Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 19.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Катуница...  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано25.09.11 09:26



Искам просто да поставя официалното си изсикване, от днес нататък, когато агитката на БОТЕВ влиза в стадиона на домакините,те да са ЗАДЪЛЖЕНИ да стават на крака и да посрещат с аплодисменти истинските българи...

Благодаря!

ЕДИН Е БОТЕВ ВЪВ ПЛОВДИВ!



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано25.09.11 09:46



Това са нашите полицаи - ФЕНОВЕТЕ НА БОТЕВ, ЛОКО ПД, ЦСКА, ЛЕВСКИ!!!

ПОКЛОН!



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Лoko-ПД (bilingual)
Публикувано25.09.11 12:24



Точно сега не е момента да се делим на ботевисти, локомотивци, цесекари, левскари и т.н. Момчетата бяха там рамо до рамо заедно, обединени в името на България!



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано25.09.11 16:08



За щастие нямаше проблеми между феновете на доста отбори, които се бяха събрали, но е задължително да се затвърди, че не става дума за някакви футболни лумпени, които ломят цигански къщи, а за хора с гражданска позиция, които упражняват правосъдие, понеже официалното такова липсва. Сред тълпата имаше много хора, които не са стъпвали на футболен стадион, така че глупостите по бтв за 'пияни лумпени' могат да си ги наврат в гъза



Тема Re: Катуница...нови [re: пeтльo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано25.09.11 16:12



BTV принципно могат да ходят да се ебат в гъза по случая....



Тема Re: Катуница...нови [re: пeтльo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано25.09.11 16:57



Трябва да се отбележи, че малоумните милиционери от ГЕРБ си вкараха страшен автогол снощи.



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор sky76 (On The Ball)
Публикувано25.09.11 17:36



КУР за бтв!!!!!



Тема Re: Катуница...нови [re: sky76]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано25.09.11 17:52



КУР!

Тука сме единни!



Тема има нещо такованови [re: Vendome]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано25.09.11 19:50



требва да си много тъп да правиш цар киро съпартиец





Тема Re: има нещо такованови [re: ramlid]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано25.09.11 19:53



Като се има предвид, че Цецо Мозъка е вътрешен министър, не се учудвам на поредния им идиотски гаф.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано25.09.11 22:34



Днеска ББ продължава да се върти,за да му влезе още по-навътре,деба тъпака...



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано25.09.11 23:57



е сеа остава с всички феодали без разлика на етническия произход да се реагира така и тогава ще можем да се наречем съвестни граждани


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор The MainiatoR (lounge & chill)
Публикувано26.09.11 00:07



мечтая за нощта, в която по същия начин ще гори и сградата на EVN в Пловдив !



Тема Аплодисментинови [re: El Capitan]  
Автор DUSHESH ( ДОН)
Публикувано26.09.11 01:32



нещата трябва да си дойдат на мястото.
Да не спираме до тук !!!!!!!!



Тема Re: Катуница...нови [re: falkenbach]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.09.11 01:39



А виж за тва 1 000 000% съм съгласен. Щото тук не говорим за етническа и расова нетърпимост, а за нетърпимост спрямо безнаказаността.




Тема Re: Катуница...нови [re: falkenbach]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.09.11 08:45



Дай пример на феодали, които би искал да се третират по подобен начин.
Аз като говорим за феодали се сещам за Братя Галеви,ама земи иди надолу да кажеш на местните да им подпалат къщите-ше те побийнат немалко.
Те местните там само дето икони не са им нарисували още...

Катунския мангал е съвсем друга история,изобщо не може да става сравнение...

КУР за циганите!



Тема Re:нови [re: Vendome]  
Автор dio4ever (El Olvidado)
Публикувано26.09.11 12:35



Бопаджии масово трият в Интернет всяка информация, че цар Киро е член на ГЕРБ

Дата: 24-09-2011 20:19

Абсолютна истерия обхавана и спецченгетата след като по нареждане трият всяка публикация или коментар, свързан със случая в Катуница и по-специално с това, че цар Киро не просто бил член на ГЕРБ, а и се грижел за циганските гласове в полза на управляващата партия.


Ето и част от остатъците от информациите за членството на цар Киро в ГЕРБ, убягнали от бопаджийските пръстчета:

„Защо Боко не каже колко пари получава от Киро циганина, за да го пази ... „

„Този Цар е член на ГЕРБ и лично покровителстван Борисов и ...”

„Цар Киро не е просто член на ГЕРБ, а пряко отговаря за ...”

„Официално удостоверение за членство в ГЕРБ получи известният ромски бос Кирил Рашков, по известен като Цар Киро. Монархът бил получил мястото си в Бойковата партия лично от нейния неформален лидер в централата й, в административната сграда на НДК. Само дни преди изборите, ромските кланове се разделили на политически лагери. Мълвата, че Дон Цеци е застанала на страната на БСП, а... още скандално известният Кирил Рашков-Цар Киро агитирал братята си по съдба да гласуват за Бойко Борисов. Двата клана са се разделили от омраза, стигнало се дори до кървави сблъсаци, коментират представители на ромския етнос. След победата на Борисов обаче лагерът на монарха Рашков бил щедро възнаграден за саможертвата, а самият ромски лидер-приет официално като борец за каузата на ГЕРБ, както казал самият Бойко Борисов”.



Тема Re: Катуница...нови [re: Лoko-ПД]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.09.11 13:31



Точно сега обаче е момента да се отървете от циганите сред феновете си.
Страхувам се обаче че в такъв случай "електоралната ви подкрепа" ше спадне драстично и на Лаута ше ходите един асансьор хора...





Тема Re: Катуница...нови [re: The MainiatoR]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.09.11 19:57



Що така?



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.09.11 19:57



Щом Це Це им е шеф на предизборния щаб, какво да очакваш от тези?



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.09.11 20:31



Баце,нищо не очаквам от никой.
Както стана пределно ясно,единствените нормални хора у таа "държава" сме футболните фенове.
Кво да ти кажа....



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.09.11 20:51



Съгласен, но според мен в момента трябва да се гласува на президентските против ГЕРБ и БСП, дори и за Кунева.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.09.11 21:04



Баце,мейк ноу мистейк,Кунева е истинския кандидат на БСП.

Аз ше гласувам за Светльо Витков,ебал съм ги....



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.09.11 21:08



Баце, около Кунева се цели изгражане на център. Иначе ще имаме двуполюсен модел ГЕРБ-БСП и ще ни ебат майката.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.09.11 21:17



Деба!



Умно момче си,от нашия отбор,а не виждаш такава елементарна игра деба....

Център-кура ми!
Около Мадам Йес ше изградиш нещо ама друг път...



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.09.11 21:25



Играта е много по-голяма, отколкото се предполага. Не харесвам мадам Йес, но по-добре трета партия, отколкото само ГЕРБ и комуняги.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.09.11 21:36



Мадам Йес е комуняга до мозъка на костите бе копеле,това се опитвам да ти обесня....



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор TCNQ ()
Публикувано26.09.11 21:37



Съгласен, макар че... Калфин - някой приема ли този мармот насериозно от нормалните хора?



Тема Re: Катуница...нови [re: TCNQ]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.09.11 21:45



Избора нема да е лесен тази есен коуеги.....



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано26.09.11 21:53



Аз, за разлика от други години, отрано си знам за кого ще гласувам и нямам душевни терзания.



Einai idi arga kai i nuxta einai mikri...

