Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 23.05.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ЛЕВСКИ - Латексанови  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано26.11.09 01:48



Чувам, че Томислав Русев заявил, че българският футбол бил погребан. С това не мога да се съглася - аз гледах много хубав мач.
Горд съм с Левски, въпреки, че не победи.
Струва ми се, че грешките дойдоха повече от нашето ръководство - изглежда ми пресилено да искаме оставки, да вдигаме шум и други подобни - в тази среща единствено бих поспорил относно втория жълт картон на Еньо, което пак не е малко, но...не бе това причината да не успеем да бием.
4 гола, 3 червени картона, 2 греди, много удари - чудесен мач. Това беше важното.

От наша страна бе чудовищна грешка, че пуснахме като опорен халф Минев. Прав е Блюфен, той игра ужасно. Чудя се, защо изобщо трябваше да има опорен халф? Това задължигелно ли е? Не можем ли да действаме с друга схема - нали сте професионалисти? Силната ни игра дойде и от липсата на Сърмов и Балтанов, просто те не стават. Прекалено много брак.

Едно браво на отбора като цяло, на Ицо Йовов също. Показа и той силна игра, за мен. Разочарован съм от някои хора, на първо време се сещам за Живко, който играе мъжки, но все не се ориентира както трябва. Елин също взе доста топки, но вече се вижда, че издиша.

Много се ядосах, като видях как вадим Жоазиньо, който и в защита щеше да помогне много, и на негово място пускаме неефективния Топчо.

Левски живна, и игра адски силно. При последния гол няма нищо, просто те имаха късмет. Кишишев все така провокира грозно, а само второто влизане на Минев заслужаваше изгонване. Как го правиш този шпагат, при положение, че тъкмо сме изравнили?

Друго ще кажа. Нека левскарите сега не плачем, защото при мачове с Берое, Локо Сф и много други от есента не ревахме. А там пак загубихме точки.

Да си гледаме нашето представяне. За пръв път от много време насам Левски наистина игра зверски добре! И това ме радва, аз не виня съдията....

Редактирано от jdefoe на 26.11.09 01:51.



Тема Re: ЛЕВСКИ - Латексанови [re: jdefoe]  
Автор BиK (BMBD)
Публикувано26.11.09 07:53



абе ти си мълчиш, но нали знаеш, че колкото повече си мълчиш толкова повече ти се качват на главата. Щом има грешки те трябва да се казват и да се показват. Левски е голям клуб и винаги трябва да има позиция по тия въпрос, а не да ги отминава с лека ръка, защото да не стане накрая - днеска картон, утре гол, после по-голяма гавра и накрая да останеме на гъза на футболната география.



Тема ей най накрая един прогледналнови [re: BиK]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано26.11.09 07:58



прав си баце че сте на гъза на футболната география но не виждам основания за изразения оптимизъм при вас





Тема Като ви опукаме с 10-15:0 ше разбереш.нови [re: ramlid]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано26.11.09 08:08



Благодари се на турския ви господ, че полусезона свършва скоро, иначе сте пътници за Б-група и с измисления си лиценз. Ако съвсем случайно не се разпаднете по Коледа, пролетта кой ви фане, ше ми сцепи. Кууууууууууур за цеца, але, але, алеееееее!





Тема много рано баценови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано26.11.09 08:11



чекай до пролетта па после мечтай за сцепване





Тема Рано, баце, раано.нови [re: ramlid]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано26.11.09 08:16



Че напролет я свинята, я пръжките у буркана.





Тема Re: Рано, баце, раано.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано26.11.09 09:31



баце тука сичките геренски сте на химия за кво ми говориш





Тема Re: ЛЕВСКИ - Латексанови [re: jdefoe]  
Автор Vendome ()
Публикувано26.11.09 09:48



Голът на Латекса беше редовен, имам съмнения за наша дузпа през първото, червеният картон на Еньо беше измислен. Толкова за съдията. Наще бяха много надъхани и като изключим времето до първия гол, когато явно напрежението оказа влияние, надиграхме Латекса и само ние сме си виновни, че не ги качихме на разлика, а допуснахме изравняване. Оттук нататък, забравяме за титлата и се борим за възможно най-предно място, демек второ. Чорбетата тепърва ще издишват още (те са ни основен конкурент за второто място), но нашето положение през пролетта ще зависи от това, кои играчи ще бъдат продадени и кой ще е новият треньор.

По въпроса за опорния халф, при нашата дантелена зашщита, такъв тип полузащитник ни е жизнено необходим. Според мен трябваше да пуснем Рабех като опорен (играл е като такъв в Мароко) халф, а в центъра на защитата да си партнират Милиев и Топузаков, но минала работа. Все пак трябва да се отбележи, че след мача със Залцбург в София, това е другият ни добър мач от началото на сезона, но и в двата се издънихме накрая, следователно концентрацията и тактиката в отбора куцат.



Тема чест ви правинови [re: Vendome]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано26.11.09 10:11



с Дефото, че сте писали обективно за мача. Никакъв фаул срещу Миланов. Дори ако нещо трябва да се каже за това положение, то трябва да е безумно отбитата топка от Рабех.
За картона на Еньо явно само съдията си го видя това 'нарушение', но като цяло при толкова нерви и напрежение нормално е да му се отрази и на него.
Истерията, която се чуваше от Дарик крайно далеч от обективността, но поне за едно са прави - трябва да има 10 отбора в групата, за да има повече подобни мачове.



Тема не знам баце ама Еньо такъв лакът забинови [re: AnfieldBG]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано26.11.09 10:23



че чак мен ме заболя






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.