Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 25.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Протестите в Българиянови  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано29.07.13 23:18



Знам, че нямам морално право да гласувам в България, но след като чат път си идвам и за една десетина дена оставям не по мАлко од десет хиляди лева за вип партита смятам, че имам право да дам поне едно скромно мнение. и то не е мнение, а е факт. последния четвъртък даже без да си бях лягал (изгоних останалите жени от поредното вип парти но не ми се спеше по понятни причини) се разходих до протесттите да вид якои протестира. ТОВА НЕ СА ГЛАДНИ И БЕДСТВАЩИ ХОРА, а поставени и платени лица от Герб. НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА:)



Тема Re: Протестите в Българиянови [re: ChristianVieri]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано29.07.13 23:23



А! Адекватно наблюдение!





Тема Re: Протестите в Българиянови [re: бeз ycилиe]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано29.07.13 23:27



то това е очеваДно:) а на сичкото отгоре имаше и готини, добре и със стил облечени млади момичета. бЕгай:)



Тема Re: Протестите в Българиянови [re: ChristianVieri]  
Автор TCNQ ()
Публикувано29.07.13 23:39



Опс, бех го позабравил и тоа кукавелников... А бе пръч, кой ти е казал, че сега протестират гладни и бедстващи хора?



Тема Re: Протестите в Българиянови [re: TCNQ]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано29.07.13 23:42



Платени футболни агитки, наркомани, алкохолици, мутри и тук там някой пишман "интелектуалец" и заблудено служителче-гербаджийче (т.е. "юпи") за цвят :)))) Това е лицето на протестите



Характеристиката им е - платени, а тези, които са балъци и протестират без да са платени - са заблудени, неориентирани и повърхностни.

Няма сериозен аргумент защо правителството на Орешарски да подава оставка, това вече го коментирахме.



Тема Re: Протестите в Българиянови [re: TCNQ]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано29.07.13 23:42



баш ми е през кура:) просто казах мнение- сеир, платен от Герб. там ако се позавъртиш малко освен да се похилиш можеш и да отмъкнеш некое девойче:)))



Тема Re: Протестите в Българиянови [re: ChristianVieri]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.07.13 23:43



Ако не беше чорбар щях да ти напиша разни неща.

Мога само да ти кажа да не пишеш такива неща, защото не си в час, изобщо.

Пич си, но в случая ми изглеждаш като някоя невръстна ученичка с баба си на Бузлужда, не ти подхожда на акъла и на положението.

Излагаш се сериозно. Махни тази тема, че ставаш за смях!



Тема Re: Протестите в Българиянови [re: бeз ycилиe]  
Автор TCNQ ()
Публикувано29.07.13 23:52



Да, с този рисунък, но добавяйки Шамара и заменяйки агитките с пенсии, и ще ги докараш за контрапротеста.
100-200-300, да, дори и 30 и кусур дни. Но 46 дни, по 15К средно... говорим за над 40 млн, ако може да смяташ!
Фактът, че се протестира основно в София, където средните доходи са 4-5 пъти над тези в провинцията и има най-малка безработица... Ако искаха да си купуват ГЕРБ щяха да взривят провинцията - за по-малко пари дори!
А сериозни аргументи това правителство ни дава абсолютно всеки ден! Дори с идиотските опити да сменят Вяра Анкова като шеф на БНТ! Нямат едно истинско назначение, абсолютни скандали във всяка област, във всяка сфера на държавата! И да стигнеш до провокацията с рейса миналата седмица - всеки ден чуваме глупотевици като обяснения или мълчане като путки! Дори с прословутите увеличения на майчинските и намаленията на тока са повече от скандални! Дори хора от БСП отдавна са против това правителство! Или и Проф Г Близнашки е платен или юпи от ГЕРБ?!

Редактирано от TCNQ на 29.07.13 23:59.



Тема Re: Протестите в Българиянови [re: ChristianVieri]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.07.13 23:54



Кажи сега мен как ме организират Герб?

Сигурно имаш информация колко ми плащат?

Защо не се разходи преди 10 дни в София да видиш как се организират над 30 000 човека по Цариградско?

Ти нима подкрепяш тази абсурдна коалиция?

Знаеш ли изобщо как тръгна протеста?

Знаеш ли какво цели протеста?

Айде спирам, че много въпроси станаха





Тема Re: Протестите в Българиянови [re: tonzosjustice]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано29.07.13 23:59



не знам брато, казах си мнението, не прави от мухата слон. лягам си да си почина, на мен не ми плащат, за да ходя на протести:) каквото и да цели, няма как да се пребори бедността в България поне следващите 50 години




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.