Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 18.05.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Метъл сбирщина насред Софиянови  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано22.06.10 20:59



не знам каква е тая еуфория днеска за някаква метъл сбирщина насред националния стадион, но забелязах стотици момчета и момичета с вид на отрепки и клошари да се запътват натам. Отделно не съм чул Цеца Величкович да пее на афтъра в Наи клуб и следователно няма как да присъствам на подобен бит пазар, където надали има ултра вип със комфети, кубински пури (хенд мейд, платимун селекшън) и синьо.


П.С. ше аналиме прасета в 1ви кръг

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Тема Re:нови [re: bluefan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано22.06.10 21:23



Поредният парад на хомлесите, провеждащ се сигурно като въвеждаща част на тазседмичния "София Прайд 2010"... Егати и жалката гледка, бате! :((( Наложи ми се да пазарувам в Билата на Ректората и някакви опърпани металяги се наредиха точно пред мен да пазаруват Ариана Тупак за четвърта врътка днес сигурно...

Еееех, къде е сега отец Франц да ги анатемоса подобаващо тези завършени еретици, задето са готови да изоставят традиционните християнски ценности в името на моментните сатанински изкушения :(((

И между другото едно нещо не мога да им разбира простите жицари и останалите елементарни пуритани - чалгата им е крива заради селянията и простотията (в голяма част от случаите с пълно основание), но що ли не са толкова критични и като опре да се оцени справедливо поробващото за психиката въздействие на метъл диарията - тази упадъчна дандания без ритъм и мелодия, рушаща всякакво чувство за хармония и спокойствие у човека? Ей това питам и отговор не чакам!

Иначе кур за мангала Цонко. Деветия кръг ще го шибаме насред Каварна село с нашта система 4-4-2!!!






КЗWC2010

Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: bluefan]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано22.06.10 23:06



Туй не е интересно вече бе, малоумник. Онестли


Аре, нали си голем пич, що не идеш с преслава подръка да се направиш на мъж пред метълчетата?
Знам, че това е образ, ама писва, т.е писна преди 4-5 години.



Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: Kиpo]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано22.06.10 23:37



Със заплатката ти на компютърен програмист надали можеш да си поръчаш дори шише уиски в Син Сити камо ли да влезеш във випа или ултра випа.


По-добре веднага ме направи админ на дира докато не е умрел съвсем за да мога да си закачам темите най-отгоре.

Редактирано от bluefan на 22.06.10 23:47.



Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: Kиpo]  
Автор Byron Moreno (ям жаби)
Публикувано23.06.10 00:06



Блу и Пеневя са класики, а класиките са вечни :))))



Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: bluefan]  
Автор Шaмaн (син)
Публикувано23.06.10 00:43



Отново се възхищавам на таланта ти (това сериозно), при все че много хора биха се запитали дали можеш да държиш правилно химикалка, или щом я хванеш си я бодваш в бедрото и тичаш пред огледалото да опъваш бицепс (това в духа на форума) :)
Все още се чудя - не си ли физик от БАН?





Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: Шaмaн]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано23.06.10 00:49



Не крия,че съм високо начетен и интелигентен и въпреки това притежавам най-големия бицепс в дир.бг, а и не само. (изключвам мойта зала, където тренират само свръханаболни чудовища, които също респектирам с натурална физика, силови постижения и по-хубави татуировки) Както съм казвал и преди ако нямах страх от високо щях да имам много сериозни подозрения,че не съм човек. Дори в клуб религия питах как се разбира дали си Господ, има ли някакъв тест ? Дребнопишковците явно толкова се сдухаха,че изтриха темата ми. Сам си отговори значи.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist

Редактирано от bluefan на 23.06.10 00:56.



Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: Kиpo]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано23.06.10 12:29



От 4-5 години ти е писнало тоест от толкова време се чувстваш нецелесъобразен ли?
Руснаците имат хубав лаф, че един човек може да претендира да бъде културен ако прадядо му, дядо му и баща му имат качествено висше образование. Съгласен съм с тях.

КОГА ЩЕ КАРАШ БРОНИРАНА ГЕ КЛАСА? Дядо ти какво е карал? А баща ти? Ти какво караш? Как оценяваш генетиката си имайки предвид изброените от мен неща





Тема тъй тъй) [re: Byron Moreno]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано23.06.10 12:57



Като Толстой и оня, как му беше името...





Тема Re:нови [re: Meйджъp]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано23.06.10 16:36





Дори и Рамщайн си мечтаят да са ултра вип. Днес в 33, утре през вип входа на Найт Флайт.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.