Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 01.07.24 
Футбол
   >> Футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Ще подкрепим ли протеста на енергото? (офф)нови  
Автор falkenbach (ракия по пладне)
Публикувано13.05.10 18:20



А?







Тема Re: Ще подкрепим ли протеста на енергото? (офф)нови [re: falkenbach]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано13.05.10 18:28



Ой!



Тема Re: Ще подкрепим ли протеста на енергото? (офф)нови [re: falkenbach]  
Автор uN aMore gRande (ЦиЦилизован)
Публикувано13.05.10 23:06



тъпото е ,че имам два билета за ложите на стойност 200 лв. единия , а нито ще имам възможност да отида, нито имам време да ги продам
ебати





Тема Re: Ще подкрепим ли протеста на енергото? (офф)нови [re: uN aMore gRande]  
Автор falkenbach (ракия по пладне)
Публикувано13.05.10 23:32



е копеле, сега ли намери да го кажеш?



Тема Re: Ще подкрепим ли протеста на енергото? (офф)нови [re: falkenbach]  
Автор uN aMore gRande (ЦиЦилизован)
Публикувано13.05.10 23:38



емиии
преди 3-4 часа си промених плановете за утрешната вечер , а ацедеце никога не са ми били в ТОП музикалните предпочитания, така че сравнително лесно го прежалих концерта

но и утре ако на някой му потрябват билети, звънкай кво ..все пак говорим за ВИП-а, какво са 200 лв. за такава възможност все пак





Тема Re: Ще подкрепим ли протеста на енергото? (офф)нови [re: uN aMore gRande]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано13.05.10 23:41



Тия вип билети ква им е далаверата? Безплатна пиячка ли има или просто гъзария?



Тема Re: Ще подкрепим ли протеста на енергото? (офф)нови [re: uN aMore gRande]  
Автор bluefan (B6 GEPANZERT)
Публикувано13.05.10 23:55



Аз бих ги купил само за да отида пред стадиона, да надуя ПРЕСЛАВА от всъдехода на макс и да ги изгоря ритуално пред отчаяните хипари.



Тема Re: Ще подкрепим ли протеста на енергото? (офф)нови [re: bluefan]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано14.05.10 00:02



ЙЕС!



А аз пък се чудя ритуалният сатанизъм, комбиниран с увреждаща психиката и вътрешностите амелодична дандания, не трябва ли да бъде преследван от закона? Бахмааму, на центъра на европейска столица (уж) се случват тези диващини все пак...





Тема Re: Ще подкрепим ли протеста на енергото? (офф)нови [re: Meйджъp]  
Автор bluefan (B6 GEPANZERT)
Публикувано14.05.10 00:08



Крайно време е прокуратурата да се самосезира. Вместо да си правят пи ар преследвайки честните и почтени граждани, успелите хора, елита на обществото да вземат да се погрижат за забрана на подобни вредни мероприятия. Или поне това да не се случва в радиус от 150км от София.
Аз искам да знам кой ще подгрява на тоя концерт за да му платя крупна сума (или да го заплаша със саморазправа, киселина, разтопяване на пластмаса, разтегаема палка, Глок или друго) само за да пусне ето това преди началото:





Тема Re: Ще подкрепим ли протеста на енергото? (офф)нови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор uN aMore gRande (ЦиЦилизован)
Публикувано14.05.10 00:14



ВИП на концерт на ацедеце и групи от сорта , предполагам ще да значи, че след концерта може да повръщаш заедно с членове на групата или нещо подобно , не знам..не съм бил все още ВИП на такова събитие , изглежда и след утре вечер няма да съм....

виж обаче ако решиш да дойдеш на вилата в края на месеца на всенародния ПМЛ събор, ще ти дам едно ВИП място на верандата , до външната камина-барбекю , стратегическо е, вервай ми..оттам можеш да ядеш и да повръщаш едновременно и ако кажеш "Кур за Мъдото" те виждат и чуват всички, дори и да си много пиян, гаранция






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.