Тема Re: Катуница...нови [re: Alabao13]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.09.11 21:58



Епа добре си си ти значи, да не те мислиме....



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано26.09.11 22:03



Ич даже.

Виж на миналите и особено на по-миналите президентски избори ми беше много гайле, ма сега - не.

Einai idi arga kai i nuxta einai mikri...

Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.09.11 22:12



Напълно си прав. Още преди два месеца се говореше усилено, че Кунева я гласят за победител. Като гледам как се почна с Плевнелиев и подкупи, сега Катуница, което ще удари по ГЕРБ пак, а Калфин е просто путка безподобна, на Мигленчето добре й се отваря парашута. А иначе тя каква е ...

п.п. Ше зема и аз за Витков да гласувам, ебати и ...




Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.09.11 22:14



Не съм съгласен, преди 20 години може и да й е отървало да се прави на такава, но сега не.



Тема Re: Катуница...нови [re: TCNQ]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.09.11 22:15



Зад Гоце - 2 (Калфин) стои огромна партийна мшина плюс Данаилов, по който сумати народ въздиша и парите на комунягите, които натякват, как той отива на втори тур.



Тема Re: Катуница...нови [re: Alabao13]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.09.11 22:15



То и аз предпочитам Семов, но се опитвам да гледам зад симпатиите и повърхностните резултати.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.09.11 22:18



Ехехех.....некои неща са завинаги бе човек....

Не знам,постъпи така както ти казва сърцето,аз съм тотално озадачен за кво изобщо се прават тея избори като напоследък е само урод след урод...

Да,и тва го казвам от позицията си на некой дето не е вързан тука и мое у секи един момент да иде да живее къде си иска,ма съм загрижен,ей на.....

Редактирано от El Capitan на 26.09.11 22:20.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано26.09.11 22:21



Семов си провали имиджа с това РЗС.. имах го за сериозен учен. Навремето неговите книги ни бяха спасението в морето от посредствени трудове на преподаватели-алкохолици.... или откровени некадърници. Сега, обаче, посмъртно няма шанс да гоп ризная за умен с тоя дебилски ход - при Янето да иде, баси... тоя идиот



Pitbull е новия Timbaland

Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано26.09.11 22:23



Както винаги крал Блуфен ще гласува за АТАКА защото са единствнеите, които ОТКРИТО се обявяват против циганизацията на България! А между другото след случката в Катуница така ше сторят поне едно 15-20 000 човека дето са мислии да не гласуват щото им е все тая. Ето ти гласове поднесени на тепсия!
Така или иначе обаче тия избори не са от кой знае какво значение защото на Нова Година в 12.00 вече съм достатъчно пиян и надрусан за а слушам речта на Президента, а аз през останалите месеци така и така не гледам телевизия!

Животът е болка, от която мога да те лиша

Редактирано от bluefan на 26.09.11 22:23.



Тема Re: Катуница...нови [re: bluefan]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.09.11 22:31



Ахахахаха,копеле,тва е некаква телепатия,точно си мислех че така или иначе не хващам-по една или друга причина-речта на президента на нова година,така че кво ме ебе всъщност.

У 12 на Нова Година нема абсолютно никакъв начин да различа Кунева от Първанов или от който и да е там.....

Не знам за Атака,аз просто искам да не казваме вече на черното бело и на циганите-роми..

Искам фанелката на БОТЕВ да стане официално облекло на всеки който се нарича българин и искам жълто-черното шалче да стане дрескода според който да отграничаваме истинските българи от мангалите.

При всички положения съм изключително доволен и горд че именно феновете на БОТЕВ беха първите и се записаха със златни букви в историята...



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.09.11 22:37



Целта на изборите е двуполюсен модел. Веднъж ГЕРБ, после БСП и так дълги години. Затова мисля да гласувам за човек, който има може да обърка сценария.



Тема Re: Катуница...нови [re: Alabao13]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.09.11 22:38



Там са му дали шанс.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано26.09.11 22:45



Е, сгрешил е мястото определено. Вреди на себе си с това... и нищо по-умно ли не можаха да измислят пиари-те му от ... Ще уволня Бойко?!?!!? Че дори аз бих се сетила за нещо по-идейно, дето не разбирам от маркетинг... Ще уволни той дедовия само....

Pitbull е новия Timbaland


Тема Re: Катуница...нови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано26.09.11 22:47



ако Кунева беше "истинската кандидатура на БСП", червените нямаше толкова отчаяно да реват за Ламбо да им вдига процентите на Калфин



Тема Re: Катуница...нови [re: пeтльo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.09.11 22:50



Бацко,вервай ми че тея са по-умни от тебе,ОК?





Тема Re: Катуница...нови [re: Alabao13]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.09.11 22:56



Президентът има лостове да затрудни правителството сериозно, ако поиска, а другото е популизъм, през годините българинът се хвана и на по-неверни неща.



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано26.09.11 23:27



Но ти си по-умен от тях и си им разбрал пъкления план да си крадат гласове от собствената кандидатура?



Тема Re: Катуница...нови [re: пeтльo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.09.11 23:35



Задаваш ми риторични въпроси,ако се сещаш.....



Тема Re: Катуница...нови [re: Alabao13]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано27.09.11 01:08



Сериозен учен? Неговите книги? Надявам се, че всъщност говориш за бащата на тоя псевдо кандидат-президент. По последна информация (от преди около 5 години:) Наско Семов беше написал една книжка за правото на ЕС от около 80 страници малък формат, която не блестеше с особена научна стойност, но пък съдържаше снимки на автора в Европейския Парламент и в Съда на Европейската Общност :)



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано27.09.11 01:59



Абе Фетел сериозно подхвана мисията!



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Keanu (777)
Публикувано27.09.11 15:14



Само да спомена, че не турците и циганите ни ограбваха през последните 20г. или може би 65г...
На накои много взе да им липсва кокала - мислете като гласувате...



Тема Re: Катуница...нови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.09.11 17:02



Къде ме видя да съм писал, че Кунева е тайна кандитура на БСП? Писал съм само, че е алтернативата на ГЕРБаджийската официална кандидатура. Ти си вади изводите кой я бута напред ...




Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано27.09.11 21:05



Като цяло страхотна лумпениада и от двете страни. Най-хубавото от цялата работа е, че рейтингът на мутрата падна главоломно, а парелно с това хората продължиха да губят доверие в помиярските медии (в частност курвите от битиви), които от години най-безпардонно промиват мозъка на народа. Така де, трябва винаги да се извлича ползата и от най-баталните простотии.

Иначе хич не ми харесва откровени лумпени и комплексари да бъдат обект на възхвала - видиш ли, това били истинските българи, пример и подражание. И хич не ми харесва един чисто социален проблем да бъде превръщан в расов конфликт. И в тази връзка много ми е интересно дали същите тези лумпени, които палиха къщи на мангустите, щяха да са също толкова "граждански активни", ако убиецът беше от обкръжението на някоя влиятелна българска мутра/политик - дали пак щяха да ходят разгневени да му палят имотите в полите на Витоша, как мислите?!? Като пример: преди година българи убиха българин в София по най-брутален начин. Реакция?!? ......

Въобще много удобно мангалите се превръщат в изкупителната жертва за мизерията на обществото, при положение, че е кристално ясно кои са истинските виновници (косвена справка: виж по-горе). Към тях трябва да е насочен справедливия народен гняв сега, не към циганскита махали. На всеки трезво мислещ човек трябва да е ясно, че ако нямат покровителство отгоре, мангалите са свършили точно за 2 седмици - без да се пролива кръв или да се проявяват расистки репресии спрямо тях, просто ще бъдат завряни в кучи гъз, ако не го играят по правилата, стига да има политическа воля за това.





Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.09.11 21:26



Копеле,аз искам само да те попитам ти ходил ли си изобщо някога в Катуница?
А в Столипиново?

Не?

Мерси,тва исках да знам....



Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано27.09.11 22:05



Изключая няколко акцента от първият абзац - все едно чета Миролюба Бенатова...



Тема Re: Катуница...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.09.11 22:16



Дай му на Мейджа да умнее и да се праи на независим мислител....



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано27.09.11 22:23



Копеле, ходил съм в такива гета, пред които нашите цигански махали са някаква пародия на мизерия и престъпност, тъй че не разбрах какво точно се опита да ме попиташ...



Нещо не си съгласен с казаното от мен ли или какво?





Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.09.11 22:27



Съгласен съм с тва че не казваш нищо дето да не е очевидно.
Само дето не знам колко години го слушам тва: не са циганите виновни,властта е виновна и като гласуваме не за тея а за онея тва ше се промени.
Ше се промени-курец.

А мангалите продължават да си прават квото искат и те се не са виновни,така че ай сиктир казвам аз...



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано27.09.11 23:00



Кой ти говори за гласуване. Става въпрос справедливия гняв на хората да бъде насочен в правилната посока, така че да атакува първопричината, а не следствието. От подобни лумпенски фойерверки едва ли ще има някаква полза освен да се провокира още по-голямо напрежение и ответна вълна на насилие. Хубаво, ще се изкрещи на висок глас един дълго тлеещ проблем. И после?

Иначе естествено, че за циганския проблем не са виновни циганите, както за кучешкия проблем не са виновни кучетата, ако ме разбираш ;)))





Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.09.11 23:04



Ква ответна вълна на насилие бе,ти нормален ли си?

Кажи ми коя е правилната посока за насочване на справедливия гняв на хората при положение че от едно десет години и повече,секи едни избори са с наказателен вот и се едно и също става..

Копеле,честно ти казвам много ме дразнат такива писания-начи след секо такова нещо като тва в Катуница излиза некой който изписва един тон абсолютно очевидни баналности,без да казва нищо всъщност само да имитира некаква самостоятелна позиция..
Ае по-сериозно деба....

Редактирано от El Capitan на 27.09.11 23:12.



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.09.11 23:14



Правилната вълна е да идат да се палнат имотите на "Булгаргаз", Топлофикация, НЕК, ВиК. После тия на Боко, Цецко, Сергей, Румен Овч., Румен Петк., ЦарО, Костов, Доган. Мое да се поопърлят и некои като Вальо Златев. Ама тва никога нема да стане






Тема е това баце много ме дразнинови [re: El Capitan]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано28.09.11 02:08



не са стъпвали в цигански катун ама на разбирачи ми се правят





Тема аре по леко с великият октомвринови [re: alessandron]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано28.09.11 02:08



доказано лош път е





Тема браво!нови [re: Meйджъp]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано28.09.11 09:27



момче ти си анархист, вервай ми!




NO GODS, NO MASTERS!

Тема Re: аре по леко с великият октомвринови [re: ramlid]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.09.11 09:59



Къде ме видя да говоря за велик октомври? Абе хората много обичат да преливат конкретното в абстрактно.




Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: ramlid]  
Автор alessandron ()
Публикувано28.09.11 10:00



След като стана ясно, че само вие с Капитана сте ходили по катуните, осветлете ни тогава.




Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: ramlid]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано28.09.11 11:02



А какво да кажем за такива като вас, дето уж са стъпвали (а може би и израснали?!?), а не могат да прозрат елементарни неща...







Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: Meйджъp]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.09.11 11:14



Израснали да,на пъпа на Столипиново,имах кон на терасата,хахахаха ебати тъпака плитък си.





Тема Re: браво!нови [re: falkenbach]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано28.09.11 11:40



100%





Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор ALEXDGREAT (kola)
Публикувано28.09.11 16:00



Кво го мислите - до 2 седмици всичко ще е забравено ! Държавата вече е предприела мерки по този въпрос.

Най-голям ще го изяде Киро мангала, щото няма как да не му се ебе майката на целата фамилия.

А също така и Куролюба Вгъзатова го изяде, както и БТВ в частност.

Да почиват в мира момчетата, заради които за малко БГ народ се посъбуди. Ако можем да говорим за събуждане 1500 човека протест в 1 300 000 София.

Само да допълня, че за първи път няма да гласувам, защото адски се отвратих как кандидатите за какво ли не откриваха кампании, пееха и танцуваха, докато България беше изпълнена с мъка, траур, болка и улични протести. Тия са пълни малоумници. Единствената тяхна болка беше, че някой ще хване вълната преди тях. Между другото много сериозно се замислям да създам и аз една партия, която на следващите избори да измете сганта. Доста идеи ми се въртят в главата, които засега разбира се няма да споделя.

Редактирано от ALEXDGREAT на 28.09.11 16:04.



Тема Re: Катуница...нови [re: ALEXDGREAT]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано28.09.11 16:25



Правосъдието, както знаем, е толкова бавно и несигурно, че не виждам каво ще му се ... на бай ти Киро, ако ме разбираш за какво ти говоря. Така щяха да ... майките на сума народ-герои от първите страници на вестниците и телевизионните предавания, амаа... нещо не ги осъдиха, че един дажес тана и кандидат-президент...Та така, драги ми Смехурко... водевилът продължава.

Pitbull е новия Timbaland


Тема Ето кво стананови [re: ALEXDGREAT]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано28.09.11 16:56



Фейсбук страницата за Катуница в подкрепа на задържаните българи с над 70 000 харесвания вече не съществува. Скоро в България ще спрат и интернета! Демокрация, а? Свобода на словото, а?



Редактирано от tonzosjustice на 28.09.11 16:57.



Тема Re: Ето кво стананови [re: tonzosjustice]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано28.09.11 16:59



Айде, стига се оплаква па ти бе, навсякъде правят така :)))) Голяма работа - като няма група у Фейсбук и все едно няма нищо, така ли? Едно врем хората, като са искали нещо да организират, са намирали начин и без пустия ФБ бе .... баси и зависимостта начи това съвременното общество...



Pitbull е новия Timbaland

Тема Re: Ето кво стананови [re: Alabao13]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано28.09.11 17:32



По-леко и ти с тази метла, че ме отнесе





Тема Re: Ето кво стананови [re: Alabao13]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.09.11 18:00



Той и петела така един път с фейсбука....ама тва е съвсем друга история..



Тема ебати какнови [re: El Capitan]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано28.09.11 18:41



хубаво го каза





Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: alessandron]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано28.09.11 18:45



баце цел живот се правят некви усилия тия паразити да станат макар и малко хора

що баце и в най-тъмното робство българина е превивал гръб и каквото е изкарвал и къщата си е подредил и двора и децата си на училище е пращал и даскала е бил най на почит защо ? и имай предвид че тия 7 рода мангали са изгонени от индия ! сещай се защо



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано28.09.11 23:11



С Мейджъра рядко имам сходни позиции, но този път е прав. Проблемът не е расов, проблемът е беззаконието в полза на хора с пари, близки до властта. Не виждам с какво Кирил Рашков е по-различен от хората, които нееднократно си възхвалявал в този клуб.



