Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 21.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Селяните заминаха по родните си места и форума ...нови  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано22.12.09 12:17



... опусте. Разнитемутам селски кенита и прочее измет си би камшика, за да обере реколката от плодородната провинция, да се напие като свиня преди Коледа или просто да се поразвее селския гъз на гекласата преди окончателното си изчезване от Дира. После ше се появи, некъде къде 26-ти, безкрайно отегчена от трафика в посока Софето и ше протестира буйно с/у "селяните", които са напълнили градо. Кур за селяните, кур за цеца. Але, алеееееееее!





Тема Re: Селяните заминаха по родните си места и форума ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано22.12.09 12:35



Не знам, ама у тоо снег как се тича не е истина. Стадионо целио е бел и много красив. И е бЕло, ама бЕло навънка...бЕло та съм весел, не ми требат клубове, Г-ета, Преслави...бе веселяк!



Копеле, зАеби тренажору, пробвай навънка малко, поне въздуха е по-чист!



Тема Re: Селяните заминаха по родните си места и форума ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор btr Бopиcoв (Луд за връзване)
Публикувано22.12.09 13:11



ми кво да праим в тоя замръзнал град /град го убило/ с ужасен трафик, задръствания и циганета налитащи да ти мърлят стъклата на колата на всяко кръстовище

А тук на село си е добре - поне чист въздух дишаме ... ама май ще го дишаме на аванта , докато ББ не се е сетил да ни обложи с данък "чист въздух"
Вчера БАТЕ на пързалката на Ариана имаше по-малко пързалящи се хора отколкото видях да се пързалят по пътя докато пътувах от наше село до София и обратно
А пък и тия които се пързаляха по пътя бяха все майстори по фигурно пързаляне...едни такива волни съчетания играеха във въздуха...и така готино се приземяваха

Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: Селяните заминаха по родните си места и форума ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор kaндидaт-cпaмъp (аматьор)
Публикувано22.12.09 13:13



Те напоследък пуснаха интернет и по селата. Лошото е, че и това не накара селяните да се махнат завинаги от София.



Пишещите с два и повече ника са лицемери и трябва да се разобличават.

Тема КУР ЗА СЕЛЯНИТЕнови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано22.12.09 20:02



ДЕБА НЕКВИ КВАРТИРАНТИ ОТ ГОРЕ МЕ ЗАПЛАШВАТ, ЩОТО СЪМ ДЪНИЛ МУЗИКАТА! АЗ СЪМ РОДЕН В ТОЯ КВАРТАЛ, А ТИЯ ИЗМИКЯРИ СА ТУКА ОТ НЕМА И ГОДИНА!



МАЙКА ВИ СЕЛСКА ДЕБА, МАРШ ОТТУКА МА



Тема Re: Селяните заминаха по родните си места и форума ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано22.12.09 20:14



Бас ловя че шефа ти не е софиянец





Тема Re: Селяните заминаха по родните си места и форума ... [re: БATE]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано22.12.09 20:33



Не са заминали още. Май до 23-ти ше бачкат. Поне около мене.



Тема Къф "чист въздух", бе, баце?!нови [re: TheExorcist]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано23.12.09 10:04



Я, скивай през прозореца, ква лайняна мъгла е навънка! И днеска тренажор, мамка му! 7-ми ден без каране, почвам да издивевам!





Тема Аз съм "трайно безработен", батенце.нови [re: БATE]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано23.12.09 10:05







Тема Re: Къф "чист въздух", бе, баце?!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Бaтe_Пeтky (тракторист)
Публикувано23.12.09 12:03



бате, що не си сглобиш един виртуален тренажор /да си друса ефективно и така нататък/
аз ше ти помогнем със саундтрака - нема да ти пука дали вънка е -16, дали е мокро и дали на цеца са и омекнали гумите



ФК Дядо Мраз ви поздравява



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.