Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 17.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: мдаааам....нови [re: ArvenVe4ernica]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано24.06.10 18:01



Тенкюверимъч, дет се вика. Не мога да я изтегля, но предполагам, че е хубава :)




КЗWC2010

Тема Re: мдаааам....нови [re: Meйджъp]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано24.06.10 18:02



бате, не усещаш ли, че именно с тоя коментар стана абсолютно, ама абсолютно смешен, особено при положение, че аз очевидно бях решил да приключа безумния спор???


"И вземи я смени тази агресарска картинка..." - акъл не съм искал от доста по-интелигентни хора, от теб пък съвсем не ща...
давай акъл на други места, не на мен, разбра ли ме, или пак да го повторя?????



Тема Re: мдаааам....нови [re: Pennywise]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано24.06.10 18:17



Дали съм станал смешен в погледа на смешника всъщност много слабо ме интересува! Това първо. И второ, разликата между мъдреца и глупака е следната - първият намира акъл и от глупавия, а вторият отказва акъл и от интелигентния.

Иначе спорът е само у твоята .... чутура. Аз си мислех, че трупаме мнения?!?






КЗWC2010

Тема ...нови [re: bluefan]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано24.06.10 18:37



темата стана сред най-обсъжданите в клуба напоследък... нищо, че няма общо с футбола...
поздрав за всички... пък който не иска, да не се чувства поздравен...


сори за сатанизма, ама Up the Irons!




Тема Я, ама то било поучителнонови [re: croesus]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано24.06.10 18:40



...за всички създания да отварят линкове.
Начи, някакви хора попитали 1057 отличници, спадащи към най-успешните 5% ученици, каква музика слушат, от тях 39 на сто казали рок. Шест на сто казали, че хеви метълът е на трето място в предпочитанията им. Не ми стана ясно дали хеви метъл и рок тук се схващат като синоними, ама едва ли.
"Asked for their favourite type of music, 39 per cent said rock, 18 per cent R&B and 14 per cent pop. Six per cent said heavy metal and a third rated it in their top five genres."
17 хеви метъл фенове, с които изследователят говорил, казали, че музиката на тези и тези групи им помага да преодолеят стреса.
От което явно следва, че хеви метълът бива слушан най-вече от умните ученици и успокоява най-вече тях.


Освен ако Елфката има други данни подръка...

Впрочем пише също, че хеви метъл феновете имали по-ниска самооценка и повече проблеми в семейните и приятелските отношения. Което изглежда донякъде свързано с нужда от успокоение, само не вникнах как точно доказва, че са по-умни от останалите изследвани. Да не говорим - от неизследваните.

Редактирано от Mиpa_M на 24.06.10 18:51.



Тема Айде и аз да върна поздраванови [re: Pennywise]  
Автор Byron Moreno (ям жаби)
Публикувано24.06.10 18:45







Тема Re: Айде и аз да върна поздраванови [re: Byron Moreno]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано24.06.10 18:55



мерси, пич, велика песен...
два пъти съм я слушал на живо, дано доживея да я чуя в изпълнение на Киске... ама едва ли...





Тема Re: Айде и аз да върна поздраванови [re: Pennywise]  
Автор Byron Moreno (ям жаби)
Публикувано24.06.10 19:03



Аз само веднъж, първият път, мисля, че беше през 2003г.



Тема Re: Айде и аз да върна поздраванови [re: Byron Moreno]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано24.06.10 19:13



много се издразних тогава, защото Вейкат махаше като кретен и размахваше средни пръсти да разкарат феновете, а те му правят парите реално...
в това отношение Кай няма равен.... един от малкото "богове", които с отнесен поглед ти искат цигара и не знаеш как да реагираш....





Тема Re: Айде и аз да върна поздраванови [re: Pennywise]  
Автор Byron Moreno (ям жаби)
Публикувано24.06.10 19:22



Ерик, Джоуи и ко също са пичове.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.