Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 21.09.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: История на фалита на Ботев Пловдив АДнови [re: Цалюге]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано29.07.11 10:37



Ех, нищо не си вдянал.

2М дълг към държавата. Още незнайно колко пари дълг към футболисти, фирми, други лица, включително и дълг към самият себе си на стойност 100К

. И това са само дългове на Ботев Пловдив АД. А останалите фирми на селяка? Там батака също е пълен.

Да приемем, че лицето дх-с е най-честният и почтен бизнесмен в България и хипотетично ЦСКА плати 800К. Той като един честен и почтен бизнесмен няма да присвои нито стотинка от тия пари (тук вече се въргалям от смях), няма да злоупотреби с тях и ще покрие част от задълженията си.

Кво правим после? Отбор няма (някаква шайка жабари са дошли ама на това е трудно да се каже отбор), другите дългове продължават да растат, кво правим?

До края на полусезона отбора ще е достигнал отново 2М дългове (само към държавата) + още незнам колко. Отделно от това ще е изпаднал и в Б група. Почти 99% нямаше да вземе лиценз и пак щеше да бъде обявен във фалит.

Ква е разликата? Освен че щяхме да изпитаме още половин година срам!



Тема Re: История на фалита на Ботев Пловдив АДнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор Цалюге (непознат )
Публикувано29.07.11 16:51



пич, кво да вдена като ти говориш некви хипотези и предсказания

"отделно НЕЗНАЙНО колко пари дълг..." Именно - не знаеш! НЕ знаеш нито колко дължи към държавата, но да речем 2 милиона - ок, говориш за футболисти, не знам кво, ако некой футбалер или т.н. го е осъдил откакто фалира ботев и за колко дай пример да ги турим към двата милиона. дотолко си се филмирал, че говориш че дължал пари и на себе си, е как бе друже - имал 5 лева у левия джоб, преместил ги в десния и сега дължи 5 лева на левия ли? и с тия предсказания, ама ако ги земел щел да присвои, до края на сезона отбора пак щял да има 2 милиона дълг, отделно от тва щел бил да изпадне, почти 99% и т.н. като столипинска врачка стана, бах мааму... чорбарите явно са ти по на сърцето щом като една думица не каза за техния цигански номер, а си се захванал да правиш аритметики какво ЩЯЛО да стане ако били платили



Тема Re: История на фалита на Ботев Пловдив АДнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.07.11 17:46



Баце, без да съм напълно запознат с предисторията тука и само предполагайки че се опитваш да обориш твърдение тип "ЦСКА са виновни за фалита на Ботев" ще кажа че ако е така, и ако наистина ЦСКА са причината за края на ерата Селския..........ми то ние требва да сме им благодарни бе,сещаш ли се......

Помисли си само че самите ние бехме готови на кви ли не изцепки-нахлувания на терена,прекъсване на мачове,наказания и всичко което можеше да допринесе за фалита на Селяка и до махането му...

Всичко е добре когато свършва добре,казвам аз,от тука натам-само напред и нагоре,дай Боже...

Редактирано от El Capitan на 29.07.11 17:51.



Тема Re: История на фалита на Ботев Пловдив АДнови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.07.11 17:48



Ше ви любиме баце,немай грижа.
Където е текло по говеждите муцунки,пак ше тече,имай вера..





Тема Re: История на фалита на Ботев Пловдив АДнови [re: Цалюге]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.07.11 17:54



Нема смисъл да се бъгваш.
Традиционно и исторически погледнато винаги сме мразели говедата с интензитет равен на презрението ни към циганите от Доко Столипиново.
Това нема да се промени,Левски винаги ще е по-мразен в Пловдив от ЦСКА,така са нещата просто...



Тема Re: История на фалита на Ботев Пловдив АДнови [re: El Capitan]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано29.07.11 19:13



Засега това е само в сферата на вероятностите. Като за начало, вземете се класирайте в А група.



Тема Re: История на фалита на Ботев Пловдив АДнови [re: Vendome]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.07.11 19:28



Можеш да си заложиш всичките пари плюс къщата на това,тръст ми...



Тема Re: История на фалита на Ботев Пловдив АДнови [re: Цалюге]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано31.07.11 18:52



Баце, защо вие феновете на Левски сте далтонисти и виждате света само в синьо и червено??? Въртиш, сучиш и пак се опитваш към червено-синият спор да ме вкараш.

Тая тема е за БОТЕВ, баце, за БОТЕВ, а както Кептъна каза, ако ЦСКА са ускорили фалита на селяка, само може да сме им благодарни за това, но аз мисля, че тоя дълг нямаше да има никакво отношение към събитията.



Тема Re: История на фалита на Ботев Пловдив АДнови [re: El Capitan]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано31.07.11 18:53



Абсолютно си прав, макар да не мисля че тия 800К имаха някакво значение.



Тема Re: История на фалита на Ботев Пловдив АДнови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано01.08.11 22:58



не разбирам защо изобщо си хабиш минути от живота, за да се връщаш към спомени от това време. Ботев в момента се развива с удивителна скорост, вземаме си и Дънди Божков сигурно, направихме ебем ти и селекцията последните 2 години - трансфери от Германия, Полша, Русия, вместо да продаваме.... а тука некви ми говорят за левски и цска, дето пърдят дъги от кеф като си продадат някой негър в турция, за да вържат бюджета, не се занимавай изобщо, ако ще и да разпространяват митове, че марсианците са спасили Ботев от фалит в пета дивизия. Догодина ще ги ебем всички.

А с ЦСКА-ри изобщо не ща да ме сравняват, оня ден като Трнава вкараха дузпата подскачах от кеф и един цскар до мен ми викаше 'Ти си ебати човека, как може да се радваш, че са вкарали гол на български отбор'. Ебем ти и цскара, да се радва за говедата....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.