Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 23.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кур за Шевроннови [re: Meйджъp]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано07.11.11 15:33



разгледай макар и твърде хипотетичната вероятност ГМО културите да отделят някакъв неизвестен токсин, който да скланя към самоубийства...




Аз се предавам......



Тема късно е баценови [re: El Capitan]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано07.11.11 17:17



според мен си се увредил безвъзвратно





Тема Re: Кур за Шевроннови [re: El Capitan]  
Автор Prototype Iblis (-----------)
Публикувано07.11.11 17:23



Не бе не се предавай!!!

Въпреки, че разговаряше с мейджа темата провокира интерес да се почете из нета по въпроса.
Както и да е в тоя клуб офф-а е когато се пише за перуки, лескита, чорби - с една дума за бгритнитопката .



Тема Re: късно е баценови [re: ramlid]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано07.11.11 17:31



Не бе,просто на мен тва ми е част от работата и както обикновено в такива случаи човек се бъгва като му говорат глупости..

Едно нещо ше ви кажа за ГМ организмите-нещо което обяснява що сума ти колеги станаха дълбоко религиозни-с една или друга религия-тая раута е като да отглеждаш роза в пустинята (неслучайно направих една аналогия с кучетата по-горе,не очаквам некой да е разбрал)-в смисъл тия неща са толкова крехки,ефемерни и нетрайни пред ужасяващата мощ на Природата,че от един момент натам единственото което ти остава е да се молиш:първо да ти върже и да ти се получат нещата и второ-тва дето си го направил да изтрае поне малко.

Да се състезаваш с ГМО срещу Природата е същото като да се опиташ да направиш язовирна стена от хартия-сички са наясно че в един момент нещата ше се преебат, и водата ше те помете...нали...въпроса е кога...
Тия неща дето му говора на Мейжо изчезват буквално след 3-4 поколения,пометени от огромния генетичен океан-абе също кога правиш замъци от пясък на плажа,ако се сещате......



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: Шишapkи]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.11.11 18:13



Това, че ти не си чул, не означава че няма несъгласни.



Тема Re: ей говеда майка ви шееба!!!нови [re: Meйджъp]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано07.11.11 18:27



Аз пък ще им дам част от земята си за изследвания, ако имат интерес към нея. Аре в дивия на всички разтревожени. Аман от зелени талибани, антиимпериалисти, антиглобалисти и прочие такава лумпениада.



Тема Re: ей говеда майка ви шееба!!!нови [re: Vendome]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано07.11.11 18:57



Само накрая да не ти дойде до дупето... Всъщност не давам пукната стинка за някаква морална отрепка, но за жалост ще го отнесат и нормални хора...







Тема Re: Кур за Шевроннови [re: Meйджъp]  
Автор TCNQ ()
Публикувано07.11.11 19:46



Виж сега, как да ти кажа... явно интелектуалния ти потенциал е недостатъчен, за да оцени правилно ФАКТИТЕ!
Нито съм за, нито против, просто защото няма достатъчно категорични научни доказателства против, което обаче не значи, че за мен са безвредни.
Изказвам мнение, доколкото съм информиран, а то е по-скоро че няма как да ни увредят.
Трябва да можеш да отсееш писаното в интернет, но ти, уви, висиш бездоводно в някаква позиция без да имаш потенциала да разбереш има ли или няма проблем.



Тема Re: късно е баценови [re: El Capitan]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано07.11.11 20:13



аз те разбрах бе баце

имах предвид че вече си се бъгнал от толкова спор с мейджа



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: petkuvoevoda]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано07.11.11 21:01



Кур даеба тяхната мама и за Платини завинаги и за Перуките и двете да се насерат феновете им особено на малката, като Докича

и разбира се кур за Докото
и кур за всички мангали фенове на докото дето си продадоха гласа на Главчо

КУР майка им даеба шистов газ в гъза им да се навре.



п.с. Магера е прав!

Редактирано от бaй Moмчил Beлиkи на 07.11.11 21:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.