Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 05.07.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: bluefan]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано27.06.11 15:02



Аз БАТЕ ,съм скромен . Искам като ме намериш да ми направиш само една свирка. Става ли? Ако трябва ще си платя за сексуслугата БАТЕ



Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: bluefan]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано27.06.11 15:04



Ти и по време на фитнеса ли се наакваш бе БАТЕ? За да носиш толкова тежък сак сигурно го пълниш с памперси



Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: Game of Thronesнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано27.06.11 15:05



Има и други книги освен романи, а писането във форуми, че е губене на време, губене е.



Тема Re: оръжие за майстори- китайския швейцарски ножнови [re: bluefan]  
Автор PhilipMarlowe (старо куче)
Публикувано27.06.11 15:20






Winter is Coming

Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: btr]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.06.11 15:32



Без да искам по никакъв начин да ви се меса в интелектуалната дискусия,искам да вметна че богат не се става с юмруци.
В смисъл,да Майк Тайсън беше станал много богат,но като нема акъл за една листна въшка,кинтите му отидоха при хора като мене,които докато балъците се разправят с юмруци,те редат схеми...



С което искам да ви подсета че е редно парата да се насочва към буталата,а не към свирката,ако се сещате за кои локомотивни термини ви намеквам...



Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: btr]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано27.06.11 15:50



Имам много приятели в Самоков, но никога не съм учил там.Част от тях са борци и са завършили въпросното спортно училище и сега са успели бизнесмени и определено хора, които са добре в живота. Нуб очевидно се е пошегувал, но за бедни и компелксирани душици от село като тебе явно тва е било достатъчно да ти изпълни животеца с радост =)))

Бокс тренирам от около 7 години, минал съм и през кик бокс, муай тая,дори имам опит и с винг чун. Става дума не съм таньор по гащи тип максимус и знам за какво става дума в бойните спортове въпреки,че немам претенции да съм боец и никога не съм го твърдял. Имам достатъчно контакти и пари да си реша проблемите по друг начин без да участвам пряко, но ако ми се наложи (рядко ми се налага обаче сам се сети защо) както ти казах имам не малък 10 годишен опит зад гърба си... Познавам настоящи и бивши състезатели в силови и бойни спортове вкл. ММА и винаги, когато поискам мога да се пробвам на ринга за да добия по-трезва преценка за това в каква форма съм. Иначе ако некога реша да ставам боец на професионално или полупрофесионално ниво (за хоби) ше се наложи да сваля едно 30 кила и ръката ми да падне с 10 см щото за ринга големи мускули не требват.

Предложението ми към тебе да се видиме на ринга беше породено точно от факта,че сипеш обвинения по човек, който никога не си виждал или познаваш и казваш кой за какво става и за какво не. Ми хубаво ела да ми докажеш тогава показно и ше ти стъсна ръката ако си прав



както и да е приключвам темата. обезсмисли се

Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: бeз ycилиe]  
Автор NoobSaibot (непознат)
Публикувано27.06.11 17:36



Значи нека започнем малко от по-далече. ММА като цяло идеята му е да покаже предимството на един спорт спрямо друг-боен естествено. например бокс срещу борба. От тук насетне ММА е малко подчертавам малко странно да се разглежда като боен спорт. То е едно събитие преди всичко. В ММА могат да се срещнат различните школи. После ММА стана масова истерия и заопочнаха да се правят школи ,които да вземат най-доброто от много спортове. То навсякъде е ново не е само В Бг , но ако трябва да посоча един състезател на световно ниво - Това И Благой Иванов. Успехите са му колосални. Поинтересувайте се повече за него.

Тук започнахте да говорите заради Любо Чука- един вид че са напомпани мускули без покритие-Да ама НЕ - Любо беше 40 кила по-тежък п0реди да се захване с това.

Успеха над Гуудрич също е успех който трпябва да ви радва , а приказките за нагласена среща са си чист хейт без покритие.

Сега че има много по-добри има, то къде няма, но има и един термин , който не е само в ММА казва се изграждане на боеца.

Изобщо мога да пиша по темата с часове , ама ако има и отсрещна компетентна страна.



Тема бацета щото дискусията стана много оживена да винови [re: NoobSaibot]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано27.06.11 17:42



припомним че идеята на тоя форум е: от къде се рита топката и на второ место но и не по значение КЗЛ





Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: bluefan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано27.06.11 17:55







Тема Re: нeкой питаше за тъпото копеленови [re: NoobSaibot]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано27.06.11 18:13



За Благой знам от години, радвах се много като взе световната титла по бойно самбо и наби Емелианенко на полуфинала. Руснаците много се бяха сдухали тогава.

Но в ММА тепърва му трябва да се доказва на световно ниво, разбира се има огромен потенциал, но си зависи дали ще тренира с правилните хора, на какви умения ще набляга и т.н. ММА тепърва се развива като спорт, постоянно се прилагат нови за спорта прийоми и т.н. Въобще изключително интересен и динамично развиващ се спорт. Следя развитието му от много години и съм изгледал стотици, ако не и хиляди мачове. Примерно едва ли някой съвсем до скоро би предполага, че ще има два нокаута в мачове на много високо ниво (на Андерсон Силва срещу Витор Белфор и Льото Мачида срещу Ранди Кутур) с прав ритник в главата! Тепърва предстои да се прилагат още много оръжия, които всъщност не са нови, а добре забравени стари от традиционните бойни изкуства.

За Любо Чука така или иначе не мисля, че е кой знае какъв успех, че е набил Гудрич, който преди мача с него имаше 7 поредни загуби. Не мисля, че ще направи нещо подобно срещу някой средно добър състезател от UFC примерно. Но едва ли някога ще стигне до това ниво.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.