Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 10.05.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Internetнови  
Автор mitakaaa (Blue Occupation)
Публикувано28.12.01 01:23



ei tuka v Gabrovo ima li nqkoq firma deto da predlaga sto gode snosen DialUp bez da me razka4a na vseki 15 min
zna4i kak da vi kaja moje da sam ot Gabrovo no ve4e za edna sedmica go namrazih egasi seloto
ne znaete kak sa v pove4eto gradove v tova otnosenie pone az beh v Ruse dosta vreme i nqma izobsto takiva problemi
nai deto me u4udi bese 4e imah edna karta na Mobisurf i skryb golqma e tuka ei

i taka kajete nesto za DialUp 4e da si promenq mnenieto



Тема Re: Internetнови [re: mitakaaa]  
Автор StefanS (Г-н)
Публикувано21.03.05 14:43



Има и добри фирми като "Глобалком", "ЕдаСат" и "Цифрови Системи". Но е необходимо да имате директан телефонна линия-FAX, или 2 телефона в кьщи иначе ще плащате по 80,00 лв за телефон и той ще прекьсва на всяка минута даже и нощем когато не го ползват сьседите. Плачевно е сьстоянието на централи с 4, 5 които не са цменени с нови цифрови, а да не говорим че в сьседни по изостанали страни имат телефони с нови рутери които те произвеждат а не са навьрзани както в дьржавните очреждения по 4 на линия. Предстои подмяна на старите аналогови телефонни централи(АТЦ) с нови Цифрови в целия град а не само по центьра през 2007 г. но плана за подмяната и точно кога ще стане това е дьржавна тайна.



Тема Re: Internet [re: mitakaaa]  
Автор don_flo (Победител)
Публикувано21.03.05 17:29



ако си смениш снимката ше ти отговоря



Тема Re: Internetнови [re: StefanS]  
Автор Aяpa (ezeroto)
Публикувано24.03.05 08:50



Цифрови Системи

Божке, божке...трудно ми е да ги нарека добра фирма

Към питащия: Пробвай в ЕдаСат, засега съм най-доволна от тях.

Някой в строя не пее, но аз го чувам!


Тема Re: don floнови [re: don_flo]  
Автор gerena1914 (©)
Публикувано24.03.05 14:06



Ти си прасе комлексирано от селски тип !!
Все пак ти благодаря за признанието, ЧЕ В БЪЛГАРИЯ ИМА ЕДИН ОТБОР И ТОВА Е ЛЕВСКИ ! Такива боклуци като теб го мразят (погледни си подписа и ще разбереш или си спомни отрязаните греди, също и 3 март 2004), а огромна част от народа го обича!

Мрете, КОМУНИСТИ !!



Тема Re: don floнови [re: gerena1914]  
Автор don_flo (Победител)
Публикувано25.03.05 12:41



Овчи... бегай да пасеш кравите стига си цапал клавиатурите по и-нет клубовете че след теб ще ги ползва некой нормален човек.



Тема Re: don floнови [re: don_flo]  
Автор gerena1914 (©)
Публикувано28.03.05 23:57



Селски, ние тук не ходим по клубове, като Вас! Компютрите са ни в къщи. Не съм те карал, но ти сам вадиш изводи по себе си (т.е. ходиш в компютърен клуб и цапаш клавиатурите със свинска мас и тор)

П.П. Не забравяйте отрязаните греди, нещастници !!

7:2 ; 7:1 ; 6:3 ; 5:0 и т.н.



Тема Re: don floнови [re: gerena1914]  
Автор eдин Пeтъp (...не повече)
Публикувано29.03.05 20:42



Айде марш в столицата бе...
Толкова се кефиш на факта,(и нищо повече) че си столичанин,че направо мирише на онанизъм(щото май друг никой не се кефи).

За много години...


Тема Re: don floнови [re: gerena1914]  
Автор don_flo (Победител)
Публикувано31.03.05 19:52



смешен си добитък... казах ти да бегаш в обора... не се обяснявай много много...



Тема Re: don floнови [re: don_flo]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 10:47



a taka de,pluute se i se dokazvaite,4e ste bulgari veliki,vmesto da si pomagate,ta nali po ubidi i zavist edin drug sme nazija nomer edno,evala vi pravija.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.