Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 08.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Гюлетласкачът Иванов  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано06.08.12 23:04



ми е любим атлет на игрите. Как жизнерадостно се обясняваше, че тоя път нямал три фалстарта, както у Пекин преди 4 години.
Невероятен напредък, драги любители на спорта!
Ай стига - ако китайски олимпиец подчертае подобно зашеметяващо постижение, ще спечели еднопосочен билет за урановите рудници в Харбин.
А тоя няма да върне мангизите за разходки до китайската и британска столици.
Блуфи, рекох на Пешо оня ден, че почвам тренировки за тласкане - айде да направим нещо за Отечеството в Рио, бате?





Тема Re: Гюлетласкачът Иванов [re: Koцeтo]  
Автор TCNQ ()
Публикувано07.08.12 11:35



Ти гледай борците-класици, направо уникални прасета! Ама ги тръшкат другите, все едно са кегли! Воглаве със световния шампион!



Тема Re: Гюлетласкачът Иванов [re: Koцeтo]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано07.08.12 12:08



Въпреки,че вече напуснах клуба се налага да кажа нещо важно по темата на Коцето.
И аз се потресох от гордостта, с която ония обесняваше как не е направил 3 фалстарта за разлика от предишната Олимпиада и веднага се замислих,че при положение,че Крал Блуфен има доказнани силови постижения във всички дисциплини, живее здравословно, яде разделно, слуша Берлинската фиохармония, не се оплаква от липса на средства за добавки, не му е виновен Свилен Нейков или федерацията то трябва ОЛИМПИАДАТА да гледа Крал Блуфен, а не обратното!



Тема Re: Гюлетласкачът Иванов [re: TCNQ]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано07.08.12 14:01



Ама ги тръшкат другите, все едно са кегли! Воглаве със световния шампион!

Беше много смешен в обясненията си... тренера му казал да мине в дясно, но той имал инстинкт и минал на другата страна...

Иначе 2-3 бронза си мисля че ще имаме.. тъкмо да има някаква "интрига" за Спортист на годината :)




Тема Re: Гюлетласкачът Иванов [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано07.08.12 14:43



Всичко това е абсолтната истина



Мисля да напусна и аз клуба, тъй като аз съм много над нивото му



Тема Re: Гюлетласкачът Иванов [re: TCNQ]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано07.08.12 15:10



На греко-ромена (класическата, пехливанлъка) сме жив зян. Толкова ли нямаме турци да ни представят тук, нашите момци също това ли могат?

Разочарован съм от тях. Дано албанчето Гури поне постигне нещо.





Тема Re: Гюлетласкачът Иванов [re: jdefoe]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано07.08.12 15:28



В първата си среща би преди малко. Дано постигне нещо момъка.




Тема Re: Гюлетласкачът Иванов [re: Koцeтo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано07.08.12 16:18



Ако имаше дисциплина "Метане на синьо" немаше да имаме равни,заклевам се....



Тема Re: Гюлетласкачът Иванов [re: El Capitan]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано07.08.12 17:00



МОК трябва да помисли и за нас и да въведе дисциплина "Хейт".. мисля че който и да е българин ще спечели безапелационно






Тема Re: Гюлетласкачът Ивановнови [re: Koцeтo]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано07.08.12 17:56



Имам чувството че отново се представяме 'ДОСТОЙНО' но уви,малшанса ни предчи да вземем поне 10 златни медала.
Всички отпадания и загуби бяха 'на косъм' .... сега чакам достойна загуба на волей от швабите и рев след това как сме били изпуснали сигурен златен медал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.