Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 23.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кур за Шевроннови [re: hahavia]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано02.11.11 23:10



Ти си болшевик!!!

Редактирано от sky76 на 02.11.11 23:12.



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: alessandron]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано02.11.11 23:14



Така,като най-мъдър,умен и начетен тук,ето сега ще ви кажа какво ще направим-избираме една страна,която не харесваме особено и ЯКО шистов газ майна!!!

После гледаме кво се е случило, виждаме как е бодикаунта и решаваме кво правиме по-натам.

Кажете сега коя страна не ви харесва много много и да почваме...



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: alessandron]  
Автор TCNQ ()
Публикувано02.11.11 23:22



Технологията е от 50-60 години, и доколкото съм чел, е доста по-безопасна от един язовир например.
Като си бил на пресконференция, може ли да споделиш кой е опасния химикал, използван в тази технология и в каква концентрация се използва, че да е опасен?
Хайде, аз съм химик, ще ти кажа дали е така. Но с точни факти!
За причиняване на земетресения е несериозно да се говори.
Иначе за икономическата гледна точка мисля е безсмислено и да се мисли, камо ли да се говори или спори!



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: TCNQ]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано03.11.11 00:06





Shale gas fracking blamed for Blackpool quake
Last updated: November 2, 2011 9:03 pm

...Cuadrilla Resources – the UK company licensed to explore Lancashire’s shale gas resources – said an independent report it commissioned into the events had pointed to “strong evidence” that the two minor quakes and 48 weaker seismic events resulted from the injection of drilling fluids into shale rocks. Cuadrilla suspended its fracking operations after the two quakes....





Тема Re: Кур за Шевроннови [re: Vendome]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано03.11.11 08:48



За кого подозираш, че лобира тва филмче, че ми стана интересно ?



Иначе, позицията ми е на загрижен човек за малкото останал чист въздух, чиста вода и истинска храна.
На човек, който има деца и не му е безразлично колко вида риби има във водата, колко вида буболечки пълзят и колко пилета летат

Другото ми е ясно и нема смисъл да ми се обеснява

ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Кур за Шевроннови [re: TCNQ]  
Автор petkuvoevoda (тракторист)
Публикувано03.11.11 09:16



Аз съм абсолютно убеден, че коктейлите от химикали са абсолютно безвредни. Нещо повече – те са изключително полезни в по-малки дози...



ФК Дядо Мраз ви поздравява


Тема Re: Кур за Шевроннови [re: El Capitan]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.11.11 10:09



САЩ






Тема Re: Кур за Шевроннови [re: TCNQ]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.11.11 10:16



За земетресения и аз го считам за крайно несериозно и не го вярвам - това вече е параноя. Не обясниха какви са химикалите, казаха е в сместта основното е вода плюс пясък, но имай предвид, че го казват природозащитници, а не специалистите на Шеврон, които така и не пожелаха да говорят - аз не съм химик, затова би ми било интересно да обясниш, но така че да го разбера, естествено :), защото ако ми тряснеш няколко уравнения, нищо не бих разбрал. Ако пък можеш да дадеш експертно мнение за самата технология, можем да се уговорим и да го кажеш официално за нас.




Тема Re: Кур за Шевроннови [re: alessandron]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано03.11.11 10:44



Епа те там вече върват нещата с пълна пара глеам...





Тема Re: Кур за Шевроннови [re: petkuvoevoda]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано03.11.11 10:52



има много такива филми. разцъквай из колибката, документални и един сайт bezlogo.com


NO GODS, NO MASTERS!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.