Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 09.05.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Тема Snimki na Gabrowoнови  
АвторSTOiMiRa (Нерегистриран)
Публикувано04.12.03 06:12



Ako Gabrowo lipswa na Gabrowci izwan strahotniq grad, eto wi malko linkowe na snimki na grad4eto...







Тема Re: Snimki na Gabrowo [re: STOiMiRa]  
Автор Well (Летящ Чин :о))
Публикувано11.12.03 07:23



Забравих да ти благодаря - Благодаря ти ! :)



Тема Re: Snimki na Gabrowoнови [re: STOiMiRa]  
Авторчичo ckpyч (Нерегистриран)
Публикувано13.12.03 08:46



Всъщност никога не ми е било ясно защо варненци харесват Габрово и обратното.
Вероятно защото са толкова различни.



Тема I LOVE... Gabrovo. {P}нови [re: чичo ckpyч]  
АвторSTOiMiRa (Нерегистриран)
Публикувано21.12.03 06:23



Ami moga da goworq samo za sebe si... Obojawam tozi grad , gabrovci sa otkriti i gostopriemni... Imam priqteli ot Drqnowo i Gabrowo...
A za6to gabrovci hareswat warna - mi to e qsno zarad moreto, plaja, hubawite goli dupeta na momi4etata...



Тема Още снимки!!!нови [re: STOiMiRa]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано22.12.03 15:16



Ето ви цяла галерия със професионални снимки от Габрово, правени от врачански сайт.





Тема Абе ти луд ли си...нови [re: rocт]  
АвторПитaнka (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 02:49



ти наред ли си?!
някакви си сним4ици... добре интересни са , професионални са... но сайтовете на Стоимира са с изгледи на ЦЯЛО ГАБРОВО, а не на забележителностите му... Макар че добре си се сетил да покажеш снимки на забележителностите де.



Тема Re: Абе ти луд ли си...нови [re: Питaнka]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 21:05



Очаквах, че ще се зарадвате на тези снимки, а вие пък даже ми се карате. Май не трябваше да се занимавам с вас.



Тема Абе........нови [re: rocт]  
Автор slavo ()
Публикувано24.12.03 09:25



не цялото стадо е такова...........
Благодаря все пак!



Тема Ей тия русенци са ебаси свинете!!!нови [re: rocт]  
Авторyжaceн (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 12:38



Ебаси тъпи миризливи свинйе са!!!! Оня ден се возих от София насм и във влака ме нападат някакви тъпаци и ме питат от къде съм после ме пребиха и казаха че са от Русе и че съм бил селянибн за тях....Аз им се изсмях на това щото цяла България знае че Русе е най-бедния и скапан български град и че сигурно са обгазени здраво от румънците също им казах ЕБЕТЕ СЕ ТЪПИ ВЛАСИ !!! И тия ми счупиха носа и едно ребро ми беше спукано...Така че ако сте истински габроввци ще сте с мен и ще тъпчете тези русенски свине под всякаква форма в живота си!! Майка им вече!



Тема Re: Ей тия русенци са ебаси свинете!!!нови [re: yжaceн]  
Автор arachnoid (малоумен изрод)
Публикувано04.02.04 16:36



Vqrno e, ima i svine sred nas, dori i po-nisko ot svine, slujul sym s takiva v kazarmata, no pyk nqma li gi navsqkyde iz Bylgariq, znae li prostotiqta grad i vreme?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.