Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 23.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Кур за Шевроннови [re: El Capitan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано06.11.11 15:30



Баце, немаш грижи. Само преди това да развенчаем веднъж завинаги един мит, който занимава замъглените конспиративни умове: Ако имам една нива с нормална култура и една съседна нива с ГМО култура от същия вид, съществува ли и най-малка опасност в някой бъдещ период нормалната култура, най-лаишки казано, да се зарази от ГМО културата, или поне да се повлияе в някаква степен, независимо дали в позитивен или негативен смисъл?



И още нещо - недей ме вкарва в някакви рамки. ГМО проблематиката не нито само генно инженерство, нито само гола биология, ами си има доста разностранни аспекти, които е коректно да се разгледат внимателно, ако действително ще търсим отговор на въпроса "кво ТОЧНО не е наред с ГМО растенията".

Ще те разкатая!





Тема Re: Кур за Шевроннови [re: Meйджъp]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано06.11.11 15:43



Охохохохо,щел да ме разкатае,ахахахахаххаха,СМЕШНИК!!!

Бацко,нека да ти рекна нещо което е следното:ти за ГМ организми само четеш по вестниците,по интернета и таканатам,т.е. разбираш толкова,колкото и от всичко друго, т.е. нищо.

Баче ти Капитао по една или друга причина му се налага да работи с тези материи кажи речи секи месец,ако се сещаш за коя разлика в класите говориме.

Кво имаш предвид заразен искам много внимателно да ми дефинираш дали имаш предвид резистентността към хербициди на......оооахахахахахахаха...боли ме корема.....диви видове и създаване на СУПЕРБУРЕНИ...ахахахахахахах,за което има потенциална,евентуална,имагинерна възможност,айахахахаха е не не...или евентуалната,възможност за предаване на некакви други трейтс,с което ше ме напикаеш още повече от смех..

Момче,събуди се!
Знаеш ли колко процента от световната соя е NON-GM?
Знаеш ли колко струва?

Знаеш ли колко от световната царевица е NON-GM?
Знаеш ли колко струва?

Знаеш ли че всички тея лайнарщини са на принципа "Да преборим тъпотията която току що направихме с друга тъпотия" от страна на ЕУ регулаторните органи?


Ае бегай се шибай,лаик.....



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: El Capitan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано06.11.11 16:47



Ако само ще ми се помпаш насреща, мерейки си го с нееректирал, да приключваме още сега.

Попитах съвсем конкретно дали ГМО култура може да повлие по какъвто и да е пряк или косвен начин нормалната култура? Искам конкретен отговор, а щом си такъв експерт в областта - нека бъде обоснован и с примери от теорията и практиката!

Не знам колко процента от световната соя и световната царевица са NON-GM, нито колко струват. Ще ме осветлиш ли? Ако може да направиш и един такъв паралел между преките и косвените разходи, нужни за производството на единица ГМО продукция и единица нормална продукция от същия вид.

Айде събери се поне за едно нормално мнение и да те почвам, че ми писна от лиготиите ти вече!

И имай предвид, че на съседното бюро имам експерт растителна защита, тъй че недей се самозабравя с фантасмагориите.







Тема Re: Кур за Шевроннови [re: Meйджъp]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано06.11.11 16:55



Попитах те 2 (словом две) конкретни неща...

Ти не ми отговори на нито едното.....

Като си разясниш за себе си кво точно е GM,ква е разликата между self-cloned i trans-gened ела пак да си говориме,да ти кажа некои истини.

Специалист по растителна защита,БАУАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ....селяк от ВСИ,едно време такива ми лижеха гъза да им кажа кое кво е.
Тъпако,аз имам PhD по молекулярна биология от университет,за който твоя нещастен колега е чел по Интернета само,ахахаха,еби му майката,почна Мейджа от дира да ми дава акъл за ГМ,заеби,ЗАЕБИ!!!

Копеле,ти си смешник,секакъв разговор по-натам ше е загуба на време.

Рупай!

Редактирано от El Capitan на 06.11.11 17:09.



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: El Capitan]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано06.11.11 17:17



Остави, човекът разбира повече от всички експерти с PhD.





Тема Re: Кур за Шевроннови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.11.11 18:02



Така или иначе не ги обичам Добруджа (биха ни наскоро), а и рядко ми се налага да пътувам там:Ебете им майките на тея селяни мръсни!!!

E аре, аре. По-кротко пък и ти.



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: Шишapkи]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано06.11.11 18:03



Експертите лесно се купуват.



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано06.11.11 18:03



Ъъммм.....да...тва малко се пресилих.....сори.....





Тема Re: Кур за Шевроннови [re: El Capitan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано06.11.11 18:05



Монсанто са създали един хербицид, от който ако видиш последствията и снимки може тръпки да те побият. Т.е something went wrong, ако се сещаш за кой агент с къв цвят и коя война иде реч.

Редактирано от TheExorsist на 06.11.11 18:06.



Тема Re: Кур за Шевроннови [re: TheExorsist]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано06.11.11 18:06



Плашим се....

С цел да избегнем двусмислици: аз съм ПРОТИВ ГМ-тата просто щото искам такива тъпаци като Киро да си продават гроздето и да печелат некви пари,щото искам да има мавруд и широка мелнишка,щото искам на Херцог Вандом дедо му дето има 10000 декара пшеница у Добруджа да е конкурентноспособен,щото съм протекционист за сичко българско.......не щото от нАучна гледна точка съм мегаубеден че ГМО са зло,щото те не са.....нали......

Между другото, ше те светна че Ейджънт Ориндж и по-скоро наистина кофтите му последствия НЕ Е умишлено разработен като такъв, просто кофти грешка в качествения контрол,нали...на кой му е интересно да си търси по нета за ко иде реч.

Не че ги оправдавам,пази Боже, НО,ако Върховния главнокомандващ на армията на страната ти се обади и ти каже че иска да му помогнеш в една "справедлива" война като разработиш мощен дефолиант и ти предложи безумно много пари.....нали се сещаш......

Редактирано от El Capitan на 06.11.11 18:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.