Тема Re: Катуница...нови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано28.09.11 23:12



И на тяхното място ще дойдат ръководителите на палежите. Не бъди наивен.



Тема Re: аре по леко с великият октомвринови [re: ramlid]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано28.09.11 23:29



+1



Тема Re: Ето кво стананови [re: Alabao13]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.09.11 02:12



На 70-о място сме по свобода на словото, според актуалната класация на RSF. На последно в ЕС. Това не е случайно.



Тема Re: Ето кво стананови [re: пeтльo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.09.11 07:28



Какво ти пука? Нали с Мейджъра твърдяхте, че има свободен достъп до медии преди време :)



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.09.11 07:53



Ъъъъъъ.......мангал е?



Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: ramlid]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.09.11 10:36



Е добре де, а какво да ги правим тогава? Така не може, по друг начин не става - трябва да се промени нещо, не мислиш ли? Няма как да ги избием до крак, както им се ще на някои, хванали чукове за пържоли по протести, значи е редно по друг начин да се подходи. Ама за тая цел не трябва сульо и пульо в парламента да чака по избори баш гласовете на циганите да наклонят в негова полза нещата, просто щото като стане така, трябва да се връщат вересии, а те се връщат на такива като бай ти Киро. А как може да се стреснат тия, дето дори не ходят на работа, а са избрани от всички нас да го правят - ми като им припари и на тях под краката.




Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.09.11 10:39



Както казах и на дилмар - какво тогава да правим, м?




Тема Re: Ето кво стананови [re: Vendome]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.09.11 11:05



ъ?





Тема Re: Ето кво стананови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.09.11 11:12



двете неща нямат много общо



Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: alessandron]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.09.11 11:34



Можем да започнем например с прилагане на законите,не мислиш ли?

В случая с катунския мангал-ахахаха-абе ЧЕТИРИ дни го пазат и чак тогава се сетиха да му повдигнат обвинение,след като от първия ден се знае че е замесен,ебимумайката...

Секи знае че произвежда фалшив алкохол обаче предполагам в прокуратурата нема постъпили сигнали,дължал бил ШЕСТ милиона лева данъци,нема кой да си ги иска.

Оня дето го убиха у Захарна,кво стана-КУР ето какво.

Традиция им било да ебат 12 годишни?Еми на нас па ни е традиция да затваряме педофили,ебал съм ви майката.

И таканатам,просто ако престане шибаното толериране с цел да гласуват както им се каже и за да не се създавало етническо напрежение сичко ше се опраи,щото етническо напрежение има и винаги е имало,ма на накои не ми изнася да се събудат...



Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: El Capitan]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.09.11 11:37



Аха. И на кого е работа да прилага законите? Кой не я върши вече над 20 години? Срещу кого тогава трябва да е насочен гневът ни?


Редактирано от alessandron на 29.09.11 11:38.



Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: alessandron]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.09.11 11:39



Копеле,казахме вече,като нема кой,хората ше се оправят сами.
Затва в началото казах ЕВАЛА на феновете на БОТЕВ,които доказаха че са мъже,за разлика от путките в униформи и путчиците в правителството..



Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: El Capitan]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.09.11 11:45



Виж сега, на мен ми е пределно ясно, че като няма правова държава, правото го взимат хората в ръцете си. Ама откак съществува човечеството, все такива тарикати, дето заради тяхното бездействие се стига до тук, им се разминава. Давам ти един пример - на футболния терен (нали сме у клуб "Футбол"

) някой като хване да те провокира нарочно и ти му го върнеш, дали не е редно и двамата да получите червени картони? Та в тоя ред на мисли далеч не съм съгласен да даваме червен картон само на мангалите, ами трябва да почнем от тия, дето не си вършат работата, за която са избрани и са длъжни да вършат. Аз и ти моем си говорим колкото си искаме по форумите, ама те, които са премиер, министър, кмет, полицейски началник, прокурор, съдия и т.н., като не я вършат, какво заслужават?




Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: alessandron]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.09.11 11:47



Аз отговорих вече на Мейджа по този въпрос-сети се колко власти се изредиха-оправия НЕМА.

Еми значи тогава......нали......



Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: El Capitan]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.09.11 11:50



Аз не споря за подхода, човек, просто трябва да се обърне към пъновете, дето седят под надписа "Съединението прави силата".




Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: alessandron]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.09.11 11:51



Да,и да ги изхвърли и да тури не техното место други пънове,щото реална алтернатива:курец...



Тема Феновете на Зенитнови [re: El Capitan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.09.11 13:21





!





Тема Re: Феновете на Зенитнови [re: Meйджъp]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.09.11 13:28



Тва кога и къде е?



Тема Re: Феновете на Зенитнови [re: El Capitan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.09.11 13:31



Пише, че са го издигнали по време на Зенит - Порто от ШЛ.





Тема Re: Феновете на Зенитнови [re: Meйджъp]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.09.11 13:34



Евалата!



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.09.11 18:46



Значи ако те ебе българска мутра-бизнесмен, си ОК. Е аз не съм.



Тема Re: Катуница...нови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.09.11 18:49



Еволюция му е майката.



Тема Re: Ето кво стананови [re: Meйджъp]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.09.11 18:49



Не намекваш ли същото?



Тема Re: Феновете на Зенитнови [re: Meйджъp]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.09.11 18:50



Пичаги



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.09.11 19:01



Копеле,събуди се!
Българските,както ти ги наричаш, мутри отдаааааавна спреха с показността и изобщо не е в техен интерес да прават циганьорските изпълнения на Рашков и сие.
Мутра-бизнесмен нема да ти наебе 12 годишната дъщеря,нема да ти влезе да ти бере ябълките,нема да те блъсне ей така.

Много ще те помоля да направиш разграничение между уреждане на бизнес-дела по трудния начин и непредизвикана,животинска,циганска агресия.....

Ако се сещаш....



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.09.11 19:14



Ахахаха, оня дето утрепа трима до Бояна пролетта, какъв беше? А престъпниците, които убиха двама на България, на кого са синчета? Аре не ми ги хвали.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.09.11 19:31



Едно е убийство по непредпазливост (не го оправдавам,да се разберем) а съвсем друго е некой НАРОЧНО да ти сгази детето,сещаш ли се?



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.09.11 20:00



Засега не е доказано, че момчето е сгазено нарочно.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.09.11 20:03



Адвоката в тебе се обажда,а?

Аре не ставай смешен молим ти се....



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.09.11 20:05



Не ти преча да вярваш в цигански заговор :)



Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано29.09.11 21:42



Няма как да не ти дам право. Нищо, че по принцип разсъждаваш като "кумуне".



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.09.11 22:00



Като стана дума за блъскане, преди време една такава мутра едва не ме отнесе на един светофар, както си пресичах на зелено. Трудно ми е да повярвам как мангал гази пешеходци с каручката.

Няма какво да се коментира - мутрите и политиците са много по-големи душмани на обикновения българин, да не говорим, че в тях е лостът за озаптяването на мангалите. Тъй че изключително към тях трябва да са насочени протестите!

Да се скача на мангалите в този момент е аналогично на това някой да те пребие с лопата, а ти да почнеш да го връщаш на лопатата...





Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.09.11 22:29



Бах тая еволюция, много дълго трае дееба






Тема Re: Катуница...нови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.09.11 22:29



Според качествата на съответния народ баце.



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано29.09.11 22:54



убийство по непредпазливост - гонките на булеварди в града не са непредпазливост, а преднамерено деяние или поне следва да се третират като такива. дори и да не е гонка, самата скорост е преднамерена (освен ако педалът на газта не се е заклещил), така че това деяние не бива да се омаловажава, иначе ще продължим да си пишем черната статистика и да мрем по пътищата.

