Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 22.05.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Вари го, печи го, прасето си остава прасенови  
Автор TCNQ ()
Публикувано25.09.12 13:17



Снощи загледах "Пред банята", за да видя онзи вълшебен футболист, за който само съм чел - Димитър Якимов. За когото дори Гунди, светиня му, е казал, че е бил по-добър от него. И какво наговори, стигналия достолепна възраст доайен? Не давал интервюта, понеже го било яд, че не е бил избиран за футболист на годината, особено през 1961 и 1971 години! И не бил избиран, защото видите ли, бил цеденевист!!! Журналистите били левскари и не гласували за играчи на чорбата... Признавам, стана ми тъпо, особено като спомена и Наско Сираков, който също не е ставал. За Жеков ми е ясно защо не е, просто неговите "Обувки" за като на румънците, заради които за известен период премахнаха приза. Обаче кратка справка в нета показа, че от 1955 до 1962, в.т.ч и 1961 (Георги Найденов) само прасета са взимали отличието, и също, че през 1971 е бил избран... Димитър Пенев!
Е на това аз викам, че никога не е късно да станеш за резил!



Тема ама телето си е теленови [re: TCNQ]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано25.09.12 18:08



като малък бил от лефски



Тема Re: ама телето си е теленови [re: ramlid]  
Автор TCNQ ()
Публикувано25.09.12 18:37



Ами от кой да бъде, като не сте били създадени?
Майтапа настрана, но много му симпатизирах по това, което бях чел за него, но се изложи снощи като кифладжия!



Тема Re: ама телето си е теленови [re: TCNQ]  
Автор MrN (The real)
Публикувано25.09.12 19:29



много му симпатизирах по това, което бях чел за него, но се изложи снощи като кифладжия

Ми то и вие се излагате като кифладжии в Европа и излагате и България, ма досега не си се отрекъл от Селски



КЗЛ



Тема Re: ама телето си е теленови [re: TCNQ]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано25.09.12 20:17



що бе държи се на ниво

на интелектуално ниво на футболист



Тема Re: ама телето си е теленови [re: MrN]  
Автор TCNQ ()
Публикувано25.09.12 22:16



дължиш ми 20 долара, калъф, че ти отговарям на тъпизмите.



Тема Re: ама телето си е теленови [re: ramlid]  
Автор TCNQ ()
Публикувано25.09.12 22:17



прав си, но все си мисля, че по него време футболистите са ставали лекари, инженери и прочие интелектуални професии, а тоя, си е по днешен стандарт тъп.



Тема Re: ама телето си е теленови [re: TCNQ]  
Автор MrN (The real)
Публикувано26.09.12 10:38



забелязвам че си свикнал да употребяваш думата "калъф" - все пак Селски е с толкова много калъфки последните години

, че просто ви е станало навик да я употребявате тази дума за щяло и нещяло
Айде напролет още една ( в най-добрият случай де ) калъфка за трето место да вземете

КЗЛ



Тема Re: Вари го, печи го, прасето си остава прасенови [re: TCNQ]  
Автор white r ()
Публикувано26.09.12 11:38



човекът поне е жив и здрав , а не като Подуенски Шофьор с Алфа Ромео - убиец на невинни ...

иначе е нервен ,защото му спряха парите



Тема Re: ама телето си е теле [re: TCNQ]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.09.12 12:08



Е на стари години по-лесно стават излагациите. Иначе като футболист и аз само легенди съм чувал за него - а футболните и интелектуалните качества далеч не са едно и също.





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.