Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 29.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Eden Flamingo и футболътнови [re: Eden Flamingo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.02.12 15:41



Като Манчестър Юнайтед се чувствам.


Ееееехааааааа!





Тема Re: Еден Фламингонови [re: TheExorsist]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано26.02.12 15:49



Ние с теб май сме си го водили този диалог и преди. Преди ти казах, че приличам на картинките, на които ти свършваш обикновено в самотните ти нощи. Сега ти казвам, че не познавам и не желая да познавам някой от Дебелеч (до Търново, както разбрах). Но моля, продължавай да искаш голи снимки, виж как хубаво се опознаваме.



Тема Re: мданови [re: Eden Flamingo]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано26.02.12 16:32



да , това е странична греда
на всеки може да се случи

лошото е обаче напречната
да си легнеш с жена, а то да се окаже мъж
може би ти ще ми кажеш как е, не знам





Тема Re: Еден Фламингонови [re: TheExorsist]  
Автор lnvisible lnsurrection (My Way)
Публикувано26.02.12 17:01



копеле, къде се буташ са и ти у А група с тея твои снимки
аз съм ФОТОГРАФЪТ тук и ако някой има право да говори за снимки, това съм аз ! това първо



Второ, във връзка с това,че си бил отхвърлен от жена , заради мъж от село Дебелеч, замисли се само и лесно ще стигнеш до отговора...
Жената подсъзнателно свързва името на село ДЕБЕЛЕЧ с размера на члена на мъжкия екземпляр
А дебелината е фактор с определящо значение в тези отношения
Който я няма, компенсира със себераздаване, играчки, киборги и т.н. и всичко това , съпроводено с комплекс за малка и тънка пишка, или недай боже -и двете .. но аз тях нямам какво да ги мисля , хуйовете-сираци



Тема въпрос до кептъна !нови [re: El Capitan]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано26.02.12 17:04



до тук разбрах че фламингото се интересува от анален секс и турско синьо на прав път ли съм ?





Тема Re: въпрос до кептъна !нови [re: ramlid]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано26.02.12 17:47



"Турско синьо" не ми харесва като израз. Навява ми ориенталщина в нейната най-чалга форма. От Левски синьо се интересувам, да. От Джони синьо да. А за Турция ще ви доведа една приятелка от другия клуб да ви обясни къде да отсядате и къде точно трябва да си паркирате аналните фантазии и винарно червените никове, които аз не бих нарекла бордо, защото липсва изтънчеността, която се надявах да открия тук в сектора срещу козирката, който сектор още не знам коя буква е.



Тема Re: Eden Flamingo и футболътнови [re: kodjaian]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано26.02.12 17:52



Ето, вижте как ме обогати веднага участието ми тук. Току що разбрах всичко това:

Ювентус е най-успешният отбор на 20-ти век (според Международната федерация по футоблна история и статискика) и най-успешният отбор в Италия с най-много отличия във всички турнири, със 51 официални отличия.

В Италия Ювентус е отборът с най-много титли на Серия А (27), както и с най-много спечелени състезания - общо 40, и е вторият най-успешен италиански отбор в европейските турнири.

Клубът е първият в света отбор спечелил всички официални международни турнири и първият отбор спечелил трите големи шампионата на УЕФА.

Ювентус е печелил италианската Серия А 29 пъти, но последните 2 титли на Ювентус бяха отнети 2005 и 2006 заради скандала с уредени мачове.


Сега искам да знам колко принципно струва уреждането на един мач? Горе-долу. Някакви параметри в някаква валута. После искам да намеря двама руски олигарха, които да убедя, че трябва да си играят на Монополи, само че на футболно Монополи.



Тема Re: Eden Flamingo и футболътнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.02.12 18:11



Естествено, че Меси.



Тема Re: Eden Flamingo и футболътнови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.02.12 18:12



Ти знаеш, кой е това копеле :)



Тема Re: Eden Flamingo и футболътнови [re: Vendome]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано26.02.12 18:21



Тоест, искаш да кажеш, че твоят сексапил е способен да отстрани трима други играчи за 5 секунди от футболното трасе

?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.