Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 28.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Реферали се привличат така:нови [re: Чepнo Cъpцe]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 18:03



Много съм доволен, че вече толкова хора работят за "Кешфиеста".
Пуснах подобни писма в доста форуми и сега имам голяма група реферали/приятели с които работя.
Хубавото е, че веднага щом се регистрираш след линка на човека пред теб, получаваш свой линк в "Referral Center", който веднага можеш да пратиш на познати и непознати.
Опитайте, парите Ви чакат!
http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=VladimirSugarev





Тема Re: Ще ми станете ли реферали?нови [re: kykypиrep]  
АвторVladimir (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 18:29



Поради често задаваните въпроси около получаването на чека...
Ето надписа, който се е е появил на моята страница от няколко дни:

Welcome VladimirSugarev
Request time is over.
You can request payment if your account exceeds your preferred check size. The REQUEST PAYMENT button is available only between the 1st and 15th of the month. Your points are calculated on the basis of your individual pay rate.


На 1 число в горния десен ъгъл се появява този Рекуест бутон, натискате, попълвате формата и след около 10-12 дни чека е при Вас.
Опитайте. Натиснете линка който съм дал по-долу, работете / т.е. пускайте програмката/ и на 15 число следващия месец ще има резултат. Ако "Кешфиеста" не Ви изпрати чек, тогава изтрийте програмата - това поне е най-лесно.
Пожелавам Ви успех!
http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=VladimirSugarev



Тема Re: Ще ми станете ли реферали?нови [re: Vladimir]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 10:48



УРААААААААААААААА....Най-после въпросът с безработицата в нашата татковина е решен!!!!!Стоиш си вкъщи, цъкаш си с PC-то и печелиш пари...Така тези, които до вчера работеха за разни експлоататори за 150-200 лв. на месец вече ще станат богаташи! Ако тази идея се разпространи достатъчно- край на фирмите, край на разните там заводи замърсители, край на корупцията, край на бандюгите...Изобщо ПЕЙ СЪРЦЕ!!!!!!



Тема Re: Ще ми станете ли реферали?нови [re: dido]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 15:52



А пък ти опитай.
Ако и това те мързи да направиш, тежко брате...





Тема Re: работа в Интернетнови [re: Bлaдo]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 10:21



Необходимо е да се направи широка мрежа от реферали, които да правят техни точки и да събират техни реферали.Иначе точките ще са с най-ниска тарифа от 0.01$ и за 100 000 точки ще вземете само долар.
С реферали на различни нива и техни точки, можете да стигнете до индекс за умножаване на точките 1.666



Тема Re: работа в Интернетнови [re: Bлaдo]  
Автор jism (44)
Публикувано10.07.07 15:03



Доуточняване:

Работата в "Кешфиеста" е не само да трупаш точки.
Работата е да се създаде мрежа от реферали, съподвижници...

Така например ако имаш около 150 000 точки, без реферали, 1000 точки ще ти струват 1 цент. Ако имаш над 10 директни реферала и над 10 реферала в следващите 2 нива, то точките ще се уножават с 0.33
Т.е. за тези точки 150 000 ще получиш своите първи 50 долара с чек, ако имаш тези реферали, ако не ще ти се запишат по сметката само долар и половина....
Нека не се забравя, че и рефералите заработват точки и идват от тях пари.
Така например, ако на ден правиш 3000 точки и твоите реферали са направили 3000, за месеца ще имаш 180 000 точки.
Ако рефералите ти са до 4 ниво и точките се умножат по 0.5 - ето ти 90 долара.

Трудното е да се направи мрежата...
В момента имам 54 директни реферала, на следващите нива са подредени така: 24;19; 15; 12 и 11...
В моя индивидуален платежен план се умножават всеки 1000 точки по 1 долар.





Тема Re: работа в Интернетнови [re: jism]  
АвторДидo (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 09:13



Пак питам??? Кой печели и кой губи от цялата работа? В търговията един винаги печели (продавача), а един винаги губи (купувача). Тези пари, които ще се "спечелят" ОТ КЪДЕ ИДВАТ???



Тема Re: работа в Интернетнови [re: Дидo]  
Автор jism (44)
Публикувано16.07.07 17:42



От рекламодателите идват парите....
Например "Кока - Кола" пуска реклама на банера.
Ти я гледаш.
" Кока - Кола" дава пари на "Кешфиеста", защото разпространява рекламата, а тя от своя страна има хора които я гледат... Колкото повече хора я гледат, толкова повече "Кока - Кола" пари ще изръси.
За да са повече "зрителите", "Кешфиеста" прави кампания - чрез това да се набират РЕФЕРАЛИ....
По този начин тя казва на "Кока - Кола" - ЕТО ВАС ВИ ГЛЕДАТ ТОЛКОВА И ТОЛКОВА ХОРА, ние сме лоялни рекламоразпространители, заповядайте пак!....


Защо се притесняваш, а не опиташ?!



Тема Re: работа в Интернетнови [re: jism]  
Автор11111 (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 18:27



Хора недейте да се залъгвате! Аз така си загубих цели 4 месеца и накрая какво- 1,81$ а имах и 10 реферала! Това са мошенници и предлагам да ги осъдим! А тези нещастници които твърдят че печелят само залъгват хората! Защо до сега не показаха поне един изпратен чек? Ами защото няма такива!





Тема Re: работа в Интернетнови [re: Дидo]  
АвторDido (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 18:36



До 1111. Нали точно това питам тези келеши от един месец: ОТ КЪДЕ ИДВАТ ПАРИТЕ??? А те или мълчат или си сменят имената в сайтовете. Един започна да ме баламосва, че парите идват от рекламата на КОКА КОЛА или нещо подобно. Тази трева дето тези юнаци сега я пасат, ние по-възрастните вече сме я газили - помните ли т.нар. "игри" пирамиди от 1991-1992 г.?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.