същото важи за шофиране в нетрезво състояние - за мен алкохолът и самонадеяността би трябвало да се третират като утежняващи вината обстоятелства

Work hard
Have fun
Make history



Тема Re: Катуница...нови [re: petitta]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 08:46



Абе ти си много зле бе.
Нали казах че не ги оправдавам,даже напротив,и мен тея рейсърчетата ме дразнат сериозно,но ударедн човек по време на такова нещо е именно убийство по непредпазливост,за разлика от тва некой СЪЗНАТЕЛНО да се качи на буса с ЦЕЛ да те прегази,щото никой от рейсърчетата не си вика: копеле,айде да се качваме по колите и да ходим да сгазим тоя и тоя,ако се сещаш...



Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 08:49



Алоооо,алтернативния,говориме за КОНКРЕТЕН случай и за бус,не за каручка,аре стига се при на интересен...

Рашковите боклуци не са лопатата,те са именно уродите в конкретния случай и нема кво да ми говориш с абстрактни понятия щото никва алтернатива не предлагаш,ок?



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Цалюге (новак)
Публикувано30.09.11 08:57





просто повече нема кво да си говорим...



Тема Re: Катуница...нови [re: Цалюге]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 09:05



Е са ше дойде Мейджа да обясни как политиците са виновни щото нали....абе виновни са...и тея момчета са невинни и не требва да им се праи нищо....



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.09.11 09:17



ами може, руса съм



аз знам какво е, но ти написах, как смятам, че трябва да се третира и че едно е, да бутнеш някой без умисъл, той да падне по стълбите примерно и да си счупи врата, друго е да се качиш съзнателно на кола и да си правиш "кефа" без оглед на потенциалните "странични щети"

тва некой СЪЗНАТЕЛНО да се качи на буса с ЦЕЛ да те прегази за това аз нямам дума в речника си да го квалифицирам и че въпреки съм против смъртното наказание, ми се иска понякога да го имаме, стига това му престъпление да бъде доказано по безспорен начин

Work hard
Have fun
Make history

Тема Re: Катуница...нови [re: petitta]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано30.09.11 09:50



ами платили са им по 20 лева за да ходят да пият и бият



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано30.09.11 10:08



Викаш, ако бяха българи да го правят това - простено им е.....







Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 10:22



Не,копеле,усукваш,сички такива неща требва да бъдат злостно наказвани,как така обаче се получава че в 90% от случаите извършителите са мангали,оставям на тебе да обясниш...



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано30.09.11 10:36



То е така, ама не знам защо нашего брата (протестиращи, обществени фигури и т.н., политици) упорито навсякъде тръби че всичко е принципно и няма значение че от другата страна са роми/цигани и т.н. кой както иска да ги нарича.

Нещо нямам спомен за протести след като лекенце син на магистрат уби 2 човека на бул. България. Не само че нямаше протести, но няма още и каквато и да била присъда.. няма масови призиви, няма и политически коментари, Волен не влетя тогава никъде (явно Живко му е бил казал :) ) и т.н. Това е само един пример, но без особена трудност могат да се изредят още няколко...

В случая просто казвам че като сме принципни към 90-те процента, трябва да сме такива и към останалите 10% .... ама...



Тема Re: Катуница...нови [re: AnfieldBG]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 10:41



Там е работата че НЕ СМЕ принципни към 90%-те процента бе човек.

Този магистрат известен ли е бил с това,че семейството му е тероризирало целия квартал в продължение на години?
Лекенцето нарочно ли се е качило на колата за ги сгази онея там или просто така му се е получило щото е скапано разглезено лайно,което също требва да е в затвора?

Е на тея въпроси требва да си отговорите...



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано30.09.11 11:07



Лекенцето нарочно ли се е качило на колата за ги сгази онея там

Възможно е, но вероятно си е изтрил статуса в туитър навреме, тъй че няма как да знаем със сигурност...







Тема Re: Катуница...нови [re: AnfieldBG]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано30.09.11 11:07



Те за това говорим!





Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано30.09.11 11:10



Т.е., според теб ако сега вместо някой от родата на Кирил Рашков, бе някой от родата на Пламен Галев, ситуацията щеше да е същата???

Според мен не....



Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.09.11 11:19



Объркахте посоката батьовци. Проблема не е в мутрите. Народа излезна срещу циганите. И не срещу самият мангал като мангал, а срещу толерирането на въпросният етнос. Мангалският етнос който:

1. Не му се търси отговорност за опустошавенето на редица БГ села.
2. Живее на наш гръб
3. Организира се в бандички заминаващи се с дребните престъпления като грабежи, джебчийства и т.н.

Кво му пука на бай Пешо, коя мутра кой завод ограбил? Обаче му пука като му разбият 10 пъти къщата на село и му отмъкнат всичко, даже и кабелите за ток.

Пука му като вижда, че мангала получава помощи, не плаща ток и не го търсят за нищо, а той ако не плати тока му го спират и се чуди откъде да намери пари да си плати данъка на панелката.

Пука му и като му преджобят жената и откраднат мангалите от чантата и портмонето и телефона.

Всички сме страдали от мангали. И това е проблема. Съгласен протестът трябва да се насочи срещу тези които го допускат - мутри и политици.



Тема Re: Катуница...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано30.09.11 11:36



То народа хубаво излезе, но защо не излиза когато го преджобват ЧЕЗ, МЕЗ и кой ли не... Даже тук с ЧЕЗ/е-он/ЕВН още по-голямо право трябва да има народа, заради това което казваш за спирането на ток и т.н.

Хубаво излиза срещу тези дето живеят на негов гръб, ама те от вчера ли почнаха да живеят така и сега ли го видяхме този проблем.

Просто не се мери с еднакъв аршин в двете посоки... не казвам че това, което се случи като реакция е грешно, но така трябва да се реагира и за много други неща.. Обръщането и превръщането на конфликта в етнически първо че е опасно, второ че създава излишна омраза, която и без това не е малко.

Защото както заради 1000 крадци, изнасилвачи, мутри, сводници и т.н. създали ни имидж в Европа, не искам аз да бъда заклеймяван като такъв само защото съм българин, така и има куп свестни цигани, които се опитват да спазват правилата.



Тема Re: Катуница...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано30.09.11 11:55



Аре стига с тези повърхностни разсъждения.

1. А кой в действителност опустоши българските села, че останаха само дедки, бабки и мангали?
2. Мангалът живее на твой гръб, че получавал 100 лева помощи и не си плащал тока, а разните му там топлофикации и прочие дружества не живее на твой гръб все едно? Не живее на твой гръб и държавата, че ти харчи данъците за терористичните мисии на НАТО или за разгръщане на милиционерщината си, докато здравеопазване и образование са на издихание...
3. Организира се, и не само той, но нали сме били държавата с най-много полицаи на глава от населението - да си вършат работата. Като има безнаказаност, всеки ще си развява коня - мутрата ще гази безнаказано на шосето, мангалът ще граби безнаказано в къщата и т.н.

А на бай Добри трябва да му пука точно за завода, защото заводът е давал препитание на стотици хора, включително и циганите, а в един момент всички на улицата, а циганите - в двора и къщата на бай Добри... А бай Добри не може да си плати тока и данъка, не защото Манго минава метъра, ами защото мутрите източиха завода!

