Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 26.05.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Тема Знаете ли защо габровци режат опашките на котките?нови  
АвторПoздpaви oт kлyб quot;Coфияquo (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 01:34



Ми защото като излизат от стаята да се затваря по-бързо след тях вратата и да не излиза топлото.



Тема Re: Знаете ли защо габровци режат опашките на котките?нови [re: Пoздpaви oт kлyб quo]  
Автор Daily Mirror (гюнлю-газетеси)
Публикувано16.02.03 19:13



НИе си го знаем от веки веков... А ти кога си взе свидетелството за грамотност, че го прочете???



Тема Re: Знаете ли защо габровци режат опашките на котките?нови [re: Daily Mirror]  
Авторstranger (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 18:47



Когато надупих провинциалисткаката ти майка на задна.



Тема Re: Знаете ли защо габровци режат опашките на котките?нови [re: stranger]  
Автор Mave_rick (Оптимизатор)
Публикувано08.03.03 03:08



Аве сега разбрах защо всички софиянци обичат гореща супа - да духат, да духат, да духат...

Така че, ще ти кажа само едно - въри изяж една от мен ...

Редактирано от Mave_rick на 08.03.03 03:21.



Тема Re: Знаете ли защо габровци режат опашките на котките? [re: stranger]  
Автор p1k@chu (непознат )
Публикувано08.03.03 10:26



i ot mene ama edna tenjerka ako ti e golqmo dupeto



Тема Ruhe, градски! Слушайте притча:нови [re: p1k@chu]  
Автор Daily Mirror (гюнлю-газетеси)
Публикувано13.03.03 15:29



Един софийски пес - расов 'начи, дошъл на разходка по нашия край и като софиянец си навирил нависоко опашката, демек 'кой съм аз - буца мас'. Срещнало го едно габровско куче, попроскубано такова, гладно (на студентите им били спрели стипендиите, та затова), но гордо и му казало:
"Друже, не те знам какъв си и откъде си, ама един съвет ще ти дам - посмъкни я малко тая опашка, щото тука в Габрово габровци дето видят дупка - правят я на барче!"

Та за колегата stranger - он само да дойде, и да не му е големо дупЕто - ше стане!!!



Тема Re: Ruhe, градски! Слушайте притча:нови [re: Daily Mirror]  
Авторвaшa rpaдcka (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 16:28



Добре му го каза! То ако аз кажа ... ама хайде да не заприличваме на клуба за попържни




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.