Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 09.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: мдаааам....нови [re: Meйджъp]  
Автор Byron Moreno (ям жаби)
Публикувано24.06.10 17:22



Така е, няма правилна музика. При мен класиката е на първо място, след това идват отделни рок и метъл банди, но не ги натяквам като правилна музика, но чалга културата (не само музиката) си е съществена част от утайката на обществото.



Тема Re: мдаааам....нови [re: Pennywise]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано24.06.10 17:23



Ооо, благодаря. Освен да ти върна жеста с това:


Не ти отива съвсем на знанията и правописа, но да го пишем на моето средно образование.






КЗWC2010

Тема Re: мдаааам....нови [re: Pennywise]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано24.06.10 17:25



Ами да, сигурно някой неграмотник го е качвал, разбирай "чалгар". Което е поредното доказателство, че именно чалгарите уважават повече традиционните български песни :)))




КЗWC2010

Тема Re: мдаааам....нови [re: Meйджъp]  
Автор ArvenVe4ernica (Elf)
Публикувано24.06.10 17:37



В тази връзка поздрав, с което предлагам да си стиснем ръцете и да сложим край! Посмяхме се и се позабавлявахме доволно, а сега се прекланям пред българската музика! Тази песен беше кандидат за Евровизия през 2008 г., за съжаление не знам чия е:



We Are Just A Moment In Time!

Тема Re: мдаааам....нови [re: Meйджъp]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано24.06.10 17:39



сори, ама това даже компа отказа да го отвори... изкуствен интелект, кво да го правиш....


благодаря, иначе, пък си поработи върху образованието, може и да стане човек от теб!



Тема Re: мдаааам....нови [re: Meйджъp]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано24.06.10 17:41



бате, ти наистина или си пиян или си малоумен...
девойко, мЪри хубава.....??????????





Тема Re: мдаааам....нови [re: Byron Moreno]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано24.06.10 17:44



правилна музика има точно толкова, колкото правилен футбол......
почти съжалявам, че разводних темата, ама не ми се иска да допускам някой, който хал-хабер си няма от музика, да взема отношение, че даже и да смята, че е прав....



Тема Re: мдаааам....нови [re: Pennywise]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано24.06.10 17:46



Е, да де, нали това ти казвам, че сигурно някой прост чалгар го е качвал и затова го е осрал така. А пък може и да е в чест на националния селекционер бе, ахаха :) :)




КЗWC2010

Тема Re: мдаааам....нови [re: Meйджъp]  
Автор Pennywise (Bob Gray)
Публикувано24.06.10 17:48



упс, приеми ми искрените иСФинения в случая....


(капс лоците са за дефото, ако се появи)



Тема Re: мдаааам....нови [re: Pennywise]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано24.06.10 17:52



И продължаваш да се налагаи значи. Само ще ти кажа, че на мен музиката ми е в душата от раждането, без да се е проявила в талант за пеене и свирене, но това не е повод да повтаряш едни и същи коментари, плод на погрешни умозаключения!

И вземи я смени тази агресарска картинка в подписа, че облива с негативизъм невинни хора! :(




КЗWC2010


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.