Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 09.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: бeзпътeн]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано24.06.10 14:25



поклон на Стоунс за парчето, въпреки, че на мен любимата ми е Wild Horses...





Тема Re: мдаааам....нови [re: Mиpa_M]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано24.06.10 14:28



анджак, де, изобщо не си прочела....
ако има анти-ВИП, това съм аз...





Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: Pennywise]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано24.06.10 14:29



Ей сега ще тръгна да си губя времето, за да ти ровя линкове, та после да изтропкаш някой саркастичен коментар. Ако те е еня за здравето ти, ще проявиш някаква елементарна самоинициатива и сам ще си ги търсиш тези неща, ще се запознаеш с различни гледни точки, пък ще се замислиш, пък ще си направиш някои изводи и ако имаш акъл за пет стотинки, няма безкритично да се отдаваш на наркотичното влияние на отровните ритми.

ама защо, мама му стара, се произнасяте с тон на компетентни за неща, които изобщо не разбирате, а и се съмнявам, че имате капацитета да разберете...

И аз се чудя за същото като чета "научните изследвания" за благотворното влияние на жицарията върху младото поколение.

кога рокът, или метълът, ако щеш, е бил агресивен към хора като теб, за да си ти агресивен към него? сори, че са си взимали бири, забавили са те с около, колко - 5-6-7 минути? извинявам Ти се от името на въпросните...

То това за магазина си беше жив ташак в хумористичния дух на темата, ама то на вас жицарските ритми толкова са ви раздрънкали мозъка, че търсите провокация навсякъде :))) Иначе един да не е съгласен с масовата жицарска психоза и веднага е обвинен в агресивност - що за нахалство?!? :о

Карбовски ли бе, ахахахахахаха, най-големият "чалгар" сред журналистите каканиже пасквили в стил "античалга"?!? :)))))))))))) Иначе не се и съмнявам, че се солидаризираш и с подобния принцип: "По-добре на готиния човек да му е кофти, отколкото на кофти човекът да му е гот"... :/




КЗWC2010

Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: бeзпътeн]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано24.06.10 14:33



По-скоро вредно влияние на подсъзнателно ниво.

Дай нещо на Род Стюърт ако искаш по-добри резултати :)))




КЗWC2010

Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: Meйджъp]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано24.06.10 14:38



тц, тц, тц.....

вървиш от лош опит към още по-лош.....



драги ми, няма да намериш метъл, който ще е агресивен към теб преди ти да си агресивен към него....

каварна, между другото, е най-безопасното място в България по време на фестивала - няма да забравя това, което видях - на Gamma Ray - минаха две баби и двама дядовци, спряха, послушаха две песни и си продължиха...

отчитам хумористичния дух на темата, просто ме изумява как люде, които си намат и идея се изказват смело и... (даже) считат, че са прави...



Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: Meйджъp]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано24.06.10 14:39



пич, ти и на съзнателно, че и на подсъзнателно ниво хич не си у ред...





Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: Meйджъp]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано24.06.10 14:41



Тогава

? А си е пич от край време - типичен рокаджия-грозник и запален ебач:))))



Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: бeзпътeн]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано24.06.10 14:42



По принцип музиката се дели на два вида - едната е хармонична и действа във възходяща линия на човека, а другата е нехармонична и действа в низходяща линия... Най-добрият примери за първия тип е класическата музика, най-добрият пример за втория тип е рок-метъл изпълненията. Разбира се, има и много изключения и в от двете страни, но като цяло това е картинката.




КЗWC2010

Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: Pennywise]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано24.06.10 14:43



в изпълнението от 1995 г. ми харесва най-много.



Тема Re: Метъл сбирщина насред Софиянови [re: Pennywise]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано24.06.10 14:50



"отчитам хумористичния дух на темата..."
Отчиташ дръжки. То с декларации ако ставаше...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.