Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 27.05.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нова кабелна телевизия  
АвторBecи (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 08:51



От Нова година в нашия град ще има нова кабелна телевизия. Не си купувайте декодери!!!Ако някой знае повече да казва!



Тема Според .........нови [re: Becи]  
Автор slavo ()
Публикувано24.10.03 09:13



мен са само слухове!



Тема Re: Според .........нови [re: slavo]  
АвторBecи (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 14:31



Според теб може да са слухове, обаче това е абсолютна истина.



Тема Ами .........нови [re: Becи]  
Автор slavo ()
Публикувано25.10.03 10:15



ти знаеш повече,явно...........!
За какво е друг да ти казва?



Тема Re: Нова кабелна телевизиянови [re: Becи]  
Авторcus (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 12:49



И аз подочух нещо такова но не съм сигурен. Слуховете витаят около СТС или някаква софийска фирма. Ако науча нещо по подробно ще пиша, ако ти научиш ти пиши.



Тема Re: Нова кабелна телевизиянови [re: cus]  
Авторdodi (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 13:04



Носят се слухове,че тово ще е севлиевската кабелна TV



Тема Re: Нова кабелна телевизиянови [re: dodi]  
АвторCв. (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 16:17



Който и да е ........няма значение.....само да има друга кабелна:)))
Само дето не виждам как ще стане преди края на 2004г.



Тема Re: Нова кабелна телевизиянови [re: Cв.]  
Автор AstraCaravan (непознат)
Публикувано28.10.03 23:45



Какво знам аз:
1.Че ще има друга кабелна - ще има(силно се надявам).Ако трябва да бъда по-точен няма да е кабелна,а сателитна.Вече има абонати в Габрово
Първоначална такса - 260 лв. (за тея пари инсталират 2/две/ малки сателитни чинийки.Месечната такса ще е 15 лв. + 5 лв. за НВО.Броят на каналите е 400 /четиристотин,повтарям ЧЕТИРИСТОТИН!!!/,като всеки месец се добавял нов канал.Сигнала е със СУПЕР качество.Стерео!!!.....Това го знам от човек,който е вече техен абонат.
2.Горепосочените условия и цени са на софиянци (мисля,че софиянци бяха).Предполагам,че ще има промени,защото...
3.г-н Иван Лесев играе важна роля.До колкото знам същият е поръчал вече 2 000 (две хиляди) комплекта !!!
4.Понеже системата не се нуждае от "окабеляване" същата услуга ще може да се ползва и от клиенти от крайните квартали,които до сега нямаха реалната възможност за това.
5.Знам,че ако условията са наистина такива без да се замислям им звъня на хората.
6.Ако е така (дай Боже) настоящите "кабелари" самозванковци ще си го получат най-накрая!!!......От самото начало им тъпча гушките на тея ГАДОВЕ и какво получавах насреща - съвсем малко бр. канали със супер ниско качество на сигнала
Стискам палци да е наистина така

П.С. Еййййй дано да не са севлиОВЦИ.Нищо напротив Тиквенбург,ама те надали ще са по-различни от нашите
Живи и здрави и НИКАКВИ ДЕКОДЕРИ
Винаги съм казвал,че "в наше село 'сичко се знае"



Тема Re: Нова кабелна телевизиянови [re: AstraCaravan]  
АвторBecи (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 10:57



А, стига бе! Ма, това са много пари за включване. Не, че на кабела не ги давам, ма така наведнъж. И щом ще си купиш чиниите, защо е необходима такса? Освен разбира се за НВО! Ако намериш някакъв тИлИфон казвай го!



Тема Re: Нова кабелна телевизиянови [re: Becи]  
Автор AstraCaravan (непознат)
Публикувано29.10.03 22:36



Ми предполагам,че за тези 260лв. чиниите си остават твои.А те сигурно не са точно сателитни,а може би някакви подобни на тези с усилвател (турските) - аз поне така си мисля......Защо иначе ще са две на брой
За телефона - до колкото знам има разлепени обяви из Гиргините.Там си пишело всичко.Но ако аз го разбера ще го драсна тука
Аз лично се ослушвам до края на годината.До тогава съм си платил на сегашните мизерници.Догодина живот и здраве ще търся сериозно.
А и изчаквам да видя какво ще стане с Иван Лесев.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.