Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 23.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кур за Шевроннови [re: petkuvoevoda]  
Автор TCNQ ()
Публикувано05.11.11 10:09



Аз щех да изкарам от руските проекти, та и затва честно казано съм против Шеврон
дойдохме си на думата.





Тема Re: Кур за Шевроннови [re: ChristianVieri]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано05.11.11 11:20



Енталпия знам ТОЧНО какво е-тва е процеса за достигане до състоянието до което се докарваш след 2 бутилки със син етикет,ако се сещаш за коя талпа ти намекнах и индиректно-за кой всепризнат експерт требва да се досетиш....



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: TCNQ]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано05.11.11 11:25



Според мене баце,тва с огледалата е убаво,но е несериозно да се мисли че ше замени нефта,е го е,къде ше отиде дизайна на Г класата да речеме с едно огледало отгоре? Никъде-ето къде.
И как ме виждаш ти,аз да требва да чекам по 10 часа аз да чекам да се заредат батериите,та да мога да мина още 300 километра?

Сериозно-ше требва да се измисли нещо по-добро....



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: El Capitan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано05.11.11 12:05



То доброто си го има откакто свят светува, ама няма да го намерите описано в учебниците по химия, ако се сещате за коя масова заблуда иде реч.

Това е нещо като лекарството против рак, което не трябва да съществува, за да върви фармацевтичната индустрия.





Тема Re: Кур за Шевроннови [re: Meйджъp]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано05.11.11 12:15



Да бе,ясно е че всичко е огромна конспирация на масоните,рептилите,илюминатите, розенкройцерите, рицарите-тамплиери, рицарите-джедаи...оффф....не,без тея последните-тея са добрите дето ше възстановят реда и справедливостта в галактиката, та мисълта ми е че всичко е огромен заговор,но ние сме адски късметлии че има на света такива будни и умни момчета като тебе,дето сичко им е ясно като на длан,чели са Дан Браун от-до и са винаги на линия когато требва да се разсейват заблуди и да се осветляват въпроси от космическо значение....



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: TCNQ]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано05.11.11 12:16



Извинявайте, но по-добре богат и с проблеми, отколкото беден и с вдигнато чело.

Браво, гоуемец си! Имаше една крилата фраза: "Който дава свобода за сигурност, губи и двете". В нашия вариант бих я перефразирал на: "Който дава чест за богатство, губи и двете". Иначе казано - хем обезчестен, хем пак беден...

Всъщност нормално мислене на хора, за които мутрата ББ е "по-малкото зло". Все повече си мисля колко важно е всъщност мутряка на конци да докара проекта герб до край по предварителния план, а именно национална катастрофа на всички нива. Само при такъв сценарий има шанс това загубено племе да се събуди от летаргичния сън. В противен случай ще си пасе като дрогирано стано овце дълги години, слушайки какво му говорят експертите за лошия кумчо вълчо в гората, докато добрите му стрижат вълната до кокал...





Тема Re: Кур за Шевроннови [re: Шишapkи]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано05.11.11 12:31



Предположението става силно доказателтво в завсимост от това, кой и как го представя.



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано05.11.11 12:33



Днес във факторът Кошлуков говориха за полудяването на бългрина. Според мен, ако Мейджъра не се усети навреме, ще е предмет на такова говорене.



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: Vendome]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано05.11.11 12:45



Свестните у нас считат за луди.

Поздрав свима:









Тема Re: Кур за Шевроннови [re: Jair]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано05.11.11 12:49





Чекаме тогава баце,нема проГлени.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.