Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:53 27.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Инициатива на в-к Дневник и МИЗЕРИЯТА на ГАБРОВО  
Автор hdosev (ИПСБ)
Публикувано19.06.06 09:50





Ако смятата че Габрово е мизерно по отношение на чистотата, улиците, просто ВЛЕЗТЕ на посочения линк .... и ме оборете със снимки ако можете. Аз не можах - и затова снимах мизерията. Дано някой се сети - че всичко това може и да се оправи. Аз се сетих, да видим дали управниците ще се сетят !!!

Редактирано от hdosev на 19.06.06 10:25.



Тема Re: Инициатива на в-к Дневник и МИЗЕРИЯТА на ГАБРОВОнови [re: hdosev]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 11:41



Тази снимка потвърждава нещо, което съм го казвал и друг път:Габрово е един умиращ град.Тази ужасна улица е само на стотина метра от центъра на града.Скоро ми се наложи да заведа едни чужденци в ресторант "Форум",който се намира на тази забравена от Бога улица и умрях от срам.Тук въпроса не е само до пари а до пълно безхаберие, както и липса на елементарна култура и инициатива от страна на кмета и общинарите.Както казва Тодор Колев: българинът от малък свиква с миризмата на клозет и тази миризма не му прави никакво впечатление до последните му дни!



Тема Re: Инициатива на в-к Дневник и МИЗЕРИЯТА на ГАБРОВОнови [re: kiko]  
Автор hdosev (ИПСБ)
Публикувано19.06.06 12:03



Тази снимка, а и останалите посочени в линка на обяснителният текст е направена и изпратена ЛИЧНО до кмета - инж. Богомил Белчев - подписано с електронен подпис - и знаете ли каква е реакцията - ... мисля че познахте - НИКАКВА реакция


А кметската управа може да и да си помисли че аз няма да открия адресите на Европейските комисии в Брюксел и .. където и да са - но не съм решил - не съм изложил проблема и пред Еврокомисарите - да видим кой , къде и как и с чии пари разкрасява Габрово
бе .. срам и позор. Нито във ресторант"Форум" нито в новата пицария "Темпо" да иде човек - нито с кола - нито пеша - Ех, съдба

Редактирано от hdosev на 19.06.06 12:04.



Тема Re: Инициатива на в-к Дневник и МИЗЕРИЯТА на ГАБРОВОнови [re: hdosev]  
Авторжekoв (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 12:49



В Габрово има три вида хора:

1.Новобогаташи,които са толкова прости,че не знаят какво да си правят парите.
2.Завърнали се гастарбайтери,предимно от Испания и Гърция,които пак гледат натам.
3.Пенсионери,които въздишат по окрадените държавни заводи.

Някой може ли да ми каже какво бъдеще го очаква Габрово???



Тема Re: Инициатива на в-к Дневник и МИЗЕРИЯТА на ГАБРОнови [re: hdosev]  
Авторex (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 13:50



приземяване,приземяване господа.А вие Досев оправете първо собствената си къщичка и дворче.Можете да се оплаквате на когото искате.Предполагам че дори кмета би ви поощрил.



Тема Re: Инициатива на в-к Дневник и МИЗЕРИЯТА на ГАБРОнови [re: ex]  
Автор hdosev (ИПСБ)
Публикувано19.06.06 14:27



всъщност крилатата фраза не беше ли - приземяване, приземяване, ПРИСВОЯВАНЕ ???


аз от местната власт помощ не търся. Всеки сам да си гледа и стопанисва имота. Аз за моя, Общината - за Общинския. Разбрахте ме, смятам, че нали ?



Тема Re: Инициатива на в-к Дневник и МИЗЕРИЯТА на ГАБРОнови [re: hdosev]  
Авторex (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 16:11



Почивай си и не прекалявай с телевизията-по точно с политическите предавания и парламентарния контрол.



Тема Re: Инициатива на в-к Дневник и МИЗЕРИЯТА на ГАБРОВОнови [re: hdosev]  
Авторexe (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 18:02



Г-н Досев, случайно да сте учили в Механото и да сте 73 набор?



Тема Re: Инициатива на в-к Дневник и МИЗЕРИЯТА на ГАБРОВОнови [re: exe]  
АвторNordur (Нерегистриран)
Публикувано19.06.06 19:13



педал, ти на следовател ли го играеш?

момчето е от малкото будни съвести скапаняко неземен

повече такива като него

гражданското общество не се пръква от самосебе си - иска хора като това момче



Тема Re: Инициатива на в-к Дневник и МИЗЕРИЯТА на ГАБРОВОнови [re: hdosev]  
Автор Гинec (G.G.)
Публикувано19.06.06 20:34



Визираш състоянието на улицата и си абсолютно прав. Много харесвам тази улица, но от много години разредих разходките си по нея. Не само заради мизерното и сегашно състояние /поради нехайството на кметството/ а и поради мизерното състояние на сградите /поради нехайството на собствениците/. Ако живееш на тази улица, първо оправи своята къща. Ако всеки се грижи за имота си, всяка улица ще стане до голяма степен приветлива и общината дано се засрами и се сети, че има отговорност за тази улица, а и не само за нея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.