Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 26.09.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Тема Toлкова за "правилния" футболнови  
Автор TCNQ ()
Публикувано22.05.13 21:46



Много, много слаб Ботев Пд, но пък май и овреме се усетиха, че тука нема да се взимат точки. Първата дузпа бе смехотворна, втората поне бе 50/50.
Не може да се разчита само на Цветков, той така и остана неразбран от съотборниците си.
Стоилов припомни последната си ялова година в Левски, когато ни остави последни в софийското първенство... Все дно с топката във вратата искат да влезнат, а Пелето им показа как се прави. Вл Стоянов много несигурен, едно нескопосано изпълнение с глава и тоя с кашкавалените пръсти за малко да направи голово положение за Ботев - нещо, което досега за 90 мин пловдивчани не успяха да сътворят.
Неделев яко надолу. Май е време да смени жълтия със син екип, хем по ще му отива, хем ще поиграе и в Европа. Че то сега само ще чака "дербито" с Локо Пд...



Тема Re: Toлкова за "правилния" футболнови [re: TCNQ]  
Автор MrN (The real)
Публикувано22.05.13 21:49



аз мисля че първата дузпа бе по-сигурна, а втората бе малко съмнителна, затова и И Стоянов я би така смешно, не искаше да нагнетява обстановката .

Редактирано от MrN на 22.05.13 21:50.



Тема Re: Toлкова за "правилния" футболнови [re: TCNQ]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано22.05.13 21:51



Нищо не играхме,е тва е истината-същата картинка като срещу сфинете и срещу мангалките-цъкай си по широчина на средата на терена,чат пат къси пасчета напред назад и е така ако мое целия отбор да влеземе в наказателното им,та белким стане некой карамбо,,АБСОЛЮТНО БЕЗИДЕЙНИ в атака,АБСОЛЮТНО!!!

То не мое да биеш Враца,Гоце Делчев,намайкасипутката с по милиард на нула и като дойде наистина важен мач....ъъъъ....ми саа...тая топка кво да я правим...

Мъди ако продължава така ше изтрае макс до края на първия полусезон другата година,щото то правилен футбол,едно друго ок,ама ебемти аз правилния футбол....



Тема Re: Toлкова за "правилния" футболнови [re: TCNQ]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано22.05.13 22:23



е, ако некой е очаквал нещо от Мъди от Хаскове и селския отбор на Бутяф аз не съм =)



Тема слепците прогледнаханови [re: TCNQ]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано23.05.13 08:09



а кога ще прогледнете и за една случайна победа над набързо събрани от плажовете почиващи





Тема Re: Toлкова за "правилния" футбол [re: TCNQ]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано23.05.13 10:10



Тошо син екип ше сложи когато земята почне да се върти наобратно или когато София-Запад спрат да продават наркотици, което се случи по-рано. Срещу Разград бяхме на почивка, никво желание за игра, за тва го карахме през просото. А и да почнеш до 15-ата минута с две измислени дузпи убива и малкото ентусиазъм
Не, че ги оправдавам, ма в крайна сметка за кв ода се хабят в тоя безсмислен мач, важно е следващия сезон кво ше правим. Тоя го загубихме, когато отидохме с надежда да не загубим с много от чорбата. срам



Тема Re: Toлкова за "правилния" футболнови [re: пeтльo]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано23.05.13 10:12



Копеле, некой наистина се е засилил с 300 да взима поредния прехвален селски бек от типа Жоро Христов. Дръжте си го Неделчо и не се бой - оферти за него нема да постъпят =)



Тема Re: Toлкова за "правилния" футболнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано23.05.13 10:40



Немате толко кинти брато...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.