Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 13.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Защо всички искат да играят в ЦСКА?  
Автор MrN (The real)
Публикувано28.06.14 16:04



Много просто - защото ЦСКА е марката на БГ футбола по света.

Юноша на Аякс дойде в ЦСКА



Първите думи на родна земя на Кристиян Супусепа -
Говеда, ида за да ви го нацепа





Тема Защо всички искат играчи на ЦСКА?нови [re: MrN]  
Автор MrN (The real)
Публикувано28.06.14 16:40



Много просто - който е дошъл при нас, става по-добър.



Интер и Милан набелязаха Мболи




Каква е разликата между ЦСКА и Подуене - много просто - при нас идват играчи от Аякс защото е чест да играеш в ЦСКА, а при Подуене бягат като дявол от тамян - Галин Иванов загърби Левски заради половин милион - или се връщат тези които никой никъде не ги иска - Гаджев все по-близо до оставане в Левски





Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: MrN]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.06.14 00:39



Всички искат в ЦСКА, за да бъдат забелязани за следващото световно първенство!





Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: MrN]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (член)
Публикувано29.06.14 01:06



Даммм, всички дават мило и драго да играят в световния анонимник - клошарския отбор от панчарево, който ако случайно не бъде оноден от първата МУРА завършва ВИНАГИ последен в група:

Доскорошният защитник на ЦСКА Джаксън Менди направи поредните си скандални разкрития, свързани с това защо е напуснал "Армията".

"Преди да се качим на лагера в Боровец, капитаните на тима и аз имахме среща с Тодоров. Говорихме по много теми - спортно-технически, финансови, лиценза. Стигнахме go най-важната точка -заплатите. Имаше някои играчи, които не искаха да тръгват за Боровец. Тодоров обаче ни увери, че в петък ще има заплати. Тогава му казах -много сте ни лъгали досега, но ние сме с добри намерения. Ако няма да ни платите в петък - просто ни кажете. Той бе категоричен - ще има пари в петък. Отговорих му, че банките затварят в пет часа и ако не се плати - няма да тренираме. Като го казах това пред отбора, всички се съгласиха в знак на солидарност да не тренират", каза Менди.

"През цялата година слушам: "Джаксън, кога заплата, кога заплата" (б.а. - казва го на български). По 30 пъти на ден ме питаха. Всички имат да получават по около 8 хиляди евро премии. Отидохме в Боровец, тренирахме си, дойде петък. Никой не получи есемес от банката за превод. Казахме - спираме тренировки, обявяваме бойкот. В събота имаше разговори, чакахме пари. Появихме се на едно занимание, тичахме 15 минути и малко играхме с топка, за да не ни глобят, че не сме тренирали. След това започнаха разни срещи. На една от тях не разбрах какво стана, но между треньора и Гъргоров започнаха да прехвърчат искри. Изглеждаше все едно, че ще се сбият. На тренировка видях един футболист да плаче, защото имаше семейство, братя, сестри, наеми. Имаше играч, който не можеше да си плати дори интернета", разкри Менди.

"Томов и Тодоров ни лъжеха постоянно. Бяхме готови да играем 3-4 месеца без заплати. По-добре да не ни лъжеха, а да ни казваха истината в очите. Аз бях един от лидерите, заложих си задника. Но ми писна. На една тренировка казах, че ме боли бедрото и се прибрах в хотела. Приготвих си багажа и си тръгнах. Сега пишат, че Джаксън е в Литекс заради парите, но аз там не получавам повече, отколкото в ЦСКА. Напуснах заради Томов и Тодоров. Една година им казвах, че ако не спрат да лъжат, ще си тръгна. Томов ми казваше да му се обадя, ако има проблем. Но той никога не вдига. Докато пътувах от Боровец за София обаче ми се обади 5 пъти. Този път аз не вдигах. В ЦСКА бяхме като семейство, но заради Томов това семейство се развали", каза още Менди пред "Зона Спорт".



Read more: http://bgfootball.actualno.com/Mendi-Tomov-razbi-semejstvoto-CSKA-syotbornik-plaka-zaradi-nego-news_36016.html#ixzz35ySVN3f0


Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 29.06.14 01:07.



Тема Re: Защо всички искат играчи на ЦСКА?нови [re: MrN]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (член)
Публикувано29.06.14 01:08



auuuu аз пак те обърках с дилмара.

Пу да ти еба майката циганска жалък берач на банани!!!



Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.06.14 10:37



Менди и сие нямат място в България!



Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: tonzosjustice]  
Автор MrN (The real)
Публикувано29.06.14 14:54



и НЕ САМО НА СВЕТОВНО, помним бате Ицо след гола му срещу барса бе закупен веднага, но по принцип то си е така - който играй с големи отбори -пичели, който ни играй, ни пичели

Едно е да вкарваш срешу Барса, друго е да се скъсваш да вкарваш срещу Ботев Ихтиман примерно

между впрочем - чух че премахнали бонусите за победа над Подуене, щели да бъдат същите както и за победа срещу Асково примерно , причината била че Подуене вече били на ниво изпадащи - немало интрига вече в двубоите



Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор MrN (The real)
Публикувано29.06.14 14:57



Благодаря че си отделил от ценното си време на ВИП манекен ( както и от времето ти нужно да разбереш как да ползваш дистанционното на супер големия си телевизор

) и си ми отговорил надълго и нашироко, поласкан съм

Затова те поздравявам с песента - Полегнали Подуенци за който ги пожелал



Тема Re: Защо всички искат играчи на ЦСКА?нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор MrN (The real)
Публикувано29.06.14 14:59



тъкмо та похвалих и ти ме псуваш,





Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: tonzosjustice]  
Автор MrN (The real)
Публикувано29.06.14 15:02



правилно, немали пари да си платят интернета - ай стига простотии де , все едно че некой му верва на тоя , я бадема като виде че извън ЦСКА нема живот, и иска да се връща, ма сега е изпаднал в трудно положение - ако не играе на супер ниво, феновете ще го намразят защото то не е само да искаш много пари, ами и да даваш всичко от себе си за ЦСКА - подпише ли нов договор, ще требва във всеки мач поне да бележи, иначе целия му рев ще бъде само за пари и нищо с което да допринесе за ЦСКА



Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: MrN]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.06.14 15:29



Тези палячовци трябва да са на 800 лв заплата+бонуси за победа+бонус за титла. Много ги разглезеха, особено тези чужденци. Да си ходят в Африка като не им харесва. Г-н Томов 100 пъти им обясни, че в такива времена трябва да се правят компромиси, а не да се реве като ученичка 8 клас след матурата по български език!!!

Редактирано от tonzosjustice на 29.06.14 15:29.



Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: MrN]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.06.14 15:31



Победите над Левски са задължителни, т.е. към пакета основна заплата трябва да са. Но при хикс и загуба глоби!





Тема копеле земи се стегнинови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано29.06.14 16:27



и го объркай по веднаж с Тончо или Коцето молим ти се





Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: tonzosjustice]  
Автор MrN (The real)
Публикувано29.06.14 16:43



да, глоби задължително - за уронване престижа на марката ЦСКА ако паднат от Подуене.



Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: tonzosjustice]  
Автор MrN (The real)
Публикувано01.07.14 16:39



ето че са забелязани - Очаквано: Мболи си тръгва от ЦСКА, отива в Марсилия
На Армията чакат сериозно наддаване за подписа на вратаря
Вратарят на ЦСКА и националния отбор на Алжир Райс Мболи е пред трансфер в Олимпик Марсилия. Стражът направи страхотни мачове по време на Мондиал 2014 и качествата му не са останали незабелязани. Интерес към Райс има и от страна на Милан и Интер, но от френския клуб се канят да направят по-сериозна оферта към един от най-добрите играчи на Алжир.
Не е изключено за футболиста да има наддаване, като от това ще спечелят най-вече шефовете на родния ЦСКА, пише БГНЕС.



За играчи на ЦСКА всички грандове наддават, а доколкото може да се верва на информацията от Подуене, Гаджо ( да не се бърка с Баджо ) е платил солидна сума на Гонзиту да го вземе в отбора



Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: MrN]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (член)
Публикувано01.07.14 23:00



циганин прост мое ли да ти еба майката селска саката аз на тебе бе?

Ние продаваме в СЕРИЯ А и ПРИМЕРА ДИВИЗИОН бе боклук! Кур за панчаревския тумор





Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано01.07.14 23:07



...я кажи кой голям (в световен мащаб) футболист е излезнал от Лецки ???
Вие сте люпилня за анонимници търкащи скамейките на резервите... включително на серия А (ако визираше Николета) ...


