Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 09.06.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: BILLA?нови [re: c]  
Авторcust (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 13:16



Кой те знае какъв селяндур си и от коя махала си се излюпил. За твое сведение БИЛЛА вече работи на пълни обороти.



Тема Няма да има Билла в Габровонови [re: cust]  
Авторdronix (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 19:58



Каква Билла в Габрово? Няма да има такова нещо в Габрово. Билла е на загуба даже в 100-хилядни градове, като Сливен и Шумен, а какво остава за 67-хилядното Габрово?
Билла е на печалба само в големите градове - София, Пловдив, Стара Загора и Бургас. Останалите са на загуба.
Така, че не се надявайте на това.



Тема Re: BILLA?нови [re: c]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано05.01.05 04:33



Не е хипемаркет, а обикновен супремаркет. Какво сте се разписали "хипер-", та "хипер-".

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Няма да има Билла в Габровонови [re: dronix]  
Авторcust (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 12:58



Абе Глупако, Ти не можеш ли да четеш, малоумен ли си или какво? Ясно и точно е написано БИЛЛА РАБОТИ.... Така, че от твоето тъпо мнение никой няма нужда.
А по въпроса за брая на жителите на Габрово явно си пропуснал много часове по география. ДЕБИЛ ......



Тема Билла в Габрово е 3 пъти помалка от Билла в Ст.Загнови [re: cust]  
Авторdronix (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 23:05



Хаха, точно защото съм много добър по география, знам населението на всеки един град в България.
Днес ходих в Билла-та в Стара Загора и в листовките видях, че вече го има и Габрово. Но ако се загледаш по-внимателно ще видиш, че Габрово е написано с много по-дребен шрифт от останалите градове.

Защо ли?

Защото Билла в Габрово няма нищо общо с Биллите в останалите градове.
Биллата в Габрово, както беше казано по-горе е един обикновен супермаркет, няколко пъти по-малък от Билла-та в Стара Загора, например.

Защото ако направят истински хипермаркет и има такова голяма разнообразие от стоки, то хората няма да имат пари да си купуват по-скъпите стоки и следователно Билла-ата ще рабори на загуба.
Затова във вашата Билла има само най-евтините и следователно най-некачествените стоки, защото бедното Габрово не може да си позволи нещо по скъпо и хубаво!



Тема Re: Билла в Габрово е 3 пъти помалка от Билла в Стнови [re: dronix]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано07.01.05 00:19



Билла-та, драги, навсякъде е обикновен супермаркет. И в София, и в Стара Загора, и в останалите градове. От речника: хипермаркет -- много голям магазин, в който се продават както продукти, които се продават в супермаркетите, така и такива, които се намират в големите универсални магазини (бяла и черна техника, електроника, превозни средства, спортни стоки, стоки за дома, облекло, играчки, козметика и парфюмерия ... каквото поискаш -- като в ЦУМ, че и повече). В България може би само "Метро" може да мине за хипермаркет и то при много голямо желание.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?

Редактирано от Eдин на 07.01.05 00:22.



Тема Re: Билла в Габрово е 3 пъти помалка от Билла в Ст.Загнови [re: dronix]  
АвторCUST (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 10:24



Заври си тъпата Ст.Загора отзад. В България има само един град и това е София. Всичко друго е свещена простота за стандартите на Европа.
Така де твоята мизерна Ст.Загора е жалко подобие на град и изобщо не можеш да ме впечатлиш Простако.



Тема Re: Билла в Габрово е 3 пъти помалка от Билла в Ст.Загнови [re: CUST]  
АвторBlG K MART (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 21:21



Градът си им е хубав ама тона му е доста хаплив! Спокойно и ние сме хора нали? Иначе не съм съгласен че само МЕТРО е хипермаркет! Това е глупост голяма! Бил съм в целият свят и хипермарйетите са еднакви навсякъде! И ЕВРОПА и БРИКОЛАЖ и ПРАКТИКЕР и КАУФЛАНД и т.н

А до БИЛЛА-та тук в Габрово тя не е хипермаркет а супермаркет със сигурност!

Айде това е от мен!



Тема Re: Билла в Габрово е 3 пъти помалка от Билла в Стнови [re: BlG K MART]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано08.01.05 02:47



Абе кой то говори по света кое е хипермаркет?! Ставаше дума за в България, че и съвсем ясно съм го написал. По света хипермаркетите няма нужда да ги изброяваме.
А в цял свят ти не си бил. Все някое ъгълче ще е останало непосетено

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?

Редактирано от Eдин на 08.01.05 02:49.



Тема Някои старозагорцинови [re: BlG K MART]  
АвторДoбpoмиp (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 22:01



Не се впрягайте много на момчетата те само едно си знаят тяхната песен и колкото и да им обясняваш не вдяват. Аз се пробвах във форума на техния град съм им обяснил работите ама в повечето случаи все едно и също чета - хипер-мегамаркети, 5звездни хотели, магистрали и колко били богати.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.