Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 21.05.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: не се прави на разсеяннови [re: ramlid]  
Автор eliaelia (ентусиаст)
Публикувано25.04.12 19:38



Не го подстрекавай, защото ще качи снимка на някое невинно и нищо неподозиращо момиче да го разнасят по нета.
Ама ти сериозно ли си повярвал и за миг, че тоя има негови малки руси с бмв-та и джипове на ауди които татковците им ги купуват? И сепарета и пачки летят и на ушенце даже Лейди Гага ще му пее на него и на малкото русото... и лефски ще е шампион, и ще стане безсмъртен и света ще свърши 2012 и кво ще прави после като е безсмъртин а няма Земя..но тогава Малкото русото ще палне Аудито и то ще се превърне в Звездолет и ще отлети към Алфа Кентавър..
Малко русо е също толкова невероятно да има сега, колкото лефски да стане шампион тази година... Догодина може...ако слуша...
КЗЛ



Тема Re: баце пусни една снимка на русалкатанови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор eliaelia (ентусиаст)
Публикувано25.04.12 19:46



Абе да те запозная с някои богати анални чичковци като толкова искаш богати гаджета да имаш... Нещо си се комплексирал на тема "богат - беден"... Хайде преди беше пубер... викам с възмъжаването това дете ще улегне... ти пак същия комплексар... Гадже имал..и русо даже.. бе и с БМВ е сутринта даже и джип на Ауди с с 4 еднакви цифри.... Ще ме умориш от смях...
Я кажи на мача ще пеете ли "Лефски шампион, ша-ля-ля-ля-ля" Голям ташак ще бъде...
Кур За Левски

П.С. - Това име Гъзман... ти отива..



Тема Re: не се прави на разсеяннови [re: eliaelia]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано25.04.12 20:03



добре е и двамата да включите на по ниска предавка май а за лефски шампион - хахахахахааа



Тема Re: баце пусни една снимка на русалкатанови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано25.04.12 21:07



Тва вашто с Елиа е направо любов, но по странен начин се изразявате




ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Тема Re: Важно съобщениенови [re: eliaelia]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано25.04.12 21:56



Муахаххахахах клошарската лесбийка седнала да ми говори на мене за работници. Уроде мръсен, не излопзвай МОИ епитети и МОИ реплики, напъни се малко с ония израстък дето го имаш между краката и спри да обвиняваш другите за собствената ти мизерия. Не сме виновни,че баща ти работника е решил да експериментира с кафево и животни и си била изсрана ти



Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 25.04.12 21:59.



Тема Re: баце пусни една снимка на русалкатанови [re: tonzosjustice]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано25.04.12 21:58



Лесбийката ми е любимия урод в дира още от време оно. Бях се притеснил,че е умряла от СПИН или мизерия, но от време на време влага стотинките, които е изкарала от гагинг на тираджии на околовръса в нет и ни подсеща,че е още живо


Едно време всички я правеха на две стотинки и много подтисна горкото, даже и чорбарите я ебаваха много сериозно. Сега е дошла за нова порция лайна - нали са част от хранителния и режим =))

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 25.04.12 22:09.



Тема Re: баце пусни една снимка на русалкатанови [re: eliaelia]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано25.04.12 22:06



Лърч, защо така се комплексираш от хубави жени с богати родители? Точно така мършо, това,че ти си перхидролено, кокалесто,грозно,зъбато,противно и генномодифицирано тресавище задължително значи,че всички жени са като тебе. Това,че баща ти шкембелията бачка по 14 часа на ден за петстотин лева пак значи , че всички хора са като него. Искам много сериозно да убедиш себе си,че това е така ако се сещаш =)
Айде уроде, изложи ни още 2-3 теории как всъщност противната лесбийка е фолк манекенка и черното всъщност е бяло



Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 25.04.12 22:23.



Тема Re: не се прави на разсеяннови [re: ramlid]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано25.04.12 22:13



Е тя лесбийката кога е била на висока предавка? Как да и се обесни,че докато тя се друса с амфети и кафево в сектор Г, Краля си се е опнал зад 6 метровия зид и гледа поредния шедьовър на Тони Калво.




Мръсния лесбийски боклук разбира само като му се говори на неговия език



Тема Това нищо не е !нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор ResurrecteD (from .......)
Публикувано25.04.12 22:47



Аз искам да направя друго съобщение !

Днес един просяк ме спря на улицата точно на центъра, не някакв клошар, окъсан и миризлив като фен на Доко Пд, а някакъв около 40 годишен , брадат, с една ужасно голяма усмивка, ама беден човек, чешит обаче, личеше си.

Спира ме и вика , братко , дай 50 стотинки.
Аз бръкнах в джоба и великодушно извадих от цял железен лев, след което му го пуснах в шепата , готов да си продължа пътя.
А той ми вика..чакай бе, чакай да ти пожелая нещо...
Аз му викам,че знам какво ще ми пожелае, да съм жив и здрав, господ да ми помага и алабала , крачейки вече, а той

"не бе, не ....пожелавам ти да наебеш путката, в която си влюбен"



аааахахахахахахаха

щом просяците почнаха да се ебават така , това е сигурен знак,че края на светът е близо !
не знам твоята малката с куседмицата къде ще си я кара в млечния път майна, не знам просто, аз съм потресен...той ми пожела да наеба путката, в която съм влюбен...
ми аз половин Пловдив трябва да опъна сега



Тема Re: Това нищо не е !нови [re: ResurrecteD]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано25.04.12 22:54



аХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХ копеле ти сигурен ли си,че това не е бил популярния SHEMALE от форума - Илия а.к.а Лесбийката- урод? Щото и тя така прилича ем на мъж, ем на жена, но всъщност нема пол!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.