Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 20.09.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ето кво стананови [re: Alabao13]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.09.11 02:12



На 70-о място сме по свобода на словото, според актуалната класация на RSF. На последно в ЕС. Това не е случайно.



Тема Re: Ето кво стананови [re: пeтльo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.09.11 07:28



Какво ти пука? Нали с Мейджъра твърдяхте, че има свободен достъп до медии преди време :)



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.09.11 07:53



Ъъъъъъ.......мангал е?



Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: ramlid]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.09.11 10:36



Е добре де, а какво да ги правим тогава? Така не може, по друг начин не става - трябва да се промени нещо, не мислиш ли? Няма как да ги избием до крак, както им се ще на някои, хванали чукове за пържоли по протести, значи е редно по друг начин да се подходи. Ама за тая цел не трябва сульо и пульо в парламента да чака по избори баш гласовете на циганите да наклонят в негова полза нещата, просто щото като стане така, трябва да се връщат вересии, а те се връщат на такива като бай ти Киро. А как може да се стреснат тия, дето дори не ходят на работа, а са избрани от всички нас да го правят - ми като им припари и на тях под краката.




Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.09.11 10:39



Както казах и на дилмар - какво тогава да правим, м?




Тема Re: Ето кво стананови [re: Vendome]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.09.11 11:05



ъ?





Тема Re: Ето кво стананови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано29.09.11 11:12



двете неща нямат много общо



Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: alessandron]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.09.11 11:34



Можем да започнем например с прилагане на законите,не мислиш ли?

В случая с катунския мангал-ахахаха-абе ЧЕТИРИ дни го пазат и чак тогава се сетиха да му повдигнат обвинение,след като от първия ден се знае че е замесен,ебимумайката...

Секи знае че произвежда фалшив алкохол обаче предполагам в прокуратурата нема постъпили сигнали,дължал бил ШЕСТ милиона лева данъци,нема кой да си ги иска.

Оня дето го убиха у Захарна,кво стана-КУР ето какво.

Традиция им било да ебат 12 годишни?Еми на нас па ни е традиция да затваряме педофили,ебал съм ви майката.

И таканатам,просто ако престане шибаното толериране с цел да гласуват както им се каже и за да не се създавало етническо напрежение сичко ше се опраи,щото етническо напрежение има и винаги е имало,ма на накои не ми изнася да се събудат...



Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: El Capitan]  
Автор alessandron ()
Публикувано29.09.11 11:37



Аха. И на кого е работа да прилага законите? Кой не я върши вече над 20 години? Срещу кого тогава трябва да е насочен гневът ни?


Редактирано от alessandron на 29.09.11 11:38.



Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: alessandron]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.09.11 11:39



Копеле,казахме вече,като нема кой,хората ше се оправят сами.
Затва в началото казах ЕВАЛА на феновете на БОТЕВ,които доказаха че са мъже,за разлика от путките в униформи и путчиците в правителството..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.