Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 16.06.24 
Футбол
   >> Футбол
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: е па истината е че требванови [re: ramlid]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано05.05.13 10:48



Колкото и да гледаш, фактите са че по случай юбилея ви и Великден ви направихме подарък: Прасе воскресе!



Тема Re: е па истината е че требванови [re: El Capitan]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано05.05.13 12:45



Воистина воскресе!

и Христос воскресе уефски не



Тема Re: Прасета..нови [re: El Capitan]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано05.05.13 13:16



Копеле, чувам,че сте се осрали и то срещу жалките свине....тва само потвърждава думите ми,че сте един много слаб отбор и всичките ви претенции за нещо тоя сезон са без покритие. Все пак в Европа ше игрете благодарение на нас защото мисля да правием златен дубъл =)



Тема Re: е па истината е че требванови [re: ramlid]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано05.05.13 13:18



Много е добре,че панчаревските мангали и клошари ше играят в Европа да се насладиме на нова порция МУРИ =)
Кога некой друг отбор от А група играе в ШЛ и на 1/4 финал в УЕФА да дойде да ми се обади...много сте ниско да ви виждаме АНОНИМНИЦИ





Тема Re: Прасета..нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано05.05.13 13:29



Влязохме в ролята на Спешно отделение копеле: интубация, електрошок, командно дишане, требва да ни дадат некаква медицинска награда:съживихме мъртвец,заеби...

Нещо като Коледа,ама наобратно..

Редактирано от El Capitan на 05.05.13 13:39.



Тема Re: Прасета..нови [re: El Capitan]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано05.05.13 14:06



Добре аре сега бийте Лудогорец и всички ше сме доволни, а аз ше пусна специална хвалебствена тема за Мъди от Хасково =)



Тема Re: е па истината е че требванови [re: ramlid]  
Автор TCNQ ()
Публикувано05.05.13 14:38



Имахте всичко на всичко 2 положенийченца - едното има-няма и полу - шута на Присо, а второто дето Марсиньо не можа да се довлачи до топката пред техния вратар, толкова бе сдухан...
Отменен чист гол на Цветков, недадени 2-3 жълти на рендето Галчев (тоя мислех си, че си е изчистил играта, ама нейсе), директен червен на Попов. Но както и капитана казва, Ботев не пожелаха да доубият умрялото прасе, сега ще има да тича из двора с ножа у врата, дето му го заби Силва, и ще ръси воня и кръвища насекъде.
Отделно от това се видя сдухания стил на Мъри - чакаш и цъкаш - а бе това се бие като маче у дирек! Единствен Вуйчо Ваньо знаеше за какво иде реч! А и смехотворното оставяне извън стартовите 11 на дадени играчи (не че са класни) допълнително бе отписало двоубоя поне в 4-5а в жълто...



Тема Re: е па истината е че требванови [re: TCNQ]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано05.05.13 15:05



Аз изобщо не повдигам дума за отменените ни голове: едната засада беше чиста, другата: много на кантар,а освен тва Вуйчо го шибна много след като страничния беше вече вдигнал знамето, така че: по това не споря, второто (демек първото) положение можеше да се свири,можеше да не се, аз ако бех на страничния по-скоро бих го вдигнал, честно казано особени претенции към съдията аз нямам: това дето реват за дузпа свините само показва колко разбират от футбол при положение че нашия беше спрял на място,с двата крака стъпили на земята и прасето се спъва в него-тва у никой учебник го нема като дузпа, така че да кажем че съдийството беше поносимо.

Аз дори нямам претенции че не бил пуснал Мъри намсикойси, еми еби му майката, КОГА Ст.Костов ше докаже че има место у отбора: то е лесно да вкараш дванайсе гола на анонимници у контрола,ама като нещо зависи от тебе у истински мач:кур.
Ква разлика щеше да направи Иршак вместо Данчо Христов, който мен лично много ми харесва като опорен халф?Никва.
Кво значение има че Минев не бил играл при положение че от тая зона нищо опасно не се случи.

Изобщо,защо търсим под свинята теле при положение че проблема изобщо не е там-нито в съдийството,нито в отсъствието на Рома от Лом (добро момче между другото,ше му прата баклава и локум за Банго Васил,да е жив и здрав,лошо не мога да кажа за него) и защо се затварят очите пред простата елементарна истина: ние не искахме да бием в тоя мач.
Еми да му еба майката: вкарват ти случаен гол в 50тата минута, чудо голямо, има още цяло полувреме напред и ти вместо да се стегнеш,да смачкаш ровозите зурли и да им набуташ заслужените три кура в муцуната, ти не играеш въобще бе,еби му майката.

НЕ ИГРАХМЕ ВЪОБЩЕ ВТОРОТО, е това е истината,квото и да ми говорат,тоя мач беше решен некъде другаде...

Да,прекрасно е че сега ше изнасилим столипинските циганки зловещо и ше им се изпразним в сиренясалите путки поне 3 пъти,ама еби му майката,думи нямам.....



Тема копеле преди час минаваме покрай герена и викам нанови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано05.05.13 17:40



синчето - гледай тати от къде мангалите земат желязото а оня с розовия гащиризон дето сере у храските на местото на кабинките требва да баце ти нейви от мездра





Тема таа па мездра на това му се вика ефективност бенови [re: TCNQ]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано05.05.13 17:44



на вуйчо ваньо баш кура му беше у засада верно че си далтонист ама галчев беше с черни гащи капитана требва да мине на диета да чисти и никви прасета не му се полагат






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.