Много удобно някои кръгове искат да изкарат мангалите абсолютни виновници и изкупителна жертва за абсурдите в държавата, докато си дерибействат на сянка, ама този път няма да стане!





Тема Re: Катуница...нови [re: AnfieldBG]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано30.09.11 12:16



Имаше протести, когато едно леке уби варнената Радостина. Наистина, не бяха чак толкова масови, но пак имаше доволно хора пред съда в началото. Тва къде е влетявал Волен не е критерий за нищо



Тема Re: Катуница...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано30.09.11 12:19



Моето обкръжение, основно хора между 30-те и 40-те с висши образования и сериозна работа, протестират срещу мутрите и безнаказаността им



Тема Re: Катуница...нови [re: AnfieldBG]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано30.09.11 12:26



до някаква степен за Дупничани смятат че Галеви им дават нещо, а за как работи мафията има снимани доста филми



Тема Re: Катуница...нови [re: пeтльo]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано30.09.11 12:33



Да бе.. много ясно.. това за Волен ясно че бе за ташак...

За Радостина да.. имаше, така е.. протестите бяха за справедлив процес, справедлива присъда и т.н. Останаха си локални и фокусирани само в конкретния случай.



Тема Re: Катуница...нови [re: AnfieldBG]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.09.11 12:40



Сега изби това напрежение което тлееше толкова години и пак казвам мангалите не са виновни и не срещу тях трябва да е протеста, а срещу тези които го допускат.

Ако има закони и се спазват и мангала ще си го получи и мутрата.



Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.09.11 12:45



1. А кой в действителност опустоши българските села, че останаха само дедки, бабки и мангали?
отг. Комунистите.

2,3. отг. Не всеки може да очакваш да разсъждава неповърхностно и в дълбочина. Затова се иска да имаш акъл, болшинството от хората го нямат и гледат в собственият си двор и дотам.

Ти ся кво искаш да кажеш, че това дето се случва не е правилно, щото можело по-правилно да се случва?

Аз пък казвам, че това което се случва е резултат от натрупано напрежение и може да се използва от умните хора да се оправят някой неща в тая държава откъм законност и справедливост.

И най-лесно е да се оправдаме що едно нещо не може да стане. Вода мога да ти донеса от хиляда кладенеца.



Тема виж за това:нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано30.09.11 12:45



Ако има закони и се спазват и мангала ще си го получи и мутрата.

две мнения няма!





Тема Re: Катуница...нови [re: пeтльo]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.09.11 12:47



Да разбирам ли че са ок например с неплащането на тока от мангалите? Или с ограбването на къщите по селата?



Тема Re: Катуница...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано30.09.11 12:57



Казах го още в първото си мнение - не е правилно протестът да се превръща в етнически и да се подменя обектът на недоволството!

Иначе се радвам, че се случва.

Аз пък казвам, че това което се случва е резултат от натрупано напрежение и може да се използва от умните хора да се оправят някой неща в тая държава откъм законност и справедливост.

Е, това е!







Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано30.09.11 13:49



Е ти искаш Мейджа да предаде своите ли ?




Тема Re: Катуница...нови [re: Гoнзo]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 14:10



протоколно запитване, Гонзо не е ли парче мангасар

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: пeтльo]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 14:13



моето обкръжение също протестира с/у там, квото си споделил. разликата е, че сме саде селски бекове и най-умния от нас е с завършен осми клас в трето основно у-ще. Хр.Ботев

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 14:47



Не е.
Други въпроси да имаш?



Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано30.09.11 15:12



Ще ти отговоря кратко и дано ти стане ясно . Точно момичето с което съм седял 8 години на един чин , се престраши да вкара мангала в затвора . В Асеновград (и в пловдивска област) са най истинските българи (не че знам от къде си ) .


Редактирано от Гoнзo на 30.09.11 15:14.



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 15:28



гълтъш ли?

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: Гoнзo]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 15:32



рилакс, бе, приятел! напраих си тъшак, нищо повече! аз съм от В-д. не смея да твърдя, че е особено и крайно чисто български град, но и не ме ебе, колко истински сме българите там




п.п. симпатизирам на ЦСКА, дано ти стане ясно!

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 15:36



Не,майка ти обаче е магьосница като опре до гълтане-като Дайсън с циклон е таа разпоретина...

Редактирано от El Capitan на 30.09.11 15:38.



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 15:40



магьосница, ама бяла, за разлика от твоята!

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 15:45



Епа с толко семе по муцуната, бела ше е,много ясно...

Бахахахаха,тъпако,не се пробвай дори,не знаеш кво ше ти се случи...



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 15:51



ако беше толкова умен, шеше се сфетнеш, че само гледам! наиграл съм се, ако следиш хинтимния ми замисъл - мъдрецо!


доста по-умни от теб съм папкал, уверявам те!

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 15:54



Епа ае яж и тоя и бегай,ахахахх...



Тема Re: Катуница...нови [re: Гoнзo]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано30.09.11 15:55



мерси





Тема Re: Катуница...нови [re: ramlid]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано30.09.11 16:06



Ти па от де си бе дилмане?





Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: El Capitan]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано30.09.11 16:06



Не мисля, че цар Киро се занимава отдавна с алкохол... Преориентирал се е той, със сигурност. А това за 6-те милиона, не знам кой "кадърен" журналист го изчисли?! Тук по-скоро верният отговор на НАП би звучал така: Ами, ние не знаем колко дължи цар Киро :)

Pitbull е новия Timbaland


Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: Alabao13]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 16:08



Е според тебе чия е спиртоварната/дестилерията у Катуница бе госпожа?



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 16:08



семки не люпа. откликвам само на тежки софри!

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: El Capitan]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано30.09.11 16:08



Не е моя, това знам със сигурност!



Pitbull е новия Timbaland

Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: Alabao13]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 16:09



Еми...



Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 16:09



Евала! Остроумно!



Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано30.09.11 16:11



Еим, значи, ако ще бием някого и ще бучим на кол, предлагам с тях да почнем - със съединените, дето правят силата... Ще е шоу... Или да ги изгорим на клада? Кое е по-ефектно - набучване на главите на кол или кладата? Навремето и двете са били много конвертируеми на Запад. Вервам, че ще ни влезнат в положението



Pitbull е новия Timbaland

Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 16:11



мигар?

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.09.11 16:11



Ми ей ся мисля да изсера едно тежко лайно, може да заповядаш да го апнеш...



Тема Re: Катуница...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 16:12



глей дан съ изсереш в/у главата на капитанчето

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 16:13



Да му ядеш главата на капитанчето немита!



Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.09.11 16:14



Що лакомиш се нещо? Споко лайна има достатъчно няма да останеш гладен.



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 16:15



а тоъ апел съ обърни към бай серливия тежки лайна

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 16:16



а тоъ апел си го наври отзаде,така да поизпраиш стойката,урод сакат,айхахахаха...



Тема Re: Катуница...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 16:17



ама кифтета нема сички, гражданино лайновоз

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 16:18



Ай стига разводнява темата с личните си проблеми бе,тиебамайката проста..





Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 16:18



сички сме шес бес десет, майна. а, некои сте повече

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.09.11 16:20



Що ти не сереш ли бе Пале?





Тема Re: Катуница...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 16:20



Е ти са еба майката на целата раута баце,заеби...





Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.09.11 16:21



п.с. Ако не ти стигне кажи да видим кво още може да направим по въпроса...