Ще има още мноооого хляб да ядете, докато продадете футболист, който да стане Стоичков, Костадинов, Бербатов и още много други...
Я кажи прехваления циганин Гонзо къде игра.... ? Гибона се кандидатира за кмет от ДПС.... ??? Явно сте си поклонници на резаните патки...
п.с. ... забравих за хубавия ви екип на Галатасарай

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: Arhangela]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (член)
Публикувано01.07.14 23:39



Нямам какво да споря с тебе бедно момче. Барбуков любимец ли ви стана? Аз помня,че си тръгна с КУРВО и ПУТКО циврейки докато майка му му бършеше сополите.
Добре,че отиде в Леверкузен 3ти отбор,че го научиха малко и след това направи кариера щото като излезе от панчарево буквално се спъваше от топката. Добре,че все пак македонче и успя да издържи пагубния период в кочината...не можахте да го съсипете на 100%

За Галатасарай нема кво да ти обяснявам, а само ще се повторя,че си беде, неграмотен и неифнормиран също като жалкия емигрантски боклукот Африка.

Вдигам Червен картон разбира се.



Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано01.07.14 23:52



..... ееее преди червения картон така и не каза кой футболист на Левски е известен по света...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: Arhangela]  
Автор MrN (The real)
Публикувано02.07.14 12:21



те нямат футболисти известни, на тех целия им отбор е известен - как? Ми като евроидиоти, ето как





Тема Шок и ужас в ЦСКАнови [re: Arhangela]  
Автор MrN (The real)
Публикувано02.07.14 12:53



Никой в Турция не иска играчите на ЦСКА. Шефът на клуба А. Томов се е видял в чудо и затова е прибягнал до мярка граничеща с отчаяние - футболисти на ЦСКА да бъдат продавани на Запад
Палермо дойде на Армията за Ивайло Чочев
Италианците вече преговарят с ЦСКА, искат бърз трансфер


В същото време един собственик ( или не точно собственик

) се радва до уши от поредното напускане на играчи от обора - Шок на Герена: Един от най-големите таланти напусна Левски
Стивън Петков решил да търси късмета си в чужбина


Както се казва- всичко в живота е до приоритети



Тема Re: Шок и ужас в ЦСКАнови [re: MrN]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано03.07.14 00:22



... ами той човека видял, че тук перспектива няма... Да играеш в посредствено отборче, на срутен стадион намиращ се в някаква циганска махала известна с незначителната си гара и то пред публика от лепилари... Та човека отива да дири някой отбор... за да не му падне нивото с тези турнири в Албена..

.. и за да не го съблекат ...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Шок и ужас в ЦСКАнови [re: Arhangela]  
Автор MrN (The real)
Публикувано03.07.14 10:35



тва последното мисля че еоказало най-големо влияние при решението му





Тема Re: Защо всички искат играчи на ЦСКА?нови [re: MrN]  
Автор El Capitan (бел отел)
Публикувано03.07.14 12:00



Между другото, като каза М'Боли не можех да не забележа как след мача им с Германия ви го сложи в розовите зурлички в интервюто му след мача.
Направи ли ти впечатление че общия смисъл на тва което каза беше: ебал съм ги в гъза прасетата,сега като паза тука като дзвер и ми обръщат внимание отсекъде,много фенове се появиха,а иначе прасетата пет пари не дават за мен в България...



Тема Re: Шок и ужас в ЦСКАнови [re: Arhangela]  
Автор El Capitan (бел отел)
Публикувано03.07.14 12:02



Да,точно защото не иска да играе в циганската махала,затова отиде в турската в Разград,хаха...



Тема абе тоя да пусне 300к еврацинови [re: El Capitan]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано03.07.14 13:21



в прасенце - касичката пък тогава ще анализираме казаното





Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: MrN]  
Автор golftroika86600 (VW Golf 3)
Публикувано03.07.14 13:52



Чорбарите винаги са ни били абонатна станция.


Cjelo selo shmurcha bjelo.

Тема Re: Шок и ужас в ЦСКАнови [re: El Capitan]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано03.07.14 22:16



...в се пак е говедо.... Човек не може да надскочи себе си...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: MrN]  
Автор MrN (The real)
Публикувано08.07.14 14:45



Ето защо -

ЦСКА продава Чочев на Монако за около 2 000 000 евро


Велик ЦСКА



Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: MrN]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (член)
Публикувано08.07.14 15:01



Лайвскорт е дори по-зле и от ДонБалона. Сигурно банановите сайтове при вас са по достоверни. Къде ти некой ше даде 2 милиона па и евро за играч от световния панчаревски анонимник бе? Тва да не е ЛЕВСКИ - българската марка пред света, която сами през изминалия сезо продае играчи в Серия А и Примера Дивизион.

