Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 16.06.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: ТУ Габровонови [re: mutant]  
Авторpepita (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 14:00



Tova mi e ocenkata ot kandidat studenskia izpit pilence.Znam 4e nqma da me izpitvat po balgarski ezik.$udeh se prosto dali 6te me priemat s taq ocenka.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: pepita]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 17:35



Не знам какво си чувала,но е факт че има само 2 по-калпави университета в страната от ТУ Габрово,и те са Тракийският и Шуменският.В тези 3 унита влизат само хора,които не са приети никъде другаде.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: Aнoнимeн]  
Авторpaчo (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 15:12



А бе и аз съм тръгнал към ТУ Габрово ама като чета някои работи не знам какво да правя.Питах, разпитвах с какво другите ВУЗ са по-добри, но нищо конкретно не можах да науча.Всичко се свежда до това къде е по- як купона и къде е по-готино да се живее.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: paчo]  
Авторpepita (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 14:50



Ti kakva ocenka izkara v gabrovo.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Авторpaчo (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 11:51



На общотехническия 4,50



Тема Re: ТУ Габровонови [re: paчo]  
Авторпeпитa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 15:35



А според теб аз имам ли някакъв шанс за габрово с оценка 3,45.Аз вече взех да се отчайвам.Май няма да ме приемат .



Тема Re: ТУ Габровонови [re: пeпитa]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 16:26



Eh, i men da ne beha me priemali navremeto....
Istinata e che v TU-Gabrovo magare da vyrjesh sled 5 godini s diploma she se pribere.
Koito ne e kandidatstval nego ne sa go prieli.
Ne Znam shto sa pochnali da iZpitvat po bulgarski, moje bi shtoto kandidat studentite tam ostanaha samo chujdoeZichni turci i negramotni seltaci



Тема Re: ТУ Габровонови [re: paчo]  
Авторpaчo (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 11:39



Това, че който е влязал в ТУ Габрово всеки е завършил е добре, даже много добре! Знаеш ли кои са тези ТУ в БГ, където не можеш да завършиш?Сигурно това е така защото там гъмжи от корумпирани даскали!
Днес се записвам в ТУ Габрово...



Тема Re: ТУ Габровонови [re: paчo]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 13:06



Ne ostavai s vpechatlenieto, che sym Zavyrshil, shtoto v TU-Gabrovo nema korupcia. Az sym go Zavyrshil minalia vek vse pak. Ot togava neshtata dosta se promeniha tam, no ne kym po-dobro.



Тема Re: ТУ Габрово [re: mutant]  
АвторTУ-Гaбpoвo (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 15:13



Не знам кой ти е казал това за магарето , но ще ти докажа,че не е така. Попитай някой, колко човека бяха приети през 2003г. в специалност ЕЕ? И колко са тази година същия випуск (сега са 4-ти курс) и виж догодина септември месец колко ще се дипломират.
отговори: Записани през 2003 година в 1-ви курс специалност ЕЕ 54 човека. 2-ри курс записаха 22 човека. 3-ти курс около 18 човека +5 от 4-ти курс прекъснали. Което значи че повече от 50% са отпаднали след първата година!!!!!! Е сега ми кажи пак за магарето и другите глупости, че който не е записал, той не е изкарал. Само като те резне Наско Секирата на 3 математики, Компенсатора на измерване, Мъртвия на 3 изпита и още някой друг изпит не взет и честито!!!! Да видим как ще завърши всеки.
За спарвка студенти от ТУ-Габрово, НО не от "Стопански факултет", Факултет "Електротехника и електроника" особенно специалност :ЕЕ и АИУТ и от факултет "МУ" специалност ХПТ. Попитай някой от тези специалности студент и ще разбереш колко "лесно" се завършва в ТУ-Габрово!!!
p.s. Забравих и за друг "симпатяга" Върбан Претенцията (за факултет "МУ")




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.