Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:40 23.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кур за Шевроннови [re: Пвдним йт т изб]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.11.11 18:15



Е как, Мейджа отдавна е разбрал, че в унитата пълнят главите ни единствено с глупости и затова не вярва на такива кадри, а само на собстената си учена глава.



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: El Capitan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано06.11.11 18:19



Не бе ясно. Раундъп са си супер, просто само като се спомена името Монсанто нема как на първо место да не ти излезе Ейджънт Ориндж у майнда. Наскоро четох неква статия за тия и имаше некви контровърсис, честно не съм много наясно с матряла затова и не зимам участие по темата.



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: TheExorsist]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано06.11.11 18:24



Писах ти по-горе......тъпо ДОСТА се е получило.....НО...тия хора НЕ СА убийци,както и да го гледаш.....



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: El Capitan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано06.11.11 18:30



Еми да. Намеренията са съвсем други. Се едно да виним Ницше за WW2. Получава се така, че в един момент едно откритие ако попадне в the wrong hands и става белята.



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: TheExorsist]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано06.11.11 18:33



Абе,осрали са се като за световно,нема кво да ги извиняваме,такива са фактите....

Начи...провери кой точно е разработил Ейджънт Ориндж......Монсанто от една страна....ОК...ние тях обичаме да ги мразим,тва е символа на капитализма и всичкото това дето го мрази Мейжа...ама от друга страна Dow Chemicals-третата в света химическа компания след БАСФ и ДюПон,изобретателите на styrofoam и сума други ташаци....

С тва искам да кажа че ТЕЯ НЕЩА НЕ СА ЗА СЕКА УСТА ЛЪЖИЦА,ПСЕВДОРЕВОЛЮЦИОННИ ТАШАЦИ!!!

Редактирано от El Capitan на 06.11.11 19:02.



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано06.11.11 19:00



И в тоя случай принципа "бг мама" споменат по-горе рулира :)
Иначе, загубена кауза водиш...в един момент мейджа го притеснява световният глад, в следващия е против ГМО. Най-гениалният сериал измислен някога, Arrested Development, много добре го илюстрира. Има там една мацка, дето се има за много благотворителна и участва във всякакви каузи, та ето:





Подобна е ситуацията и тука :)




Тема Re: Кур за Шевроннови [re: Jair]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано06.11.11 19:09



Оффффф, тежка тема засягаш брат.

Честно казано,бих си дал дясната ръка за работещ модел за Bluefin tuna farming (такъв дето ше спре ловенето на диви животни).....ъъъъъ ееее хубаво де,ако е свързано с глобален мораториум форевър енд евър за китоловството....бахго,обичам като щур всичко японско,ама ако мога да им взрива китоловната флота,нема да се поколебая за секунда....



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: El Capitan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано06.11.11 20:22



БАСФ купиха Енегелхард, шефа им за лондонския филиал беше познат на наще и още той навремето ми даде акъл да ида да уча в Лондон. Ричард Лоуиш, велик бизнесмен и мениджър, казваше ми, че навремето Джон Атанасов искал да се ожени за майка му. Показа ми книга от Джон Атанасов с личен автограф. Баси човека, той като говореше и разбираш всичко без кви да е обЕснения.





Тема Re: Кур за Шевроннови [re: Vendome]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано07.11.11 00:11



Не съм чул някой да е оспорил заключенията им.





Тема Re: ей говеда майка ви шееба!!!нови [re: petkuvoevoda]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано07.11.11 01:58



Изгледах филма и съвсем спокойно мога да кажа, че човек трябва да е абсолютен извратеняк, за да твърди, че това е "лобистко филмче". Дори 5% от изложеното във филма да е истина, това е повод за достатъчно размисъл и скептицизъм по въпроса!

И преди някой от малоумниците в темата да ме е попитал за знанията ми по геология или пък да е започнал да навира дипломите си по химия или биология, ще кажа съвсем откровено, че съм съвсем бос в тези области, но затова пък имам достатъчно знания, опит и усет в някои други дисциплини, които да ми помагат да откривам сравнително лесно ориентирите за разпознаване кога ми говори експертът и кога лобистът, кога се гони обществен интерес и кога корпоративен.

п.п. Извинявам се за обидните определения, но съм тотално възмутен от някои от горните коментари. В крайна сметка всеки може да си пали пръднята в мазата по свое усмотрение с всичките произтичащи от това последствия за него самия, но когато става въпрос за явления от общонационално значение, които поставят под опасност здравето и околната страна на всички нас, отговорността вече не е само за собствения задник, ако се сещате...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.