Освен да го вземат некъде у Турция нема къде другаде.

2 милиона евра...та и негрите нема да го повярват!



Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор MrN (The real)
Публикувано12.07.14 19:52



Отново Шок и Ужас в ЦСКА - „Не мога да кажа името на отбора, с който разговаряме. Ще научите, когато всичко стане факт. Само ще кажа, че става дума за европейски гранд, така както подхожда на ЦСКА да продава своите играчи. Преговорите са в много напреднала фаза и очаквам да бъдат финализирани през следващата седмица“, заяви изпълнителният директор на червените Александър Тодоров пред „Канал 3“.

След продажбата на Чочев на цена колкото струват всички футболисти в Левски взети заедно плюс всички продажби на футболисти от Подуене в последните 10 год, сега наред е да продадем и вратаря в европейски гранд.
Това е така, защото ЦСКА произвежда таланти от световна величина. Който играе в ЦСКА, света научава за него и започва наддаване.
Както казваше един известен цесекарин -Който играй, пичели, който ни играй ни пичели





Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: MrN]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано12.07.14 21:11







Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: tonzosjustice]  
Автор MrN (The real)
Публикувано12.07.14 21:25



едно малко уточнение - важното е да се играе в ЦСКА

, а не в турбо-чалга отбора от Подуене подвизаващ се на терен-кабрио , или както е известен в южната ни съседка- стадион-полумесец



Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: MrN]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано12.07.14 22:08



С Левски можеш да стигнеш само до Албена, с ЦСКА можеш да обиколиш Европа!





Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: MrN]  
Автор El Capitan (бел отел)
Публикувано12.07.14 22:09



Тва ме подсеща-как стават тея работи дейба-вие прасета нечестиви продавате Чочев и взимате по-малко от милион евра за него и Томов подскача до небето от кеф че годината е осигурена.
Ние продаваме Анисе на Киро за една камара пари,отделно имаме да взимаме 2 милиона евра за Тошко,са ше пробутаме Хамза и Доре за още 2-3 милиона общо, и при тва положение всички бързат да ни закриват...недоумявам...



Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: MrN]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (член)
Публикувано12.07.14 22:52



Глупак. Колко пъти да ти обяснявам,че ние ВЕЧЕ продадохме играч в Серия А преди вас - още зимата Вутов, после и Родригес. А тия стотинки дето ше вземете за малкия наркома барем си платите тока,водата,парното и кенефната хартия защото всички знаем,че на кочината няма и никога не е имало емелентарни хигиенни условия.

Мболи бил произведен от панчарево ли ? Муаххахаххаха ми той още миналото световно докато беше у Славия се спрягаше за трансфер ама стигна само до кочината бе. Приноса на панчаревските мангали е същия и като за Барбуков - НУЛЕВ. Тва,че искате да си присвоявате некви неща, с които общо нямате е нормално - комплексирани сте,че винаги сте били в сянката на най-великия български отбор ЛЕВСКИ.

Тука наистина нивото на дискусии е под нулата и е вече окончателно обмислям оттегляне.

Естествено на изпроводяк бързам да ти пожелая да бъдеш анален от стадо негри докато си на смяна и да ти пръснат разградския насран анал.



Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 12.07.14 22:54.



Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: tonzosjustice]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (член)
Публикувано12.07.14 22:55



Не разбирам защо му лижеш гъза на тоя насран боклук? Имало е достатъчно нормални чорбари в тия форуми, които са пишели интересни неща, но берача на банани е на ниво жалък трол, който борави с аргументи и клишета подобаващи за 8 годишен дрисльо.

Жалко, много ме разочароваш, но явно тука нивото вече е такова.

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 12.07.14 22:56.



Тема Re: Защо всички искат да играят в ЦСКА?нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано12.07.14 23:21



.... само се чудя защо все в опашкарите пък били то в серия А продавате... :)
Нещо си траете за факта че наши играчи станаха шампиони с Барса... или за отборите на Бербо, Любо, Стоичков и т.н...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема при вас кептън едва сега почванови [re: El Capitan]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано13.07.14 07:24



големото туп, при нас тепърва ще се види силата на акционерите

а хода с анисе ни дава още по - големи шансове за титлата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.