Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 05.07.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: TheExorsist]  
Автор Цалюге (непознат )
Публикувано26.06.11 00:40



ахаха е ти кво пусна бе човек =) престарелата ми баботина ще нанесе по-коварен и затрудняващ удар от тия ръкомахащи клоуни. разбирам показването на техники нали, но винаги ми е било адски смешно как за да се покаже техника "нападателя" трябва или да замахва като болен от мускулно забавяне, или на 50 сантиметра от целта, а в повечето случаи и двете... вкарай му една светкавица в левото око и ако е добър да покаже техниката =)))



Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: NoobSaibot]  
Автор Цалюге (непознат )
Публикувано26.06.11 00:42



не можеш да кажеш че този човек не се състезава в силов спорт, щото 60% от състезаващите се в силови спортове в България не могат да направят и половината неща които ги правеше това момче



Тема Re: Game of Thronesнови [re: Vendome]  
Автор alessandron ()
Публикувано26.06.11 11:58



Никога няма да се откажа от художествената литература, щото човешката душа има нужда от храна, не само умът.




Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: NoobSaibot]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано27.06.11 08:19



ОК , според мен истинския боец изучавал бойни изкуства при истински майстори,а не при селски тарикати трябва :
1. никога да не използва наученото без причина и без да е застрашен неговия или живота на други хора
2.никога да не парадира с уменията си
3.никога да не предизвиква скандали , а когато попадне в скандал последното нещо което да направи е да се сбие с опонентите си
4.да не е фен на чалгата /в буквален и преносен смисъл/

т.е. да е всичко друго но е и БАТЕ-то Блукретен



Не познавам лично въпросния Чук /човека може и да е свестен/ и никъде не съм използвал името му, а моята ирония е насочена не лично към него а към селските биячи с дебели задници и вратове,които се навъдиха под път и над път

За кучкарите и велосипедистите по принцип си прав. И на мене ми е идвало да хвана някой помияр дето ми се навира в краката докато си правя сутрешния крос и да го удуша с кайшката ,а след това да наритам тъпия задник на любителя на животните пуснал го да досажда на хората. И на мене ми е идвало да сляза от колата и да ошамаря колоездач който изхвърча от майната си и ме засича с ясното съзнание,че хората в колите трябва да мислят за безопасността му след като държавата не е помислила,но съм си давал сметка,че ако наритам кучкаря или ошамаря колоездача и аз ще падна на нивото на дебеловратите и дебелогъзи селски биячи...а аз не искам да приличам на тях

Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: bluefan]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано27.06.11 08:27



Пръдльооо,ами точно това ти перчене показва ,че и ти си от чалга биткаджийте


Запомнил съм едно изречение от дядо ми,когато ми даде да стрелям за първи път със служебния му пистолет:
"БЕЗ НУЖДА НЕ ГО ВАДИ, БЕЗ СЛАВА НЕ ГО ПРИБИРАЙ"

Долу-горе на това учат учениците си истинските сенсей:

Избягвай битките, но влезеш ли в битка трябва да победиш

Абе БАТЕ, ти акъл имаш ли изобщо?

Да ти се вържа на простотията и да тръгна да си уреждам боксови срещи с бивши възпитаници на спортното училище в Самоков Айде стига бе, Ами аз поне не знам това училище да е направило свестен спортист извън ските ,а със скиори изобщо не искам да се бия
Ами утре и някой пациент от Курило в пристъп на шизофрения току виж ме призове да честен бой...трябва ли да приема предложението му?

Всеки народ заслужава царя си

Редактирано от btr на 27.06.11 08:38.



Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: btr]  
Автор NoobSaibot (непознат)
Публикувано27.06.11 09:28



Това , което казваш в най-общи линии е принципа на всичките източни бойни изкуства. Има разлика между Бойно изкуство и Боен спорт. По принцип съм за, НО с България най-добрия имидж е лошия имидж, просто щото иначе ти се качват на главата. Това е доказано и предоказано.

Ето тука форум ли е какво е е прекрасен пример.



Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: btr]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано27.06.11 10:14



Да бе не ми пиши фермани ясно ми беше,че ше се наакаш аз от такъв путьо като тебе друго не съм очаквал. Пак ти казвам ше взема да те намеря само за да те сдухам пред комшииите...А относно образованието ми то струва колкото целия ти живот...пмисли върху тоя въпрос =)

Животът е болка, от която мога да те лиша

Редактирано от bluefan на 27.06.11 10:16.



Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: NoobSaibot]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано27.06.11 10:25



Баце не се хаби да му обесняваш на тоя покемон какво е боен спорт и бойно изкуство той освен на Кънтър Страйк друг опит в битките нема



Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: bluefan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано27.06.11 10:59



Той по принцип е свестно момче. Само че като пика клека!



Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: TheExorsist]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано27.06.11 11:04



Много е нелепо човек, на когото образованието струва 2 кила банани от пазара да ми говори за образование!

Животът е болка, от която мога да те лиша

Редактирано от bluefan на 27.06.11 11:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.