Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:36 09.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: Pennywise]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано24.06.10 15:56



Смислено може да бъде само мнението на ЧОВЕК, а не на четирибуквена СФИНЯ, ако се сещаш.






Тема Ентеуегентно, дефо...нови [re: jdefoe]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано24.06.10 16:10



... ама не чак толкоз....
като се впишете в групата "jokers, defeated by Dundalk FC", което ще е съвсем скоро, пак ще си поговорим....
кефиш!





Тема Re: мдаааам....нови [re: Mиpa_M]  
Автор ArvenVe4ernica (Elf)
Публикувано24.06.10 16:18



Не знам защо, но ми се струва, че си алтер его на друг потребител. Не съм казала, че не съм слушала Мишо Шамара, слушала съм много повече неща, отколкото си мислиш. Въпросът не е до слушане, а до самоопределяне - поне мога да кажа защо не ми харесва да съм "фенка,фенка". Вмъкването на мотив от "О sole mio" няма как да направи текста интелигентен.


Като цяло не разбрах каква точно ти е тезата. Не съм определила никого по никакъв начин, не виждам и етикети да съм лепила на някого, нито пък съм го обидила, защото изключения има винаги и навсякъде. Всеки има право да слуша каквото му е радост на душата.
Още повече, че в случая отговорих на зададени ми вече въпроси. Да, за мен рок музиката е оказала благотворно влияние, определила ме е като човек и като начин на мислене, да не говорим, че е развила езиковите ми познания до голяма степен. Когато искаш да разбереш един текст, определено се изисква малко повече напън да научиш английски, например. Още повече, че ме е стимулирала да разширявам общата си култура.
И не на последно място - хубаво е да четеш и да вникваш в прочетеното преди да коментираш, в противен случай мненията изглеждат нелепо. Не аз проявявам агресия да си доказвам остроумието, а и нямам намерение повече да споря с радиоточката, тя така или иначе няма да се усети.
Хайде със здраве!

We Are Just A Moment In Time!

Тема Re: мдаааам....нови [re: ArvenVe4ernica]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано24.06.10 16:24



"...слушала съм много повече неща, отколкото си мислиш..."
Лелеййй, а аз какво си мисля?



"Като цяло не разбрах каква точно ти е тезата."
Хем не разбираш, хем ми обясняваш, че аз не "вниквам", въобще едно четене на мисли пада...
Тезата ми накратко е следната: да се внушава, че предпочитаният стил музика разкрива някакви качества на предпочитащия, в частност възвишеността или примитивността на неговата личност или на неговия вкус, не е нищо друго освен обикновена превземка.

Редактирано от Mиpa_M на 24.06.10 16:26.



Тема Re: мдаааам....нови [re: Mиpa_M]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано24.06.10 16:26



драга ми, темата отдааааавна не е за стил музика, ако не си забелязала....





Тема Re: мдаааам....нови [re: Mиpa_M]  
Автор ArvenVe4ernica (Elf)
Публикувано24.06.10 16:28



Не разбирам, защото няма теза - четох почти изцяло цитати от моите предишни мнения. Благодаря, че оценяваш написаното от мен! Поласкана съм от вниманието!

Макар и превзета, очевидно съм те заинтригувала!

We Are Just A Moment In Time!

Тема Re: мдаааам....нови [re: ArvenVe4ernica]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано24.06.10 16:30



Поздравявам те със следната статията, ако не си я чела вече:





п.п. Май само двама човека в темата не се усетиха за художествената насоченост на темата, та решиха да се издокарат с комплексите си, за което благодарности - определено развиха многопластието на сюжета :))




КЗWC2010

Тема Re: мдаааам....нови [re: Meйджъp]  
Автор ArvenVe4ernica (Elf)
Публикувано24.06.10 16:33



Чела съм я отдавна и се смях на глас, даже я споделих с приятели, защото бисерите не бива да се пазят за собствена употреба! Четох и коментарите отдолу!



We Are Just A Moment In Time!

Тема Re: мдаааам....нови [re: Meйджъp]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано24.06.10 16:33



тъй като аз съм един от двамата, неусетили се и издокарали се... горд съм с това отче....

четох го още преди концерта на ДС и трябва да отбележа - добре импонира на опонентите ми в спора....





Тема Re: мдаааам....нови [re: Meйджъp]  
Автор Byron Moreno (ям жаби)
Публикувано24.06.10 16:46



Абе ти не ги ли плю отчетата за подобни приказки във връзка с концерта на бабишкера?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.