Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 30.05.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Тема Narkomani gnusniнови  
АвторlAnichko (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 23:22



Ei vsichki narkomancheta v Gabrovo pokrivaite se zashtoto shte vi eba maikite(I ne samo az) na vsichki,izuchil sam vi koi ste i oshte malko mi ostava za da popalnia spisaka do krai HAHAHA Shte vi dam edna treva shte vi a navra v gaza az neia.SHte iadat boi i to zdrav dosta hora za tva po skoro se spiraite i si napravete dobro ne samo na svoeto zdrave no i na okolnite vi>Napravete edno dobro za da ne vi napravia az zlo!



Тема Re: Narkomani gnusni [re: lAnichko]  
Авторopi (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 14:15



hihihihih pak nqkoi kompleksar



Тема HiHi- pak niakoi DROGArнови [re: opi]  
АвторlAnichko (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 17:54



Sigorno sam kompleksar,niama hora bez kompleksi,obache iavno ti si ubiden narkoman,a ne vseki e narkoman!



Тема Ah che ne se setihнови [re: opi]  
АвторlAnichko (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 18:04



Propusnah neshto obache :) Za da si kompleksar mai se nalaga da me e iad che ne sam kato narkomanite i che ne moga da sam kato tiah.Naistina sam kompleksar znachi.



Тема Re: Narkomani gnusniнови [re: lAnichko]  
АвторSaiko (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 20:27



ei smotan kvi sa tiq gluposti q ela mi kaji ne6to we seki den si pafkam i ako te vidq 6te ti sma4kam tikvata xaxa



Тема Kur za Tebнови [re: Saiko]  
АвторlAnichko (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 01:37



Kaji kade pafkash.



Тема Re: Kur za Tebнови [re: lAnichko]  
Авторbakxys (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 19:12



Какъв ти е проблема бе комплексар? Кво си се ядосал толкова на наркоманите. Знаеш ли че 90% от днешната младеж пафкат или поне са опитвали. Кво ще направиш, ще ги пребиеш всичките ли? Аре бегай се скрии някъде.



Тема Re: Kur za Tebнови [re: bakxys]  
АвторlAnichko (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 23:45



Koito vidia!Bashta ti kompleksar!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.