Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 28.09.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема На сватба съм скоронови  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано08.05.13 12:11



Много важен човек в София се жени и естествено аз съм сред първите поканени. Слава Богу тоя път няма да съм кум защото на последната реч почнах да говоря за себе си и съвсем забравих за младоженците първите 5 мин.
Естествено казах,че ще съм +1 като всички си мислят,че компания ще ми прави мойта, малката, русата с Ку7цата, а истината е аз ше се изтипосам с КОТКАТА СФИНКС облечена във фараонски одежди (поръчах ги от един сайт за дрехи за котки сфинкс)!
Представям си как ше ги ударя в земята всички и как ше ми завидят!!!

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 08.05.13 12:11.



Тема само един детайл ми убягванови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано08.05.13 12:49



а русалката кво ще прави в това време

щото ако такова нема какво да прави да помагаме де



Тема Re: На сватба съм скоронови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор MrN (The real)
Публикувано08.05.13 13:00



честито



Само гледай да не пиеш и ядеш много, да не си развалиш фигурата



Тема Re: На сватба съм скоронови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано08.05.13 13:11



поръчах ги от един сайт за дрехи за котки сфинкс


АХАХАХАХАХАХАХАХАХА, копеле е тука се разчекнах да се хила-тия са набарали баси нишовия бизнес...





Тема Re: На сватба съм скоронови [re: El Capitan]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано08.05.13 13:44



Копеле, има всичко. Като се замислиш,че една котка струва 1200 евра нали се сещаш като котката сфинкс се залюби с некоя бигорексична котка сфинкс от типа мумия да речем за кои ПОТОЦИ от евра идещи към 6 метровия зид ше иде реч.
Аз ше ги давам за по 1000 да подбивам конкуренцията!



Само пазя да не я пускам на двора много много, да не вземе да си загуби акъла по некоя комшийска абортаджийка, че ако вида малки полусфинксчета полу-улични превъзходни на улицата и ШЕ СТАВА СТРАШНО! Тва реално ше са 500 евра ходещи по улицата!!!

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 08.05.13 13:46.



Тема Re: На сватба съм скоронови [re: MrN]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано08.05.13 14:23



Вчера като отидох във фитнеса първата ми работа беше да се премеря на свръхмодерния електронен кантар и се оказа,че съм качил или свалил 0гр!

В интерес на истината малко се бях попритеснил,че в последните дни съм качил защото присъствах на няколко тежки пиршества, но прекрасният ми метаболизъм ми помага да запазвам ултраманекенска фигура без значение какво ям. Опасенията ми се засилиха оная вечер, когато в популярно столично заведение попаднах на стар приятел - сега мастит бизнесмен с личен шофьор и охрана та той е обърна към мене с "дебел" като се видяхме навънка като естествено аз не се обърнах защо няма и 0.0002% вероятност някой на планетата земя да ме помисли за дебел, а вероятността дори да има такъв да ми го каже на живо е 0.0001% и съответно аз чак на 5тото подвикване се обърнах и кога гледам моя човек. Но той естествено го казваше с ИРОНИЯ, но допускам,че ми е и завиждал на осанката и за това използва това шеговито обръщение. Но понеже напоследък съм с разклатено самочувствие в следствие на някои лични проблеми (не мога да мина мисия в GTA 4, паднах на Фифа с 5-0 от социално слаб немец и т.н) та си се притесних и не съм мигнал до сутринта до преди да се измеря защото аз се меря само на кантара във фитнеса. Люба Културистката твърди,че това е единствения верен кантар в София и аз съм склонен да се съглася!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 08.05.13 14:23.</EM></FONT></P>

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 08.05.13 14:28.



Тема Re: само един детайл ми убягванови [re: ramlid]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано08.05.13 14:39



Мойта малката русата с Ку7-цата ше си седи в тях - баща и и е направил 2 басеина в двора, все ше намери кво да прави докато ние с котката сфинкс (облечена във фараонските одежди за 69.90 ю ес доларс) манекенстваме на тържеството.
Не си прави илюзии - тя няма да обърне внимание нито на тебе нито на който и да било друг мъж на планетата. Трябва да ти покажа какъв бигорексик заряза заради мене - един културист около 2 метра, който обаче аз 2 пъти бях заплашвал с разстрел и 1 път с побой по съвсем друг повод пред фитнес та като тръгна с мене ония не посмя и дума да каже!

СТОП! Излъгах. 2 пъти го заплашвах,че ше го бия а само един път,че ше го застрелям - обратното е. Абе идеята е,че ми има страха и до ден днешен, а е много релефен и назобен тип и тя само по такива си пада!!!

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 08.05.13 14:50.



Тема Re: само един детайл ми убягванови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано08.05.13 14:53



Оф, аз нещо съвсем съм изтрещел напоследък. Един път щях да го бия пак във фитнеса щото ми философстваше,че щели да ми гръмнат лактите от френското.
То верно ми гръмнаха и се контузих после щото бех претоварил ама тоя боклук мене ли ше ме учи бе. Та значи 3 пъти съм го заплашвал с побой и един път,че ше го застрелям. Тва е окончателната равносметка!



Тема Re: На сватба съм скоро [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано08.05.13 18:45



малката русата известна ли е в публичното пространсвто ? ако не е - преебан си



Тема разбрахнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано08.05.13 19:24



пръво требва оня да го заплашим 4 пъти с побой и два пъти да го стрелям и после може да се грижиме за русалката






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.