima i koordinati.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.