Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 20.09.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Keanu (777)
Публикувано27.09.11 15:14



Само да спомена, че не турците и циганите ни ограбваха през последните 20г. или може би 65г...
На накои много взе да им липсва кокала - мислете като гласувате...



Тема Re: Катуница...нови [re: пeтльo]  
Автор alessandron ()
Публикувано27.09.11 17:02



Къде ме видя да съм писал, че Кунева е тайна кандитура на БСП? Писал съм само, че е алтернативата на ГЕРБаджийската официална кандидатура. Ти си вади изводите кой я бута напред ...




Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано27.09.11 21:05



Като цяло страхотна лумпениада и от двете страни. Най-хубавото от цялата работа е, че рейтингът на мутрата падна главоломно, а парелно с това хората продължиха да губят доверие в помиярските медии (в частност курвите от битиви), които от години най-безпардонно промиват мозъка на народа. Така де, трябва винаги да се извлича ползата и от най-баталните простотии.

Иначе хич не ми харесва откровени лумпени и комплексари да бъдат обект на възхвала - видиш ли, това били истинските българи, пример и подражание. И хич не ми харесва един чисто социален проблем да бъде превръщан в расов конфликт. И в тази връзка много ми е интересно дали същите тези лумпени, които палиха къщи на мангустите, щяха да са също толкова "граждански активни", ако убиецът беше от обкръжението на някоя влиятелна българска мутра/политик - дали пак щяха да ходят разгневени да му палят имотите в полите на Витоша, как мислите?!? Като пример: преди година българи убиха българин в София по най-брутален начин. Реакция?!? ......

Въобще много удобно мангалите се превръщат в изкупителната жертва за мизерията на обществото, при положение, че е кристално ясно кои са истинските виновници (косвена справка: виж по-горе). Към тях трябва да е насочен справедливия народен гняв сега, не към циганскита махали. На всеки трезво мислещ човек трябва да е ясно, че ако нямат покровителство отгоре, мангалите са свършили точно за 2 седмици - без да се пролива кръв или да се проявяват расистки репресии спрямо тях, просто ще бъдат завряни в кучи гъз, ако не го играят по правилата, стига да има политическа воля за това.





Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.09.11 21:26



Копеле,аз искам само да те попитам ти ходил ли си изобщо някога в Катуница?
А в Столипиново?

Не?

Мерси,тва исках да знам....



Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано27.09.11 22:05



Изключая няколко акцента от първият абзац - все едно чета Миролюба Бенатова...



Тема Re: Катуница...нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.09.11 22:16



Дай му на Мейджа да умнее и да се праи на независим мислител....



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано27.09.11 22:23



Копеле, ходил съм в такива гета, пред които нашите цигански махали са някаква пародия на мизерия и престъпност, тъй че не разбрах какво точно се опита да ме попиташ...



Нещо не си съгласен с казаното от мен ли или какво?





Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.09.11 22:27



Съгласен съм с тва че не казваш нищо дето да не е очевидно.
Само дето не знам колко години го слушам тва: не са циганите виновни,властта е виновна и като гласуваме не за тея а за онея тва ше се промени.
Ше се промени-курец.

А мангалите продължават да си прават квото искат и те се не са виновни,така че ай сиктир казвам аз...



Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано27.09.11 23:00



Кой ти говори за гласуване. Става въпрос справедливия гняв на хората да бъде насочен в правилната посока, така че да атакува първопричината, а не следствието. От подобни лумпенски фойерверки едва ли ще има някаква полза освен да се провокира още по-голямо напрежение и ответна вълна на насилие. Хубаво, ще се изкрещи на висок глас един дълго тлеещ проблем. И после?

Иначе естествено, че за циганския проблем не са виновни циганите, както за кучешкия проблем не са виновни кучетата, ако ме разбираш ;)))





Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.09.11 23:04



Ква ответна вълна на насилие бе,ти нормален ли си?

Кажи ми коя е правилната посока за насочване на справедливия гняв на хората при положение че от едно десет години и повече,секи едни избори са с наказателен вот и се едно и също става..

Копеле,честно ти казвам много ме дразнат такива писания-начи след секо такова нещо като тва в Катуница излиза некой който изписва един тон абсолютно очевидни баналности,без да казва нищо всъщност само да имитира некаква самостоятелна позиция..
Ае по-сериозно деба....

Редактирано от El Capitan на 27.09.11 23:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.