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 16:22



деебъ и темата скучна, деебъ! оправия немъ, кво си чешете клавиатурите с простотии. а, уж, сте се кадърни парчета некфи...смех
итвойтамайкасъщо

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.09.11 16:22







Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.09.11 16:23



Не стой пред компа докато ядеш - вредно е.



Тема Re: Катуница...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 16:25



браточка, единственото което мое да напраиш е да си праснеш една редко бързо и не забравяй да си пуснеш сам водата

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.09.11 16:28



Наяде ли се?



Тема Re: Катуница...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 16:30



обикновено пия аперитифффффффффчета преди папане! батка, мръдни от мене, тваърде ниска топка си, твърде!

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 16:35



Тая тема ИЗОБЩО не съм я пускал да търса оправия, пуснах я да кажа ЕВАЛАТА на Бултрасите,ама разни елементи ми политизираха справедливия граждански протест...

А с майка ти е ясно че оправия нема,таа шаврантия....





Тема Re: Катуница...нови [re: tonzosjustice]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано30.09.11 16:38



и от там сме





Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 16:41



има световен толеранс спрямо тъмнокожите индивиди. хамериканците си сложиха президент. бърни пусна неква кафява мишка да стане световен шампион в най-белия спорт. моъ още мноо примери да ти дам, но.............



иначе еввала на мйката ти, едва ли има бултрас, който да не е обгрижвал

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 16:55



Между тъмнокожите граждани на УСА и нашенските мангали приликата е точно същата както между възпаления апендикс,от който са обещали че ше оперират майка ти и спаружения израстък,който на практика са се опитали да абортират,уви неуспешно-т.е. приличат си ама не са съвсем същите,ако се сещаш.....



Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор Keanu (777)
Публикувано30.09.11 17:23



На мен пък ми е много чудно защо такива неща се случват само преди избори - иначе е кротко и тихо и нокой не го еня ни за мангали ни за мутри.



Тема Re: Катуница...нови [re: ramlid]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано30.09.11 17:27



И аз имам корени от тези краища, обаче в северната част на пловдивска област





Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.09.11 18:14



Ми да ти се изпикая да пийнеш едно, ъ?



Тема Re: Катуница...нови [re: petitta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.09.11 18:51



Трудно може да се определи като умисъл, с много разтегливо тълкуване може да мине за евентуален умисъл, но тълкуването трябва да е бая разтеглено.



Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: Alabao13]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.09.11 18:54



Той на хартия Рашков няма нито една фирма, так, че реално трудно ще го подгонят за какъвто и да е незаконен бизнес. Обаче могат да го подгонят за разликата между доходи и придобито имущество, което е осноание по ДОПК.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.09.11 19:34



уфффф, знам, не съм специалист в темата, лаик съм, но като чуя непредумишлено като стане дума за скорост или алкохол и съм така



това е еквивалент на "да си направиш бебе по погрешка" или "нещастен случай", ти не взимаш мерки, пък то било без да искаш и после повечето бременности са такива ... е**х това чудо на природата

същото е и да се качиш на кола, след като си пил - непредумишлено било, от това повече умисъл, е само съзнателно да сгазиш някого

ето тази вечер казаха, че младежът убил 6ма на великден е обявен в непредумишлено убийство или убийство по непредпазливост (не помня кое от двете), ама яхнах метлата

Work hard
Have fun
Make history

Тема Re: Катуница...нови [re: petitta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.09.11 20:49



Предумишлено означава, че предварително си решил и планирал убийството на определен човек без състояние на афект и да си го извършил. Не мисля, че убийците по пътя са осъществили предварителния умисъл.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.09.11 20:56



знам какво е предумишлено, знам и какви са наказанията за примерно въоръжен грабеж (имам предвид границите, в които следва да се движи присъдата), научих го по трудния начин, но да караш пил или със над 100 в градска среда предполага поне минимално допускане от твоя страна (ако не си малоумен, невменяем или без ки), че е повече от вероятно да причиниш "странични щети". не знам, как трябва да се квалифицира, нова терминология ли трябва, ама непредпазливост и непредумишлено не са квалификации за такова деяние според мен, пак казвам, не съм специалист, знам, че и в старата европа ги има като понятия, просто аз лично имам проблем с тях и с предвидените по тези членове наказания.

Work hard
Have fun
Make history



Тема Re: Катуница...нови [re: petitta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.09.11 21:00



Основните форми на вината са умисълът и непедпазливостта.

Умисъл имаме при две хипотези:

1. Петя мрази Джой, защото дразни Федерер и я убива, целейки точно този резултат - пряк умисъл
2. Петя мрази Джой, защото дразни Федерер и я пребива, знае, че така може да я убие и няма нищо против, ако боя доведе до смъртта на Джой, до която се стига като резултат от боя - евентуален умисъл

Непредпазливост:

1. Петя вози стопаджия в колата, но е пила. Мисли, че няма да се блъснат, но се блъскат и стопаджията умира - престъпна самонадеяност.
2. Петя вози стопдажия пиян, но не се сеща, че може да се блъснат, защото кара пияна, но е можела да се сети и е била длъжна да се сети. Блъкат се, стопаджията умира - престъпна небрежност.



Тема Re: Катуница...нови [re: petitta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.09.11 21:00



Обяснил съм ти малко теорията с примери.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.09.11 21:06



мерси, добре го онагледи (можеш да се замислиш за преподавателска работа, ако вече не си де

), само дето моят ник е петитта и сме в клуб футбол (от него отбирам ако не повече, то поне колкото от тенис)

обещавам да не убивам предумишлено, непредумишлено, по непредпазливост или косвено джой иначе ще ви е много скучно без нас

и пак обратно - знам, но ми е трудно да го приема и да знам, че някой галфон убива хора пил и се отървава с условна присъда...

п.с. не карам пила, никога, максималното, което си позволявам е малка бира със спрайт и то минимум час преди да се кача на кола... а да, не се качвам при пили шофьори също ... аз съм скучна

Work hard
Have fun
Make history

Тема Re: Катуница...нови [re: petitta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.09.11 21:11



Надали, аз нямам интереси към научна работа. Знам, че е трудно да се приеме, но според мен няма, как тези убийства да минат за умишлени. Най-добре е да се предвиди специален текст в НК за тях, със сериозни санкции.


не карам пила, никога, максималното, което си позволявам е малка бира със спрайт и то минимум час преди да се кача на кола... а да, не се качвам при пили шофьори също ... аз съм скучна


+1



Тема Re: Катуница...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано01.10.11 02:03



Ям в момента бе, ненормалник!!!!!!!!







Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано01.10.11 02:08



Добре, че беше Капитал да напишат що годе прилични балансирани материали по темата да разбера за кво е бил целия джангър. Че иначе аман от пишман-патриоти-националисти, специалисти, фенове и разбирачи.

На един му пречат мангалите, на друг джамиите, трети ПОЛИЦИЯТА ГО ТРИЕЛА ОТ ФЕЙСБУКА, заеби от безпристрастни мнения.




Тема Re: Катуница...нови [re: Jair]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано01.10.11 09:30



А що четеш Капитал? Те по БТВ още първият ден го казаха това...



Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано01.10.11 09:42



В крайна сметка лайното е толкова естествена част от нас с която ежедневно се срещаме. Лайното също така трябва да се следи, защото е признак на добро здраве и пръв сигнал за зараждащи се проблеми.

Не на последно място с лайното храним ПАЛЯЦИ.

Така че уважавайте лайното.

п.с. Не е добре да се храниш пред монитора. Изпитвай наслада от храната!





