Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 30.04.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Радвам се  
Автор Жopo Лeвckapя (планинар)
Публикувано05.09.12 14:08



Не ме интересува какво става с вечния противник. Все пак то си е тяхна работа, но не мога да скрия задоволството си от пропадналата засега сделка с т.нар. Възраждане. Само мисълта, че най-големия пумияр сред депутатите и най мазния депутат сред пумиярите можеше да има нещо общо с възраждането на Цска и ми става гнусно и лошо. Не бих го пожелал това и на най-кръвния си враг, това е все едно да кълнеш някой на майка. Долния боклук преди няколко месеца си мислеше, че като прави свирки на цекурвата минев е най-големият човек в България, ама не - лекичко му променихме плановете. Интересуващите се от природата в България знаят за какво става въпрос. Та сега въпросният господинчо с опората на управляващата партия си помисли, че може да се прави на кой съм аз и да става спасител на Цска. Е кеф ми е, че сделката е пропаднала, въпреки, че това дебело подобие на човек е способен на всичко за да постигне каквото иска. Армейци, не се заяждам, не ме интересува какво става при вас, просто си умирам на кеф, че тоя мазен дебелак ще е далеч от футбола в А група.



Тема Re: Радвам сенови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано05.09.12 14:14



Мани го тоя, важното е, че Митко Борисов отново ще ни весели.

Симпатяга си е, и не виждам с какво чорбите не са доволни от него - купа взеха ли? Взеха! Биха ли Рапид? Биха! Играчите взеха ли по 3000 евро на човек? Чакат ги.

Загубиха ли достойно от сините пролетта. Да.



Тема Re: Радвам сенови [re: jdefoe]  
Автор MrN (The real)
Публикувано05.09.12 14:16



Пред вас ли бехме в класирането - ДА


Всичко друго е без значение



Тема Re: Радвам сенови [re: MrN]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано05.09.12 14:17



А по-миналата година какво беше, а?





Тема Re: Радвам сенови [re: jdefoe]  
Автор MrN (The real)
Публикувано05.09.12 14:23



е, аз говоря само за предния - завършил вече - сезон


Ти между другото нямаш ли некоя вътрешна информация ква е ситуацията с тия преговори, разговори, срещи и т.н между титаните и комитета? Не може да не си чул нещо



Тема Re: Радвам сенови [re: MrN]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано05.09.12 14:41



Немам, бате! Кой съм аз, че да знам какво прави Митко Борисов, един от най-важните бизнесмени в държавата?

Аз мога да ти кажа, че в тима на Китай, който утре ще играе срещу Швеция приятелски мач по футбол и по този повод в студиото ще сме двама души с общо тегло ЧЕТВЪРТ ТОН, има само китайци и нема нито един, който да играе в Европа и да съм го чувал по някакъв начин.





Тема Re: Радвам сенови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор TCNQ ()
Публикувано05.09.12 16:00



мен ми лъчка на дядовия, нула. При все, че това бе ясно като бял ден - боклуците няма да се набутват за нищо (да платят дълговете, а да не вземат пай, да не са гласна буква), а онези няма да дадат пари за нищо, щото свиньете са нищо, нямат нищо.



Тема Re: Радвам сенови [re: TCNQ]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано05.09.12 16:11



мен ми лъчка на дядовия, нула

БУАХАХАХАХАХАХАХАХ, чудя се колко от тук присъстващите ще разберат буквалното значение на тоя израз...





Тема Варианта е само един В групанови [re: Жopo Лeвckapя]  
Автор HYanev ()
Публикувано05.09.12 17:09



Нов отбор нова история.. Статистиката ще се води, че имаме титли, но реално няма да ги имаме.

Ботев празнуваха само на думи 100 годишнина. В дружеството на отбора е записано , че са създадени 2010 , не 1912 или там когато си мислят , че са

Дълговете са страшни в ЦСКА. Титаните са прибирали всичко в джоба и не са плащали нищо.Аз не виждам как ще се оправим. Лиценза за европа гори така , че почване от нулата с ново име във В група е единствен вариант



Тема Re: Варианта е само един В групанови [re: HYanev]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано05.09.12 17:11



Пълни глупости говориш за Ботев - не си запознат изобщо с врътката дето направихме...



Тема Re: Варианта е само един В групанови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор TCNQ ()
Публикувано05.09.12 17:15



А мисля има и челен италиански опит - с Фиорентина, която първо бе Фиорентина Виола, пък после пак се върна на старото име.
Но пък при фалита на дружеството някак си няма как да се приеме история с чисто ново дружество. Има и други бг-отбори - > Черно море -> Тича, Локо Пд в даден период дори е бил Левски Пд...



Тема Еми може да спасим История, но В група си оставанови [re: TCNQ]  
Автор HYanev ()
Публикувано05.09.12 17:20



Сезона е почнал така , че аз дори не изключвам ЦСКА да не завърши сезона. От другия сезон В група директно в Б и след това А група.

Естествено при В група "Газпром" отпада и няма да дават пари сигурно за отбора. Или може да влезнат и да дават пари за базата етк.

Общо взето следващите 4 години Лудогорец/Левски ще си делят титли.

Идиотите в сектор Г псуваха Божков клеха го. Преди 5 години казавх какво ще се случи и за жалост се оказах прав



Тема Re: Варианта е само един В групанови [re: TCNQ]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано05.09.12 17:21



В нашият случай има. Чисто исторически нещата стоят така:

В началото на 90-те се създава "Сдружение с не стопанска цел Ботев Пловдив".
99-та сдружението гласува клубът да се трансформира в АД, селският обаче не закрива Сдружението, щото е трябвало да плати 600К дългове и то остава да съществува, макар и без никаква реална дейност и смисъл, НО то никога не е било закривано.

Е през 2010 УС на Сдружението свиква общо събрание и отстранява лицето д.х-с като председател и се избира нов УС. Проблем - липсва лиценз за първенството, поради което се купува този на Металик, чрез сливане на Металик в Ботев, а не обратното както някой мургави другарки от столипиново се опитват да изкарат, чрез аналог на тяхната история.

Е къде точно виждате прекъсване на историческата връзка?



Тема Re: Варианта е само един В групанови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор TCNQ ()
Публикувано05.09.12 17:24



Ами ето и тук си има ЧОРБА Израждане

само че е паралелно на Чорбалърспор, т.е. са 2 отделни субекта.



Тема Re: Варианта е само един В групанови [re: TCNQ]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано05.09.12 17:26



Да ама Възраждане не е историческият предшественик на Титан АД





Тема става дума занови [re: El Capitan]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано05.09.12 17:35



МЕЗДРА баце МЕЗДРААААААА





Тема Re: Варианта е само един В групанови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор TCNQ ()
Публикувано05.09.12 18:53



Да, нито на Титан спорт. Факт.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.