Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 01.06.24 
Футбол
   >> Футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Дървен 3D пъзелнови  
Автор panda_stravnitsa-94618 ((пишман коце))
Публикувано24.03.14 22:29



Днес видях това на щанда за детски играчки в книжарница "Фют" и се развеселих твърде. Няма такъв смях. На кутията пишеше "С включено осветление!". :)))))))
Преди две години писах, че бай Вуцан е прав - не казвай "Бум!" преди да си се качил на магарето. Крал Блуфен ме опроверга, че нямала край свинската мизерия и сме завиждали за стадиона красавец за 100-годишнината, чието откриване ще е май месец 2014 г.
Тогава г-н Иво Тонев бе обяснил експертно, че човека на Милер от Газпром е отпуска и извън обхват, но до две седмици ще се обади и ще приведе парите. Човекът на Милер е още на почивка и извън обхват. :)
Благодаря за вниманието! (Коцето съм - не знам защо постоянно излиза това "панда_стръвница"?)





Тема Re: Дървен 3D пъзелнови [re: panda_stravnitsa-946]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (новак)
Публикувано24.03.14 23:15



Назад си Коце. На един много популярен форумен герой от близкото минало (Маняка) му беше подарен същия преди няколко дни барбар с 2 кутии пиратки и на официална церемония в Драгалевци беше взривен. Естественно говорим само за А сектор, а собственика се ангажира със срок от 2 месеца да възстанови трибуната.





Тема Re: Дървен 3D пъзелнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор panda_stravnitsa-94618 ((пишман коце))
Публикувано24.03.14 23:52



Като гледам конструкцията на красавеца е здрава след пиратките - Маниака какво да възстановява? Чудесен подарък е, днес го видях.
А пък оня ден ходих до Декатлон Подуене на бул. Вазов за джапанки. Бе ми драго да проследя малко от двубоя с Ботев (Пловдив) от светофара. Наистина пълна прозрачност около клуба!
С дълбоко към г-н Тонев уважение оставам,
Коце



Тема Re: Дървен 3D пъзелнови [re: panda_stravnitsa-946]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (новак)
Публикувано25.03.14 00:15



Е не бе тая снимка е ПРЕДИ атентата. След това има и видео ама не знам как да го пусна в тия праисторически клубове - направи си модерен фейсбук бе Коце!!!

Иначе държа да кажа в сериозен тон,че стадиона ни и без сектор в момента е все така по-добре изглеждащ от вашия, таблото ни е табло, а за тва на кочинарк вече не могат да се намерят и крушки и не напоследно място искам да отбележа,че след около 2 месеца ЛЕВСКИ 1914 ще празнува 100 годишен юбилей като НАЙ-УСПЕЛИЯ български отбор на базата на спечелени трофеи 51 към днешна дата срещу 50 за колегите от панчарево. Кой ви излъга за вечно втория не знам





Тема нищо не си разбрал Коцеее чети внимателнонови [re: panda_stravnitsa-946]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано25.03.14 10:59



Дървен 3D пъзел на действащия стадион на ПФК "Левски"



ДЕЙСТВАЩИЯ !!! БАЦЕ



Тема блуфи албена не се брои [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано25.03.14 11:00







Тема Re: Дървен 3D пъзелнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор El Capitan (бел отел)
Публикувано25.03.14 11:21



Ахахахахахахахаххахахахах.......





Тема Re: нищо не си разбрал Коцеее чети внимателнонови [re: ramlid]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано25.03.14 19:26



Сега загледах, че е действащия стадион този Подуенефорд Бридж.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.