Тема Re: Катуница...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано01.10.11 11:49



Не мога да не те поздравя със следната творба:









Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано01.10.11 12:55



Много силно стихотворение - евала на Автора!



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Keanu (777)
Публикувано01.10.11 14:49



Ето един успешен начин за интеграция - мангали копат градинките у квартало:


Снимката е от тази сутрин, а местоположението - близо до Герена...
Към десетина-петнайсет мангуси с лопати в ръце започнаха да копат на различни места в около блоковите пространства. Други пък започнаха да оправят плочките, които не бяха сменяни с десетилетия.
Това е от тази сутрин - явно преидзборно, но за мен нема значение, защото така требва да е на всекъде.

Редактирано от Keanu на 01.10.11 14:49.



Тема Re: Катуница...нови [re: AnfieldBG]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано01.10.11 22:44



Не казвам, че няма елемент на етническа омраза, който засилва протестите. Просто и без него(да речем не цар Киро, а Гергов или Ветко бяха прегазили някой), пак щеше да се вдигне народа. Не толкова масово, но все пак щеше, гаранция



Тема Re: Катуница...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано01.10.11 22:46



Не, да съм казал, че съм ок с това? Проблемът просто не е в циганина, а в ЕВН и институциите, които не могат да се справят с проблема и си казват - кво ще се занимавам, вдигаме цената на българите и готово. Ако ти, аз или Мейджъра е на мястото на произволен циганин и никой около него не си плаща тока или водата, или не си е закупил мястото, върху което си е построил законната къща, и ние няма да си плащаме тока. Виновни за ситуацията са институциите и политиците, а не циганите, които просто се възползват от благородно предоставените им възможности от политици и хелзинкски хомотети



Тема Re: Катуница...нови [re: пeтльo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.10.11 22:48



ЕВН се справиха с циганите. От 2-3 години, събираемостта в Столипиново е най-високата в Пловдив. Хванаха местни тартори и там се плаща по-редовно отколкото в останалата част на Пловдив.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано01.10.11 22:53



Какво значение има всъщност какво мислиш ти:)

тук май говориш за рейсърите, извинявай, ако не съм разбрал - мислех, че за циганина пишеш

Редактирано от пeтльo на 01.10.11 22:56.



Тема Re: Катуница...нови [re: Jair]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано01.10.11 22:55



верно си намерил точното място да четеш. щото наистина на всички останали места всеки си пробутваше личните интереси и мненията варираха от "циганите на сапун" до "протестиращите дрогирани пияни фенове лумпени на сапун"



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано01.10.11 22:57



има подобрение, но още е далеч от събираемостта в моя блок да речем



Тема Re: Катуница...нови [re: пeтльo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано01.10.11 23:42



Твоят блок не е критерий, аз ти казвам вътрешно инфо :)



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано01.10.11 23:45



Не съм казал, че е критерий, просто правя сравнение между една група хора, живеещи в Пловдив и друга група хора, живеещи в Пловдив.


Благодаря за вътрешното инфо, радвам се как напоследък все повече хора от София до Будапеща ми дават вътрешно инфо за моя град и неща, на които съм личен свидетел:)



Тема Re: Катуница...нови [re: Keanu]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано02.10.11 02:24



И в нашия квартал най-после направиха прословутия тротоар (вярно, по доста цигански начин, но пак е нещо). Явно трябва изборите да са през 6 месеца, че да се върши някаква работа отвреме-навреме, майка им мръсна!





Тема муахаханови [re: Keanu]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано02.10.11 03:12



подпират се !





Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано02.10.11 15:10



Браво бе, във всеки пример аз съм жертвата, я пак си помисли





Тема Re: Катуница...нови [re: joy_r]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано02.10.11 15:15



Не е нарочно, ако обяснявах на теб, петя щеше а е жертвата, ама за втората група примери смених теб със стопаджия.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано02.10.11 15:23





никФи таквиЗ

петита не е жертва, тя е агресор

избери си друга жертва, моля, или си остани на джой, виж колко правдоподобно го обясни

Work hard
Have fun
Make history

Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано02.10.11 15:38



Джой е зло куче, от нея жертва не става





Тема Re: Катуница...нови [re: joy_r]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано02.10.11 17:10



Ама разберете се помежду си :)))



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано02.10.11 17:11



хехехе, все едно е възможно



на теб по-скоро женски бой ти се гледа

[image]http://matin.at/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=575&[/image]

Тема Re: Катуница...нови [re: petitta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано02.10.11 17:18



Ама в кал, ще организираме залози и ще напълним зала с 10лв. билетите.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано02.10.11 17:38



хахаха, верно? 10 лв???

... кал - ти се бъзикаш

ще ти пратим тИлИфона на нашия мениджър да се разберете с него

[image]http://matin.at/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=575&[/image]

Тема Re: Катуница...нови [re: petitta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано02.10.11 17:43



Все пак трябва да съобразим билетите с покупателната способност на българския мъж.



Тема най делово енови [re: Vendome]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано02.10.11 19:49



да поканите кептъна той ще изкупи всички билети освен ако не ви хрумне да го организирате в Арена Армеец





Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано03.10.11 12:06



първо искам кажа, че се радвам за всеки българин имал кефа да излзе от страната. а, такива като теб, които пътуват постоянно са за завиждане!(стига да не послъгваш)


2) капитанчо, когато батко е яздил акули из Cape Cod ти още си мислил за м/усрочна ваканция, а не за отпуска. разбрали! да ме открехваш за афроамериканци(таа дума ми е мъчна, афроамериканец звучи редко идиотско, както всичките драсканици) е твърде нелепо. за нашенските граждани с тъмен цвят моеш да споделиш челния си опит и този на майка ти.


да тъ запитам, наште мангали дали са евроазиатци, м?
лек ден!

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано03.10.11 13:18



Горката акула...



Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано03.10.11 13:28



да тъ запитам, наште мангали дали са евроазиатци, м?

Буахахахахахаха, това беше добро!


Кур за политкоректния изказ!





Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано03.10.11 15:15



Еби му майката,тва си го мислил 3-4 дена,заеби как ме затапи,ахахахахахаха....ебати тъпака си честно...





Тема абе кептън я кажинови [re: El Capitan]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано03.10.11 15:36



вчера на митинга колко беха жълто черните и колко черно белите защото хитреците беха в черно





Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано03.10.11 22:40



че кой е казал, че следвА да е в бг




джой и аз (ако въобще) сме свободни електрони и жители на глобалния свят

п.с. кал?!? не мисля, а дано ти хрумне нещо друго, че мениджърът ни от лош, по-лош



Тема Re: Катуница...нови [re: petitta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано03.10.11 22:41



Калта си е класика.

Вие с джой сте госпожици :)



Тема Re: абе кептън я кажинови [re: ramlid]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано03.10.11 22:42



Истинските българи ВИНАГИ са повече от циганите,факт!



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано03.10.11 22:51



хмм, мерси за госпожиците, поне не ни нарече прасета



повтарям се и ставам банална вече, ама кал... кал? друго не ти ли хрумва

10 лв и кал си е повече от обидно подценяване ...



Тема Re: Катуница...нови [re: petitta]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано03.10.11 22:52



10 лева на билет при 5 000 публика си е пара,както и да го гледаме...



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано03.10.11 22:55



не знам как го гледаш и какви сметки правиш, ама за мен е обидно ниско оценяване



а и представленията, в които бих участвала, са екслузивни и не 5000, а 500 човека място нямат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.