Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 20.09.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Катуница...нови [re: El Capitan]  
Автор AgOrange (sodom)
Публикувано30.09.11 16:41



има световен толеранс спрямо тъмнокожите индивиди. хамериканците си сложиха президент. бърни пусна неква кафява мишка да стане световен шампион в най-белия спорт. моъ още мноо примери да ти дам, но.............



иначе еввала на мйката ти, едва ли има бултрас, който да не е обгрижвал

шфеееееееееееееееееепссссс


Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано30.09.11 16:55



Между тъмнокожите граждани на УСА и нашенските мангали приликата е точно същата както между възпаления апендикс,от който са обещали че ше оперират майка ти и спаружения израстък,който на практика са се опитали да абортират,уви неуспешно-т.е. приличат си ама не са съвсем същите,ако се сещаш.....



Тема Re: Катуница...нови [re: Meйджъp]  
Автор Keanu (777)
Публикувано30.09.11 17:23



На мен пък ми е много чудно защо такива неща се случват само преди избори - иначе е кротко и тихо и нокой не го еня ни за мангали ни за мутри.



Тема Re: Катуница...нови [re: ramlid]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано30.09.11 17:27



И аз имам корени от тези краища, обаче в северната част на пловдивска област





Тема Re: Катуница...нови [re: AgOrange]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано30.09.11 18:14



Ми да ти се изпикая да пийнеш едно, ъ?



Тема Re: Катуница...нови [re: petitta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.09.11 18:51



Трудно може да се определи като умисъл, с много разтегливо тълкуване може да мине за евентуален умисъл, но тълкуването трябва да е бая разтеглено.



Тема Re: е това баце много ме дразнинови [re: Alabao13]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.09.11 18:54



Той на хартия Рашков няма нито една фирма, так, че реално трудно ще го подгонят за какъвто и да е незаконен бизнес. Обаче могат да го подгонят за разликата между доходи и придобито имущество, което е осноание по ДОПК.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.09.11 19:34



уфффф, знам, не съм специалист в темата, лаик съм, но като чуя непредумишлено като стане дума за скорост или алкохол и съм така



това е еквивалент на "да си направиш бебе по погрешка" или "нещастен случай", ти не взимаш мерки, пък то било без да искаш и после повечето бременности са такива ... е**х това чудо на природата

същото е и да се качиш на кола, след като си пил - непредумишлено било, от това повече умисъл, е само съзнателно да сгазиш някого

ето тази вечер казаха, че младежът убил 6ма на великден е обявен в непредумишлено убийство или убийство по непредпазливост (не помня кое от двете), ама яхнах метлата

Work hard
Have fun
Make history

Тема Re: Катуница...нови [re: petitta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.09.11 20:49



Предумишлено означава, че предварително си решил и планирал убийството на определен човек без състояние на афект и да си го извършил. Не мисля, че убийците по пътя са осъществили предварителния умисъл.



Тема Re: Катуница...нови [re: Vendome]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано30.09.11 20:56



знам какво е предумишлено, знам и какви са наказанията за примерно въоръжен грабеж (имам предвид границите, в които следва да се движи присъдата), научих го по трудния начин, но да караш пил или със над 100 в градска среда предполага поне минимално допускане от твоя страна (ако не си малоумен, невменяем или без ки), че е повече от вероятно да причиниш "странични щети". не знам, как трябва да се квалифицира, нова терминология ли трябва, ама непредпазливост и непредумишлено не са квалификации за такова деяние според мен, пак казвам, не съм специалист, знам, че и в старата европа ги има като понятия, просто аз лично имам проблем с тях и с предвидените по тези членове наказания.

Work hard
Have fun
Make history




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.